03 Şubat 2015, Salı 11:46:01

ÇELEBİ'NİN YENİ İSTASYONU HİNDİSTAN'DA AÇILDI

Türk havacılığının köklü markası Çelebi, küresel arenadaki güçlü büyümesine devam ediyor. Çelebi, yurtdışındaki son istasyonunu, halen Delhi ve Mumbai havalimanlarında hizmet verdiği Hindistan’da açtı.
  • Ya Hele Wallah!
  • Tebrikler çok gururlandım
  • Az maaşa çok iş..modern kapitalist şitket çelebi , ama tebrik etmek lazım Tgs daha anadoluyu bile devr alamıyor
  • Kutluyoruz. çalışanlarınız sizinle gurur duyuyor onlara yine çok büyük bir zam yapmışsınız. istermisiniz simdi bizimkiler kendi verdikleri ile sizinkinin farkını geri istesinler. uluslararası buyuk bir sirket bu zammı veriyorsa bize ne oluyor derler mi acaba. insallah demezler.
  • DAHA NİCELERİNE İNŞALLAH.
  • gonulden kutlar, basarilarinin devamini dileriz.

Türk havacılığının köklü markası Çelebi, küresel arenadaki güçlü büyümesine devam ediyor. Çelebi, yurtdışındaki son istasyonunu, halen Delhi ve Mumbai havalimanlarında hizmet verdiği Hindistan’da açtı. Çelebi Ahmedabad’daki faaliyetlerine, Hindistan’ın en genç havayolu şirketlerinden Vistara’ya 10 Ocak’ta verdiği ilk hizmet ile başladı.

Çelebi’nin bu hizmeti, gerçekleştirdiği önemli bir ilk ile Hindistan sivil havacılık tarihine de geçti. Çelebi, “Bir yer hizmetleri şirketinin, yerel bir havayolu şirketine hem ramp hem de terminal hizmetlerini birlikte vermesi” açısından, Hindistan havacılık tarihinde bir ilke imza atmış oldu. Çelebi, Vistara’ya Ahmedabad’ın yanı sıra Mumbai’de de hizmet veriyor.

Çelebi, Hindistan’ın önemli havalimanları arasında yer alan Ahmedabad’da faaliyetlerine başlamasıyla birlikte, yer hizmetleri ve/veya kargo&antrepo hizmetleri verdiği yurtdışındaki istasyon sayısını 6’ya, toplamda ise 37’ye çıkardı.

Türk sivil havacılığının köklü markası Çelebi, yüksek standartlarda kaliteli hizmet yaklaşımı ile küresel arenada büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin global markası Çelebi, yurtdışındaki hizmet zincirine, bir önemli halkayı daha ekledi. Türkiye’deki 31 havalimanının yanı sıra Macaristan’da Budapeşte, Avusturya’da Viyana, Almanya’da Frankfurt, Hindistan’da ise Delhi ile Mumbai havalimanlarında, yer hizmetleri ve kargo&antrepo hizmetleri veriyordu. Çelebi, 10 Ocak’ta havayolu şirketi Vistara’ya verdiği ilk hizmet ile birlikte şimdi de Ahmedabad Havalimanı’nda faaliyetlerine başladı. Böylece Çelebi, hizmet verdiği havalimanı sayısını yurtdışında 6’ya, toplamda ise 37’ye çıkardı.

Çelebi’nin Ahmedabad Havalimanı’ndaki faaliyetlerinin başlangıcı olan Vistara’ya verilen ilk hizmet, Hindistan sivil havacılık tarihi için de çok önemli bir dönüm noktası oldu. TATA ile Singapur Airlines ortaklığı ile kurulan Hindistan’ın genç havayolu şirketi Vistara’ya verdiği bu hizmet ile Çelebi, “Bir yer hizmetleri şirketinin, yerel bir havayolu şirketine; hem ramp hem de terminal hizmetlerini birlikte vermesi” açısından bir ilke imza atarak, Hindistan sivil havacılık tarihine de geçti.

Hindistan’da önemli havalimanları arasında yer alan Ahmedabad Havalimanı (Sardar Patel Vallabhbhai Uluslararası Havalimanı), ulusal ve uluslararası uçuşların yanı sıra kargo hizmetleri de veriyor. Çelebi, iç hat seferleri gerçekleştiren Vistara ile gerçekleştirdikleri işbirliğini, Ahmedabad ve Mumbai’nin yanı sıra başta GOA ile Pune olmak üzere uçuş yaptığı Hindistan’daki diğer havalimanlarına da taşımayı hedefliyor.

