30 Temmuz 2013, Salı 11:19:33

ÇELEBİ VE CONDOR 20 YILI KUTLADI

Havacılığın iki önemli markası Condor Havayolları ile Çelebi Hava Servisi arasındaki işbirliği, 1 Temmuz 1993’ten bu yana kesintisiz ve başarılı bir şekilde yürütülüyor.
  • Vaayy beee, tabi yaa, dogukan bey ve ali bey ve en önemlisi de cevher beyler olmasa bu kadar başarılı olunamazdı, başarı kelimesinin eşanlamlısı olan, imkansızı başarmayı çok başarılı bir şekilde başarabilmiş olan bu başarılı arkadaşları tebrik eder, başarılarının başarılı şekilde artarak daha da başarılı olmalarını başarılı şekilde devamını dileriz, kısaca siz olmasaydınız nice olurdu halımız
  • CAN BEYİ VE EKİBİNİ KUTLUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.
  • Çelebi Ailesini kutluyorum ve tebrik ediyorum
  • Tebrik ediyoruz. Bu birlikteliğin devamı sağlayanların ellerine sağlık. Herhalde bunda çalışanların da bir rolü vardır değil mi?

Yıllardır süregelen karşılıklı memnuniyet ise; Condor Havayolları ve Çelebi Hava Servisi arasındaki 20 yıllık iş birliğini, adeta dostluğa dönüştürdü. Çelebi Hava Servisi (ÇHS), Condor Havayolları’nın bugüne kadar yaklaşık toplam 40.000 uçuşuna ve 15.2 milyon yolcuya hizmet verdi.

Condor Havayolları ile Çelebi Hava Servisi’nin büyük bir sinerjiyle yürüttüğü başarılı işbirliğinin 20’nci yılı, Antalya’da gerçekleştirilen bir buluşma ile kutlandı. Clup Arma’da düzenlenen kutlamaya, evsahibi olarak; Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu, Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Uluslararası Havacılık ve Kamuyla İlişkiler Başkanı Samim Aydin, Çelebi Havacılık Holding Global Satış, Pazarlama Direktörü Gökhan Üçel, ÇHS Satış Pazarlama Ticaret Direktörü Eric Willems, Çelebi Havacılık Holding Global Satış pazarlama Başkan Yardımcısı Athina Kapeni ve ÇHS Antalya İstasyon Müdürü Battal Çoban katıldılar.

20’nci yıl kutlamasında; Condor Flug Dienst GMBH İcra Kurulu Üyesi, Genel Müdürü Uwe Balser, Condor Flug Dienst GMBH Yer Hizmetleri Başkan Yardımcısı,Christian Schmitt, Condor Flug Dienst GMBH Havalimanı İlişkileri ve Yer Hizmetleri Kontratları Ticari Direkörü Arne Kirchhoff, Condor Flug Dienst GMBH Türkiye Bölge Müdürü Özgül Atmaca ile Condor Flug Dienst GMBH Havalimanı İlişkileri ve Yer Hizmetleri Kontratları Ticari Direkörü Anneli Paul-Juergensen de misafir olarak yer aldılar.

Condor Havayolları ve Çelebi Grubu, işbirliğinden duyulan memnuniyet çerçevesinde 20’nci yıl anısına karşılıklı hediyelerin de verildiği kutlamada konuşan Can Çelebioğlu ve Samim Aydın; Condor yetkililerine, başarılı işbirlikteliklerinin yanısıra  gösterdikleri dostluk ve bağlılık için de ayrıca teşekkürlerini ilettiler.

Çelebi Hava Servisi Antalya istasyonunun performansının, Condor’un mevcut iş ortaklıkları ağında ilk 3 ‘te yer aldığını belirten Uwe Balser ise konuşmasında; “Çelebi Hava Servisi’nin ulaştığı hizmet seviyesini koruyarak geliştirilmesi, pek çok yer hizmeti şirketi için neredeyse imkansızdır” dedi. Çelebi Hava Servisi ile yakalanan işbirliği ve ekip ruhunun son derece tatmin edici olduğunun da altını çizen Uwe Balser, “Uçuşlar esnasında Condor Havayolları mürettebatı ve yolcuları, Çelebi ‘den alınan hizmet ve sunulan yaklaşımdan son derece büyük bir memnuniyet duyuyorlar” açıklamasında bulundu.
 

ÇELEBİ VE CONDOR 20 YILI KUTLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

... ~ 9 yıl önce
Vaayy beee, tabi yaa, dogukan bey ve ali bey ve en önemlisi de cevher beyler olmasa bu kadar başarılı olunamazdı, başarı kelimesinin eşanlamlısı olan, imkansızı başarmayı çok başarılı bir şekilde başarabilmiş olan bu başarılı arkadaşları tebrik eder, başarılarının başarılı şekilde artarak daha da başarılı olmalarını başarılı şekilde devamını dileriz, kısaca siz olmasaydınız nice olurdu halımız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KUTLUYORUM ~ 9 yıl önce
CAN BEYİ VE EKİBİNİ KUTLUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Çelebi Ailesini kutluyorum ve tebrik ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DOST YÜZ ~ 9 yıl önce
Tebrik ediyoruz. Bu birlikteliğin devamı sağlayanların ellerine sağlık. Herhalde bunda çalışanların da bir rolü vardır değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olmazmi ~ 9 yıl önce
buradan ozellikle ramp departmanina, harekat memuru ali bey ve dogukan beye Harekat departman muduru Ebru hanimada tebriklerimizi iletiyoruz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000