01 Nisan 2015, Çarşamba 17:05:21

GAZİPAŞA HAVALİMANI'NDA GÜZELLER GEÇİDİ

TAV Havalimanları tarafından işletilen Gazipaşa Alanya Havalimanı, Miss Finland 2015 finalistlerini ağırladı. Güzeller yöre ve havalimanı tanıtımı için apron ve terminal binasında poz verdi. Objektiflere yansıyan kareler, hem Alanya ve çevresini hem de bölgeye ulaşımda önemli rol oynayan Gazipaşa Alanya Havalimanı’nı Finlandiya’da tanıtmak için kullanılacak.
  • İdare ederler.
  • İkisi idare eden zata söylüyorum,ulan idare etmeyecek diğer iki kişiyi rüyanda bile göremezsin,görende seni Marlon Brando sanacak!
  • Rus kızlar sanırım bunlar
  • YA BARİ UÇAĞIN YANINDAKİ KAMYONETİ KALDIRSAYDINIZ BARİ YAA
  • ya şurda kızlar poz vermiş falan herneyse, adam hala VFR vs muhabbeti yapıyor, bu havacılık camiası ne kadar egosu şişik beş para etmez adam dolu.tiksiniyorum sizden. sivil hayatta bir tane doğru dürüst arkadaşı yoktur bu eziklerin...
  • Yazıyorum, G.paşa bu haliyle çok emniyetsiz bir meydandır. Sadece VFR uçulmalıdır. O bile sakıncalı ancak bari sadece gündüz uçulsun. Yazık ticari kaygılar neler yaptırıyor.
  • Güzeller geldi pazara uğramasın nazaraa
  • İkisi idare eder diyorum ben
  • Ankara base gelsin bunlar :)
  • Ahlye de bekleriz :))

Finlandiya’da düzenlenecek ‘Miss Finland 2015' güzellik yarışmasının finalistleri, büyük final öncesi Gazipaşa Alanya Havalimanı'nda tanıtım çekimlerine katıldı. Finlandiya’da yöre ve havalimanının tanıtımına katkı sağlamak için gerçekleştirilen çekimlerde, güzellik yarışması finalistleri apron ve terminal binasında poz verdi.

Gazipaşa Alanya Havalimanı’ndan bu yıl Finlandiya’nın başkenti Helsinki’ye FinAir, Jettime Finland ve Corendon ile direkt uçuşlar planlanıyor.

Devamlı büyüme ve gelişme hedefiyle yola çıkan TAV Havalimanları, Ağustos 2007'de yapılan Gazipaşa-Alanya Havalimanı işletme ihalesini kazandı. Havalimanı, Mayıs 2034’e kadar 25 yıllığına TAV Havalimanları'na kiralandı. Yapımı 1999 yılında gerçekleşen ve yıllık 500 bin yolcu kapasiteli 2 bin 144 metrekare terminal alanı ile hizmete başlayan Gazipaşa-Alanya Havalimanı, TAV Havalimanları’nın gerçekleştirdiği yatırımla üç kat büyütüldü. Genişletme çalışmaları kapsamında, 15 bin metrekarelik apron sahası 22 bin metrekareye kadar genişletildi.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Temmuz 2014’ten itibaren 6 bin 400 metrekarelik yeni terminal binası ve iki kat artırılan apron park kapasitesi ile yolcularını ağırlıyor. Gerçekleştirilen büyütme çalışmalarıyla kapasitesi yılda 1,5 milyon yolcuya çıkarılan havalimanında 2014 yılında 726 bin yolcuya hizmet sunuldu. Gazipaşa-Alanya Havalimanı ile yörenin turizm, tarım, ticaret, kültür, tanıtım faaliyetleri yönünden  gelişimine ve bölgede istihdamın artırılmasına katkı sağlanması hedefleniyor.GAZİPAŞA HAVALİMANI'NDA GÜZELLER GEÇİDİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
İdare ederler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RÜYANDA:) ~ 9 yıl önce
İkisi idare eden zata söylüyorum,ulan idare etmeyecek diğer iki kişiyi rüyanda bile göremezsin,görende seni Marlon Brando sanacak!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Rus kızlar sanırım bunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatansever ~ 9 yıl önce
YA BARİ UÇAĞIN YANINDAKİ KAMYONETİ KALDIRSAYDINIZ BARİ YAA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ezikler ~ 9 yıl önce
ya şurda kızlar poz vermiş falan herneyse, adam hala VFR vs muhabbeti yapıyor, bu havacılık camiası ne kadar egosu şişik beş para etmez adam dolu.tiksiniyorum sizden. sivil hayatta bir tane doğru dürüst arkadaşı yoktur bu eziklerin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Yazıyorum, G.paşa bu haliyle çok emniyetsiz bir meydandır. Sadece VFR uçulmalıdır. O bile sakıncalı ancak bari sadece gündüz uçulsun. Yazık ticari kaygılar neler yaptırıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Güzeller geldi pazara uğramasın nazaraa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lfrz ~ 9 yıl önce
İkisi idare eder diyorum ben

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ankara base gelsin bunlar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ahlye de bekleriz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000