01 Şubat 2016, Pazartesi 09:45:51

Corendon'dan İspanya'da bir ilk

Corendon Turizm Grubu, otelcilik sektöründeki son yatırımı İbiza Adası’ndaki Marble Stella Maris Hotel ile İspanya’ya ilk kez “her şey dahil sistemi”ni getiriyor.
  • Corendon hep Türkiye'ye yatırım yapan bir firmaydı, Alanya ve KKTC'ye çok turist getirdi. Bu yıl malum şartlardan Türkiye'ye talep çok düştü, maalesef Türk yatırımcılar da turizm yatırımları yurt dışına yönlendiriyor
  • fosssssss panya
  • Sayın yetkililer, yurt dışına yatırım yapmayı bırakın da TÜRKİYE ye yapın. Yapacağınızı
  • britler ve irlandalılar bu sistemi sonuna kadar somurur.
  • Gönülden tebrik eder, başarılarınız artarak devam etmesini dilerim. Diğer turizmci arkadaşlara yaptıklarınız örnek olsun. Birileri konuşur, birileri yapar! Yola devam ;)

Corendon Turizm Grubu, otelcilik sektöründeki son yatırımı İbiza Adası’ndaki Marble Stella Maris Hotel ile İspanya’ya ilk kez “her şey dahil sistemi”ni getiriyor.

Corendon Hotels and Resorts, 28-31 Ocak tarihlerinde bu yıl 20. kez Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen EMITT Turizm Fuarı’na oteller grubuyla katıldı. Yurt içinden ve yurt dışından pek çok ziyaretçinin katılım gösterdiği fuarda Corendon standı, büyük ilgi gördü.

Son dönemde hem yurtiçinde hem de yurtdışında yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Corendon Turizm Grubu, fuarda bünyelerine en son dahil ettikleri İspanya’daki oteli Marble Stella Maris’in de lansmanını gerçekleştirdi. İspanya’nın en gözde tatil beldesi İbiza’da açılan Marble Stella Maris Hotel ile Corendon, İspanya’ya ilk defa her şey dahil sistemini de taşıyor.

Yatırımları hakkında konuşan Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer, bu son yatırımlarıyla dünyanın en pahalı turizm destinasyonlarından olan İbiza’yı daha geniş bir kitlenin turistik ziyaretine açacaklarını belirtti. Karaer, İspanya’da bir ilk olan her şey dahil (all inclusive) sistemiyle hizmete sundukları otelde, kaliteli bir şarap, yüksek hızda wi-fi bağlantısı veya a’la carte akşam yemeği gibi servisler isteyen misafirlerin de taleplerinin karşılanacağını dile getirdi.

Karaer; “İbiza’nın en güzel resortlerinden ‘Marble Stella Maris’i bünyemize kattığımız için çok mutluyuz. Yıllardır Türkiye ve Hollanda pazarlarından İbiza ile ilgili yoğun talep alıyor fakat istediğimiz konseptte otel bulamıyorduk. Gelen talepleri karşılamak amacıyla kendi otelimizi sonunda hizmete sunduk. Şu anda, bizden yüksek kaliteyi uygun fiyata bekleyen müşteri portföyümüze özel geliştirdiğimiz bu konsept ile yenilenen otelimiz, Haziran 2016 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlayacak.” şeklinde konuştu.İbiza’nın ilk resort otellerinden

Akdeniz’in en güzel adasının ilk resort otellerinden olan tesis, İbiza stiliyle döşenmiş 295 modern ve konforlu odadan oluşuyor. 4 yıldızlı Marble Stellla Maris’in en önemli özelliklerinden biri, eğlence adası İbiza’da çocuklarıyla tatil yapmak isteyen ailelere uygun az sayıda otelinden biri olması. Otelde çocuklar için ayrı bir havuzun yanı sıra açık ve kapalı oyun alanları ve hobi kursları mevcut. Corendon Hotels and Resorts bünyesine girdikten sonra baştan aşağı yenilenmekte olan tesis, 60 bin metrekarelik görkemli bir bahçenin içinde konumlanıyor.

Avrupa’daki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Corendon Oteller Grubu’nun, şu anda tur operatörü olarak operasyon yürütüğü Rodos, Girit, Amsterdam, İspanya ve Londra’da da çeşitli oteller yatırımları için görüşmelerini sürdürüyor.

Corendon'dan İspanya'da bir ilk

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Yatırımcı ~ 5 yıl önce
Corendon hep Türkiye'ye yatırım yapan bir firmaydı, Alanya ve KKTC'ye çok turist getirdi. Bu yıl malum şartlardan Türkiye'ye talep çok düştü, maalesef Türk yatırımcılar da turizm yatırımları yurt dışına yönlendiriyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
fosssssss panya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
remzi ~ 5 yıl önce
Sayın yetkililer, yurt dışına yatırım yapmayı bırakın da TÜRKİYE ye yapın. Yapacağınızı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uk ~ 5 yıl önce
britler ve irlandalılar bu sistemi sonuna kadar somurur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KomFly ~ 5 yıl önce
Gönülden tebrik eder, başarılarınız artarak devam etmesini dilerim. Diğer turizmci arkadaşlara yaptıklarınız örnek olsun. Birileri konuşur, birileri yapar! Yola devam ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000