07 Mart 2014, Cuma 17:37:18

CORENDON'DAN ALMANYA HAMLESİ

11 Nisan 2014’de başlayacağı Almanya operasyonunu Avrupa’nın en büyük turizm fuarı ITB Berlin’de duyuran Corendon Airlines, Alman pazarında sektörün en önde gelen tur operatörlerinden TUI, Thomas Cook, Öger Tours, Schauinsland, All Tours ve FTI ile de çalışacak.
  • Sevgili Corendon Airlines patronuna Umarim bu yazdiklarimi Okursunuz sevgili Kabin Hizmetleri müdürünüz Almanca Yi anadili gibi konusan ve deneyimli Kabin memurlarini sadece kendilerine Ters düstükleri icin isten cikartiyor Ondan sonra Simdi is Ilani veriyor almanca bilen Kabin personeli aranmaktadir diye bu Nasil pehriz bu Nasil lahana tursusu bu personelle Nasil almanya pazarina girmeyi düsünüyorsunuz ? Artik su islere Bir El atsaniz yoksa Corendon Airlines sadece personel girdirip cikaran Bir sirket olarak kalacak saygilar sunarim
  • Sky in Almanya pazarını Corendon çok önceden almalıydı bide artık Airbus uçaklar alınsın
  • Her durumda corendona işler iyi, ama 300 avroya çalışan kabin memurlarına işler kötü ne yazıkki. Bu mu corendon kalitesi. Gülerim ben buna. TUI ve Thomas cook isimlerini yazmaya utanmadınız mı corendon ile aynı satırlara? Corendon bu iki şirketin yanından geçmeyi bırakın ismini zikredemez. Sahte pilotları ile avrupayı gezdik ülke ülke şehir şehir. Corendon. Pabucumun havayolu.
  • Değerli Corendon yetkilileri bu habere çok sevindik ama bir de uçaklarınız keşke Airbus A321 olsaydı. Daha geniş ve daha rahat seyahat ederdik. Dikkate almanızı tavsiye ederiz.
  • yeni thomas cook, yeni tuifly bu şirket çok kısa zmanda avrupalı rakiplerinin tahtını sllayacak.
  • Hayırlı uğurlu olsun.Başarılar Corendon Airlines....
  • Basarılar dilerizm ama bundan bir fazlasına ne teknik alt yapı var, ne de sistem. Bu sene sınırlar zorlanacak, herkes üstün performans sergilerse güzel bir sezon daha geçecek. Ola ki minik bir ekstra yüklenme de tahmin etmek istemediğimiz şeyler olabilir. Önümüzde örnekler var, güçlü, yavaş ve çok dağılmadan sistemin yürümesi lazım Tekrar başarılar.

11 Nisan 2014’de başlayacağı Almanya operasyonunu Avrupa’nın en büyük turizm fuarı ITB Berlin’de  duyuran Corendon Airlines, Alman pazarında sektörün en önde gelen tur operatörlerinden TUI, Thomas Cook, Öger Tours, Schauinsland, All Tours ve FTI ile de çalışacak.

2014 yaz sezonu için Almanya pazarına sağlam bir giriş yapmaya hazırlanan Corendon Airlines, başta Der Touristik olmak üzere pazarın en güçlü tur operatörleri ile yaptığı işbirlikleri sonucunda Antalya’ya getireceği Alman turist hedefini yaklaşık 15 havalimanından 250.000 koltuk olarak belirledi.

Corendon Airlines, Türkiye için Avrupa’nın en büyük pazarı olan ve 2014’te %10-15 büyümesi beklenen Almanya pazarına girmesi ile birlikte oluşan talep artışını karşılamak için filosundaki uçak sayısını 12’ye çıkardı. Corendon Havayolları, Almanya operasyonu yapan birçok havayolunun aksine uçuşlarında ücretsiz ikram ve 20 kg’a kadar ücretsiz bagaj uygulaması da sunacak.

180 ülkeden 11.000 firmanın katıldığı fuarda konuşan Corendon Airlines Genel Müdürü Yıldıray Karaer, 2014 itibariyle ilk kez adım attıkları bu birlikteliğin uzun yıllar devam etmesini temenni ettiklerini belirtti ve Türkiye turizmi için iyi bir 2014 sezonu diledi. 
 

CORENDON'DAN ALMANYA HAMLESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Sevgili Corendon Airlines patronuna Umarim bu yazdiklarimi Okursunuz sevgili Kabin Hizmetleri müdürünüz Almanca Yi anadili gibi konusan ve deneyimli Kabin memurlarini sadece kendilerine Ters düstükleri icin isten cikartiyor Ondan sonra Simdi is Ilani veriyor almanca bilen Kabin personeli aranmaktadir diye bu Nasil pehriz bu Nasil lahana tursusu bu personelle Nasil almanya pazarina girmeyi düsünüyorsunuz ? Artik su islere Bir El atsaniz yoksa Corendon Airlines sadece personel girdirip cikaran Bir sirket olarak kalacak saygilar sunarim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Sky in Almanya pazarını Corendon çok önceden almalıydı bide artık Airbus uçaklar alınsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin Memuru ~ 9 yıl önce
Her durumda corendona işler iyi, ama 300 avroya çalışan kabin memurlarına işler kötü ne yazıkki. Bu mu corendon kalitesi. Gülerim ben buna. TUI ve Thomas cook isimlerini yazmaya utanmadınız mı corendon ile aynı satırlara? Corendon bu iki şirketin yanından geçmeyi bırakın ismini zikredemez. Sahte pilotları ile avrupayı gezdik ülke ülke şehir şehir. Corendon. Pabucumun havayolu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alaman gurbetciler ~ 9 yıl önce
Değerli Corendon yetkilileri bu habere çok sevindik ama bir de uçaklarınız keşke Airbus A321 olsaydı. Daha geniş ve daha rahat seyahat ederdik. Dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thomas cook ~ 9 yıl önce
yeni thomas cook, yeni tuifly bu şirket çok kısa zmanda avrupalı rakiplerinin tahtını sllayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emekçi ~ 9 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun.Başarılar Corendon Airlines....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Basarılar ~ 9 yıl önce
Basarılar dilerizm ama bundan bir fazlasına ne teknik alt yapı var, ne de sistem. Bu sene sınırlar zorlanacak, herkes üstün performans sergilerse güzel bir sezon daha geçecek. Ola ki minik bir ekstra yüklenme de tahmin etmek istemediğimiz şeyler olabilir. Önümüzde örnekler var, güçlü, yavaş ve çok dağılmadan sistemin yürümesi lazım Tekrar başarılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000