29 Nisan 2011, Cuma 10:19:49

CORENDON DUTCH AIRLINES UÇUŞA HAZIR

Corendon turizm grubunun yeni kurduğu Corendon Dutch Airlines'ın (CDA) ilk uçağının tanıtım uçuşu gerçekleştirildi.
  • Önümüzdeki yıl Detur gelecekmiş!!!!!
  • BU İKİ ŞİRKETİ AYNI KEFEYE KOYMAYIN CORENDONA HAKSIZLIK EDERSİNİZ.
  • Corendon hiç bir zaman çalışanlarını unutmamıştır. ilgili değeri vermiş göstermiştir. Bizzat çalışan arkadaşımın anlattıklarından yola çıkarak söyle diyebilirim. Belkide çalışanlarına en iyi davranan havayolu şirketidir corendon.
  • CORENDON Air Yönetimini Tebrik eder Basarilar dileriz..... SKY ve CORENDON Sizlerin yaptiginizi X Hava yollari yapamadi Cunku birisi SCHIWES Wiski düsmani Birisi ise VILLA dusmani..... SKY Sizden ve CORENDON Gürür Duyuyoruz.....
  • Corendon son zamanlarda çok büyük atılımlar yaparak adından olumlu olarak bahsettirdi. Bu gibi başarılarda Corendon çatısı altında tüm personel - yönetici bazında herkes sahiptir. Ben başka bir şirkette çalışsamda çevremden duyduğum tek şey: Şirket çalışanlarının ve yönetimin iç içe ve aile gibi oluşu. Tekrardan hayırlı olsun. Ve umarım şirket içi huzurunuz her zaman daim olur.
  • Hollanda'da bildiğim 3 tane Hollanda havayolu (KLM, Transavia, Arkefly) var, şimdi iki tane de Türk şirketi oldu (Air Amsterdam ve Corendon Dutch) Çalışanlar yabancı, patronlar Türk. SKY ve Sunexpress de Almanya'da aynı bayrağı taşıyor. Çok gurur verici, Allah başarıları daim etsin, bu firmaların başarısı - başarısızlığı hepimize mal olacak.
  • Adamlar profi ayni Sunexpress gibbi süper.....
  • ya arkadaş hemen kendinize pay çıkarmışsınız ya,gercekten agzım acık kalıyor.yeni sirket kurulmuş hayırlı olsun diyeceginize çalısanları unutmasın diyorsunuz. nedir bu ya???
  • Emekçi personel unutulmasın da, bunu söylemek için unutan bir yönetim anlayışının olması gerekir. Bir low-cost şirkete göre tüm çalışanlar konforlu bir şekilde işlerini yapıyor. Nankörlük yapmayın Yıldıray Bey çalışanlarından hiçbir şeyi eksik etmiyor, son 3 yılda sektörde örnek gösterilen bir firma haline geldik. Ben de Corendon çalışanıyım. Böyle yapmayın duyan da birşey zannedecek.
  • Hızlı büyüyen oluşumu tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyorum. Fakat haddim olmadan istikrar ve kalitenin ön planda tutulması gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Bu günlere getiren emekçi personel unutulmamalıdır. En büyük pay onlarındır.

Ülkemizin turizm alanında Hollanda ve Belçika’daki en önemli markası olan Corendon Grubu, Hollanda merkezli operasyonlarını güçlendirmek adına yaklaşık bir yıl süren planlama, organizasyon ve resmi prosedür sürecinin ardından Hollanda bayraklı (tescilli) yeni bir havayolu şirketinin kuruluşunu tamamladı. “Corendon Dutch Airlines” ismini taşıyan şirketin 2009 model PH-CDE tescilli yeni nesil Boeing 737-800 tipi, 189 koltuk kapasitesine sahip ilk uçağı bugün Amsterdam Schiphol Havalimanı’nda düzenlenen törenle ticari operasyonlarına başladı. Uçağın ismi Holanda ve Türk diplomasi tarihinde önemli bir yeri olan Hollanda’nın ilk Osmanlı büyükelçisi Cornelis Haga olarak belirlendi. Corendon Dutch Airlines’ın ilk uçuşu; Hollanda Kraliçesi Beatrix’in kraliyet tacını devraldığı tarih olan 30 Nisan’da ‘Kraliçe Günü’nde gerçekleştirilecek CND 603/604 uçuş nolu Amsterdam-Dalaman-Amsterdam seferi olacak.

Corendon Dutch’ın Kuruluşu Ne Anlam İfade Ediyor?

