30 Eylül 2019, Pazartesi 10:03:45

Corendon Nürnberg uçuşlarını üçe katladı

Nürnberg’e base edeceği iki uçak ile haftada 50'nin üzerinde uçuş planlayan Corendon Airlines, ilk base uçuşunu Cumartesi günü 181 yolcu ile Las Palmas’a gerçekleştirdi.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • tabi kim istemez. biraderin için değil herkes için iste bari.
  • 2020 yaz Tr ucus planlarini tekrar gözden gecirmelerini öneririm...
  • doğrusunu yazın
  • Devlet Sunexpress, AtlasJet ve Onur a destek versin Thomas Cook un yerini bizim sirketlerimiz doldursun ve Turkiyeye cazip paketleriyle Avrupa li Turist i kendimize baglayalim
  • Z A M I S T I Y O R U M B I R A D E R I M I C I N

Nürnberg’e base edeceği iki uçak ile haftada 50'nin üzerinde uçuş planlayan Corendon Airlines, ilk base uçuşunu Cumartesi günü 181 yolcu ile Las Palmas’a gerçekleştirdi.

Corendon Airlines, 2019-2020 kış döneminde bir uçağını, 2020 yaz döneminde ise ikinci uçağı bu meydana base ederek tüm yıl boyunca Akdeniz, Mısır ve Kanarya Adaları çevresindeki popüler tatil destinasyonlarına uçuşlar gerçekleştirecek. Corendon Airlines 28 Eylül Cumartesi günü ilk base uçuşunu gerçekleştirdi. Ekim ayının sonundan itibaren kış tarifesinin başlaması ile belirli destinasyonlara haftada 11 uçuş planlayan havayolu 2020 yaz sezonunda yeni destinasyonlar ile birlikte uçuş sayısını 50’nin üzerine çıkaracak.

2015 yılından bu yana Nürnberg‘den uçuşlar düzenleyen Corendon Airlines, 2019 yaz sezonunda bu meydandan Antalya, Girit, Rodos ve Hurgada’ya uçuşlar gerçekleştirmişti. Şirket, 2019-2020 kış döneminde ise bir uçağını Nürnberg Havalimanı’na base ederek Antalya, Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria ve Hurghada'ya turistik uçuşlara devam edecek. 2020 yazında ise ikinci uçağın base edilmesiyle hem koltuk kapasitesi artıracak hem de destinasyonlarına Tel Aviv, Ibiza, Lanzarote ve Hanya gibi yenilerini ekleyecek olan Corendon Airlines, Nürnberg meydanından haftalık 50’nin üzerinde uçuş planladı. Artırdığı koltuk kapasitesi ve destinasyon sayısı ile Nürnberg Havalimanı’ndan uçuşlarını üç katına çıkaran havayolunun hedefi 2020 sezonunda bu meydanda 500 bin yolcu sayısına ulaşmak.

İlk base uçuş vesilesiyle Nürnberg Havalimanı’nda Corendon Airlines ve Havalimanı yöneticileri ile Nürnberg Belediye Başkan Vekili Dr. Michael Fraas’ın da katıldığı etkinlikte konuşan Havalimanı Müdürü Dr. Michael Hupe, “Yeni uçuşlarla 2019 yılı başından beri oluşan talep yoğunluğunu ve arz açığını başarılı şekilde karşılayacağız. Corendon Airlines ile yolcularımıza hızlı, güvenilir ve çeşitliliği yüksek hizmetler sunacak olmaktan dolayı da çok memnunuz" dedi.
Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer; “2014 yılında girdiğimiz Almanya pazarında her sene daha iyiyi hedefleyerek başarılı operasyonlara imza attık. Koltuk kapasitesi ve destinasyon çeşitliliğimizi artırarak bu pazardaki yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda 2020 sezonu için Almanya’dan farklı destinasyonlara toplamda 3 milyon koltuk planladık. Antalya ile kardeş şehir belediyeleri olan Nürnberg, uçuş planımızda uzun zamandır yer alan ve operasyonlarımızı her geçen sezon genişlettiğimiz bir nokta. Uçak base etme kararımız bu bölgenin potansiyelini değerlendirebilmek ve yolcuların talebini karşılayabilmek adına, Nürnberg Havalimanı ile iyi işbirliklerimizin de altını çizen mantıklı bir gelişmedir. Hem bizler, hem de yolcular için güzel olacağını umuyoruz.”

Corendon Airlines’ın 2020 Yaz sezonunda Nürnberg için uçuş planlaması ise şu şekilde:

Heraklion   Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar
Kos   Salı ve Pazar
Rodos   Pazartesi, Çarşamba ve Cuma
Hanya   Salı ve Cuma
Fuerteventura  Perşembe ve Pazar
Las Palmas  Çarşamba ve Cumartesi
Palma de Mallorca Her gün
Tenerife  Cuma
Lanzarote  Pazar
Ibiza   Perşembe ve Cumartesi
Olbia   Pazartesi ve Cumartesi
Lamezia Terme  Cumartesi
Hurgada   Salı ve Cuma
Telaviv    Salı
Antalya    Her gün
İzmir    Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi
Alanya-Gazipaşa  Cuma
Dalaman   Cumartesi
Bodrum    Pazartesi ve Pazar
Trabzon   Çarşamba
Adana    Pazartesi
Ankara    Salı

Corendon Nürnberg uçuşlarını üçe katladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Yata yata ~ 3 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tez zamanda ~ 3 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen ~ 3 yıl önce
nasıl bir insansın ya? doktora gitme vaktin gelmiş..
zam ~ 3 yıl önce
tabi kim istemez. biraderin için değil herkes için iste bari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NUE ~ 3 yıl önce
2020 yaz Tr ucus planlarini tekrar gözden gecirmelerini öneririm...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nüremberg olmasın? ~ 3 yıl önce
doğrusunu yazın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlı olsun ~ 3 yıl önce
Kısaca NUE diyelim bari
NUE ~ 3 yıl önce
Nürnberg / Almanya. USA değil...
MBA USA ~ 3 yıl önce
Devlet Sunexpress, AtlasJet ve Onur a destek versin Thomas Cook un yerini bizim sirketlerimiz doldursun ve Turkiyeye cazip paketleriyle Avrupa li Turist i kendimize baglayalim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru.. ~ 3 yıl önce
Doğru ama, hangileri gerçekten BİZİM ŞİRKET, tekrar bakmak lazım..
Z A M F E R O ~ 3 yıl önce
Z A M I S T I Y O R U M B I R A D E R I M I C I N

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim ver ~ 3 yıl önce
Herkese olmaz. Kime zam istediğini söyle de hemen zam yapılsın.
YES ~ 3 yıl önce
SunExpress’in kuru minimum 6.75’e fiksledigi, Pegasus be THY’nin zaten nerdeyse iki kati maas verdigi bir ortamda, zamsiz cok zor. Gelenler de gider.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000