Çelebi’nin, küresel pazardaki güçlü gelişmesi ile birlikte, ulusal arenadaki öncülük misyonunu da uluslararası alana taşıdığını belirten Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu, “Hindistan gerçekten de zorlu, ancak bir o kadar da önemli potansiyeller barındıran bir Pazar. Biz Çelebi olarak dün Hindistan’da Delhi’ye, Mumbai’ye ilk girdiğimizde yüksek teknolojimizle, modern araçlarımız ve çağdaş altyapımızla referans olduk. Bu gün de bunların yanı sıra Hindistan sivil havacılık tarihinde gerçekleştirdiğimiz bu ilk ile, uluslararası arenada da referans olmaya devam ediyoruz” dedi.

Çelebi’nin ulusal ve uluslararası pazarlardaki büyüme stratejisini güçlü bir şekilde sürdürdüklerini belirten Çelebi Havacılık Holding CEO’su Onno Boots ise “Çelebi’nin 57 yıllık geçmişine bakıldığında; mücadeleci, yılmayan, zorlukları başarıya çeviren, ancak güçlü ve doğru adımlar atan bir kurum görürsünüz. Daha önce de belirttiğimiz gibi potansiyel barındıran, gelişime açık olan noktalar, odağımızda yer alıyor. Ulusal ve uluslararası arenadaki prestijini her geçen gün arttıran ve güçlendiren Çelebi, büyümesini de attığı bu güçlü, cesaretli ve sağlıklı adımlar ile sürdürüyor. Ahmedabad da, Çelebi’nin sunduğu bu üstün hizmet zincirinin son halkası oldu” diyerek, Çelebi’nin ulusal pazarın yanı sıra küresel arenada da gelişimine ve büyümesine devam edeceğini belirtti.

Hindistan’ın gücüne ve her açıdan barındırdığı çok önemli potansiyellere dikkat çeken Çelebi Havacılık Holding Hindistan CEO’su Murali Ramachandran da, “Vistara, iki güçlü ülkenin alanlarında çok önemli iki devinin; TATA ile Singapur Airlines’ın ortaklığında kurulan, genç ancak istikbal vaat eden bir havayolu şirketi. Ahmedabad’da attığımız bu adım; hem bu açıdan, hem de Hindistan sivil havacılık tarihinde gerçekleştirdiğimiz ilkten dolayı çok önemli bir adım. Hindistan’da da sivil havacılıkta yeni bir dönemin başlangıcına öncülük ediyoruz. Bununla birlikte hem bu işbirliğimizi, hem de Çelebi hizmet kalitesini, güçlü potansiyeli ile öne çıkan Hindistan’daki diğer havalimanlarına da taşımayı arzuluyoruz” dedi.

Çelebi, toplamda 37, yurtdışında ise 6 havalimanında yer hizmetleri ve kargo & antrepo hizmetleri faaliyetleri gerçekleştiriyor. Türkiye’de 31, Macaristan’da Budapeşte, Avusturya’da Viyana, Hindistan’da ise Delhi, Mumbai ve Ahmedabad havalimanlarında yer hizmetleri veriyor. Çelebi ayrıca, Türkiye’de İstanbul, Macaristan’da Budapeşte, Almanya’da Frankfurt ve Hindistan’da Delhi havalimanlarında ise kargo & antrepo hizmetleri veriyor.

ÇELEBİ'NİN YENİ İSTASYONU HİNDİSTAN'DA AÇILDI

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ya Hele Wallah!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Celebili ~ 9 yıl önce
Tebrikler çok gururlandım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Az maaşa çok iş..modern kapitalist şitket çelebi , ama tebrik etmek lazım Tgs daha anadoluyu bile devr alamıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2 sevinc bir arada ~ 9 yıl önce
Kutluyoruz. çalışanlarınız sizinle gurur duyuyor onlara yine çok büyük bir zam yapmışsınız. istermisiniz simdi bizimkiler kendi verdikleri ile sizinkinin farkını geri istesinler. uluslararası buyuk bir sirket bu zammı veriyorsa bize ne oluyor derler mi acaba. insallah demezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAYIRLI OLSUN. ~ 9 yıl önce
DAHA NİCELERİNE İNŞALLAH.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helal olsun ~ 9 yıl önce
gonulden kutlar, basarilarinin devamini dileriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000