Corendon, Hollanda’da yaptığı paket tatili organizasyonlarında Corendon Dutch Airlines ile Türkiye’nin dışında; Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan, Mısır, Fas gibi ülkelere Hollanda çıkışlı uçuşlar yapabilecek. Bu yıl bir uçak, gelecek yıl iki uçak operasyonu olarak planlanan yapılanma ile Hollanda turizm dünyasında Corendon yeni bir boyut kazanmış olacak. Ülkemizin gururu olacak Corendon’a Avrupa pazarlarında güç katacak bu yeni açılım ile Türkiye’nin bir markası daha global arenada yerini almış olacak. Corendon Airlines ile 28 farklı ülkede, 91 şehre uçabilmek mümkün.

Cornelis Haga Kimdir?

Cornelis Haga, bu yıl 400. yılı kutlanacak olan Hollanda-Türkiye ilişkilerinin temellerinin atıldığı tarih olan 1612 yılına uzanan bir isim. 1578’de Schiedam’da doğan Cornelis Haga, Latin okuluna gider ve daha sonra da Leiden Üniversitesi’nde hukuk öğrenimini tamamlar. Haga, 1612 tarihinde Hollanda Krallığı’nın Osmanlı İmparatorluğu’na atadığı ilk büyükelçi olur. Haga’nın İstanbul’a büyükelçi olarak atanmasıyla Hollanda, Türkiye için önemli bir ticari ortak haline gelir; günümüzde bu dönem Türkiye-Hollanda ilişkileri açısından bir milad olarak kabul edilmektedir. Bu yıl hem Türkiye’de hem de Hollanda’da kutlanacak olan 400. yıl yıldönümü için hazırlıklar şimdiden başlamış durumda.

CORENDON DUTCH AIRLINES UÇUŞA HAZIR

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 13 yıl önce
Önümüzdeki yıl Detur gelecekmiş!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BU İKİ ŞİRKETİ AYNI KEFEYE KOYMAYIN CORENDONA HAKSIZLIK EDERSİNİZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Corendon hiç bir zaman çalışanlarını unutmamıştır. ilgili değeri vermiş göstermiştir. Bizzat çalışan arkadaşımın anlattıklarından yola çıkarak söyle diyebilirim. Belkide çalışanlarına en iyi davranan havayolu şirketidir corendon.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
CORENDON Air Yönetimini Tebrik eder Basarilar dileriz..... SKY ve CORENDON Sizlerin yaptiginizi X Hava yollari yapamadi Cunku birisi SCHIWES Wiski düsmani Birisi ise VILLA dusmani..... SKY Sizden ve CORENDON Gürür Duyuyoruz.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Corendon son zamanlarda çok büyük atılımlar yaparak adından olumlu olarak bahsettirdi. Bu gibi başarılarda Corendon çatısı altında tüm personel - yönetici bazında herkes sahiptir. Ben başka bir şirkette çalışsamda çevremden duyduğum tek şey: Şirket çalışanlarının ve yönetimin iç içe ve aile gibi oluşu. Tekrardan hayırlı olsun. Ve umarım şirket içi huzurunuz her zaman daim olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hollanda'da bildiğim 3 tane Hollanda havayolu (KLM, Transavia, Arkefly) var, şimdi iki tane de Türk şirketi oldu (Air Amsterdam ve Corendon Dutch) Çalışanlar yabancı, patronlar Türk. SKY ve Sunexpress de Almanya'da aynı bayrağı taşıyor. Çok gurur verici, Allah başarıları daim etsin, bu firmaların başarısı - başarısızlığı hepimize mal olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Adamlar profi ayni Sunexpress gibbi süper.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ya arkadaş hemen kendinize pay çıkarmışsınız ya,gercekten agzım acık kalıyor.yeni sirket kurulmuş hayırlı olsun diyeceginize çalısanları unutmasın diyorsunuz. nedir bu ya???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Emekçi personel unutulmasın da, bunu söylemek için unutan bir yönetim anlayışının olması gerekir. Bir low-cost şirkete göre tüm çalışanlar konforlu bir şekilde işlerini yapıyor. Nankörlük yapmayın Yıldıray Bey çalışanlarından hiçbir şeyi eksik etmiyor, son 3 yılda sektörde örnek gösterilen bir firma haline geldik. Ben de Corendon çalışanıyım. Böyle yapmayın duyan da birşey zannedecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hızlı büyüyen oluşumu tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyorum. Fakat haddim olmadan istikrar ve kalitenin ön planda tutulması gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Bu günlere getiren emekçi personel unutulmamalıdır. En büyük pay onlarındır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000