07 Mayıs 2011, Cumartesi 11:05:10

DİN ADAMLARI UÇAKTAN İNDİRİLMEK İSTENDİ!

ABD'nin Memphis kentinde iki din adamının, bindikleri yolcu uçağını terk etmelerinin istendiği bildirildi.
  • Sen otobuste opusen gencleri asagiya indiriyorsun, sonrada ABD'deki pilota laf ediyorsun. Zaman kotu. 65 sene once olsaydi, muslumanlari degil Japonlari ucaktan indirirlerdi. Bu zaman da cubbelilerin zamani. Kardesim simdi birisi ciksa, PKK tshortu ile THY ye binmeye calissa napican? Veya yazin ortasi 10 tane kara carsafli kadin Bodrum ucagina binmeye kalkinca napican? ABD'de yasiyan cubbeli muslumanlar, biraz alttan alip cubbeyle grup halinde ucaga binmeye kalkmasalar belki bu rahatsizliklar olmuyacak.
  • Sen bebek öldüren müslüman gördün mü hayatında?? Uçakları binalara çakanların da müslümanlar olduğunu düşünüyorsun, değil mi?? Bu acziyet içinde yaşıyor olman da sana az bile.
  • bence bin ladin ortaya çıksın diye öldğ dediler şimdide korkularından ne yapacaklarını şaşırıyorlar tutuştular sizin anlayacağınız tutuştular
  • adamlar haklı hep teröristler müslüman diye geçinenlerden çıkmıyormu? adam gibi durana kimse birşey yapmaz...az bile yapmışlar
  • Arımcılık ve neyse buraya yazamıyorum!!!!!!
  • hakimiyet muslumanların olucaktır.belki göremıcez ama torunlarımız dunyada islamıyeti hakkıyla yayıcaktır..
  • Arkadas, git yahudi ol hristiyan ol ama müslüman olma, yani adamlar sen müslümansin diye terörist muamelesi yapiyor, Artik bunu kabullenme zamani, hangi müslüman amerikaya problemsiz ucabiliyor, afedersin ama donunun icine kadar ariyor ve sana hayvan muamelesi yapiyorlar. gerci hayvanlar kargoda daha sorunsuz gidiyor.
  • Çok net olarak söylüyorum eğer havayolu şirketinin, uçağın pilotunun, neyse kim veya kimler uçaktan inmeniz gerekir dediyse ve de geçerli, mantıklı bir sebepleri yoksa işde o zaman havayolu şirketi yanmıştır.. çok ciddi tazminat davası ile karşı karşıya kalacaklardır mahkemeye gitmeden de anlaşırlar mahkeme de hakim haksız yere uçaktan çıkartılanlara yüksek miktarda tazminatı onaylar..Kafana, keyfine canın istediği gibi davranamassın,herşey kurallar ile net olarak açıktır amerika da..

Memphis Üniversitesi'nde Arapça yardımcı öğretim görevlisi olduğu bildirilen Masudur Rahman, havaalanı terminalinden telefonla verdiği bilgide, Charlotte seferi için bindikleri uçaktan, kendisiyle yolculuk edecek bir imamla birlikte indirildiklerini söyledi. Rahman'ın geleneksel Hint kıyafeti, beraberindeki imamın ise geleneksel Arap kıyafeti içerisinde olduğu kaydedildi.

Rahman, önce kendilerinden Delta Connection uçağını terk etmelerinin istendiğini, ancak daha sonra binmelerine izin verildiğini söyledi. Ulaştırma Güvenlik Dairesi sözcüsü Jon Allen olayı doğruladı, bu yolcuların indirilmesi gibi bir direktif vermediklerini söyledi.

Delta Havayolları sözcüsü ise, uçağın operatörünün Atlantic Southeast Havayolları olduğunu belirtti. Atlantic Southeast sözcüsü Jarek Beem ise açıklamasında, "güvenlik ve emniyeti oldukça ciddiye alıyoruz. Bu olay şu anda soruşturuluyor" dedi. (Vatan)

DİN ADAMLARI UÇAKTAN İNDİRİLMEK İSTENDİ!

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 13 yıl önce
Sen otobuste opusen gencleri asagiya indiriyorsun, sonrada ABD'deki pilota laf ediyorsun. Zaman kotu. 65 sene once olsaydi, muslumanlari degil Japonlari ucaktan indirirlerdi. Bu zaman da cubbelilerin zamani. Kardesim simdi birisi ciksa, PKK tshortu ile THY ye binmeye calissa napican? Veya yazin ortasi 10 tane kara carsafli kadin Bodrum ucagina binmeye kalkinca napican? ABD'de yasiyan cubbeli muslumanlar, biraz alttan alip cubbeyle grup halinde ucaga binmeye kalkmasalar belki bu rahatsizliklar olmuyacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sen bebek öldüren müslüman gördün mü hayatında?? Uçakları binalara çakanların da müslümanlar olduğunu düşünüyorsun, değil mi?? Bu acziyet içinde yaşıyor olman da sana az bile.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bence bin ladin ortaya çıksın diye öldğ dediler şimdide korkularından ne yapacaklarını şaşırıyorlar tutuştular sizin anlayacağınız tutuştular

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
adamlar haklı hep teröristler müslüman diye geçinenlerden çıkmıyormu? adam gibi durana kimse birşey yapmaz...az bile yapmışlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arımcılık ve neyse buraya yazamıyorum!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
hakimiyet muslumanların olucaktır.belki göremıcez ama torunlarımız dunyada islamıyeti hakkıyla yayıcaktır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadas, git yahudi ol hristiyan ol ama müslüman olma, yani adamlar sen müslümansin diye terörist muamelesi yapiyor, Artik bunu kabullenme zamani, hangi müslüman amerikaya problemsiz ucabiliyor, afedersin ama donunun icine kadar ariyor ve sana hayvan muamelesi yapiyorlar. gerci hayvanlar kargoda daha sorunsuz gidiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Çok net olarak söylüyorum eğer havayolu şirketinin, uçağın pilotunun, neyse kim veya kimler uçaktan inmeniz gerekir dediyse ve de geçerli, mantıklı bir sebepleri yoksa işde o zaman havayolu şirketi yanmıştır.. çok ciddi tazminat davası ile karşı karşıya kalacaklardır mahkemeye gitmeden de anlaşırlar mahkeme de hakim haksız yere uçaktan çıkartılanlara yüksek miktarda tazminatı onaylar..Kafana, keyfine canın istediği gibi davranamassın,herşey kurallar ile net olarak açıktır amerika da..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000