09 Temmuz 2019, Salı 13:25:09

Corendon Fortune 500'de

Corendon Airlines, Fortune 500 Türkiye listesine 8. kez girerek bu yıl da Türkiye’nin en büyükleri arasında yerini aldı. Listede bir önceki yıla göre 73 sıra yükselen, Corendon Airlines 198. sırada yer alarak başarısı perçinledi.
  • Saat değişiklikleri gecikmeler her türlü bıktık artık yolculardan bir sürü şikayet geliyor yetti artık ya yapın şu isi ya da yapmayın birakin
  • WORKING FOR CORENDONDON,HAPPY WITH CORENDON.
  • Yıdıray bey ve ekinini kutluyorum.
  • Pilotları içicilikte ilk sırada ama;)))))
  • Hava yolu işletmeleri arasında her türlüğü yeniliğe açık, dünya beyfendisi Yıldıray bey ve ekibini canu gönülden tebrik ederim.
  • Emin adimlarla Germania olma yolunda hizla devam ediyorlar tebrikler :)
  • Basarilarinizin devamini diliyorum.Tebrik etmek icin web sayfanizdan Düsseldorf telefon num aranizi aradik ama cevap veren olmadi.Türkiye telefonlarida koymussunuz masallah.
  • Yıldıray Bey, yolcularımız Airbus istiyor sizden
  • Thy yi nasil geciyor bu firmalar ? Bir isyerinin basinda cebinden para cikmis ve emek harcamis bir patron varsa , tepeden inme basa gelinmis bir kisinin yonettigi firmaya karsi zaten 5-0 onde yarisa baslaniyor zaten.

Corendon Airlines, Fortune 500 Türkiye listesine 8. kez girerek bu yıl da Türkiye’nin en büyükleri arasında yerini aldı. Listede bir önceki yıla göre 73 sıra yükselen, Corendon Airlines 198. sırada yer alarak başarısı perçinledi.

Ekonomi ve iş dünyasının en prestijli yayınlarından Fortune Dergisi tarafından hazırlanan Fortune 500 Türkiye araştırmasının sonuçları açıklandı. Corendon Airlines, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin yer aldığı listeye 198. sıradan girmeyi başardı. 1 milyar 452 milyon TL net satışla listeye girmeye hak kazanan ve bir önceki yıla göre 73 sıra birden yükselen Corendon Airlines, ”En Hızlı Büyüyen Şirketler” sıralamasında da yer alarak başarısını perçinledi. Yüzde 574,5 artış ile “FVÖK’ünü (Faiz ve Vergi Öncesi Kar) En Çok Artıranlar” sıralamasında Türkiye genelinde 500 şirket arasında 8’inci olan Corendon Airlines, “Satışlarını En Çok Artıranlar” listesinde ise yüzde 75,3 artış ile 33. sırada yer aldı.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıdıray Karaer şunları söyledi: “Fortune Dergisi tarafından hazırlanan Türkiye’nin En Büyük Şirketleri listesine bu yıl da yer alarak, listeye art arda 8. kez girmeyi başardık.  Fortune 500 Türkiye listesinde olmak bizim için sadece gurur ve mutluluk değil aynı zamanda motivasyon kaynağı… Corendon Airlines olarak kurulduğumuz 2005 yılında bu yana yükselen bir başarı grafiğiyle yolumuza devam ediyor. Geçen yıl gelen yoğun talebi değerlendirerek filomuzu genişletmiş, uçuş noktalarımızı artırırken önemli bir kapasite artışına da gitmiş ve bunun neticesinde 2018’i rekor bir yolcu sayısıyla kapatmıştık. Yolcu sayısındaki artışın yanı sıra birim gelir ve döviz kurundaki artış da sıralamada yükselmemizde önemli bir faktör oldu.  Bu yıl da kendimize 4 milyon yolcu hedefini koyduk. Haziran ayı itibarıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Almanya’nın dokuz şehrine direkt uçuşlara başladık. 2019-2020 kışı boyunca da Avrupa’nın 7 meydanından İzmir’e uçuşlar düzenlemeye devam edeceğiz. En büyük isteğimiz uçuş noktalarımızı ve base ettiğimiz uçak sayısını artırarak ülke turizmine daha fazla katkıda bulunmak...”

Corendon Fortune 500'de

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Shame on corendon ~ 3 yıl önce
Saat değişiklikleri gecikmeler her türlü bıktık artık yolculardan bir sürü şikayet geliyor yetti artık ya yapın şu isi ya da yapmayın birakin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CRAFTTECH ~ 3 yıl önce
WORKING FOR CORENDONDON,HAPPY WITH CORENDON.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bülent Koca ~ 3 yıl önce
Yıdıray bey ve ekinini kutluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plt ~ 3 yıl önce
Pilotları içicilikte ilk sırada ama;)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 3 yıl önce
Senle beraber içiyorlar sanırım sayın kaptanim
DE ~ 3 yıl önce
Hava yolu işletmeleri arasında her türlüğü yeniliğe açık, dünya beyfendisi Yıldıray bey ve ekibini canu gönülden tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dünya beyefendisi mi ~ 3 yıl önce
Kendisi değil mi personelini başka havayollarının kapılarına gönderip melettiren
Dünya beyefendisi ~ 3 yıl önce
Sayesinde SunExpress kapılarında çürüduk hele hele bir de el bagajı fantezisi var kendisinin kendisi uçağa gelmeden el bagajı bagajustune konulacak
Gösteriş o beyefendilik ~ 3 yıl önce
Hepsi gösteriş
Gösteriş o beyefendilik ~ 3 yıl önce
Hepsi gösteriş
TC-AIS ~ 3 yıl önce
Emin adimlarla Germania olma yolunda hizla devam ediyorlar tebrikler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nesi benziyorki ~ 3 yıl önce
Ne alakası var acaba ?
Germani ~ 3 yıl önce
Kim bunlar kim kurt kocayinca
dus ~ 3 yıl önce
Basarilarinizin devamini diliyorum.Tebrik etmek icin web sayfanizdan Düsseldorf telefon num aranizi aradik ama cevap veren olmadi.Türkiye telefonlarida koymussunuz masallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acente ~ 3 yıl önce
Yıldıray Bey, yolcularımız Airbus istiyor sizden

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acaba ~ 3 yıl önce
Thy yi nasil geciyor bu firmalar ? Bir isyerinin basinda cebinden para cikmis ve emek harcamis bir patron varsa , tepeden inme basa gelinmis bir kisinin yonettigi firmaya karsi zaten 5-0 onde yarisa baslaniyor zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 3 yıl önce
Hocam THY yi geçtiğini nerden çıkardınız, nette küçük bi aramayla tüm listeye ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000