02 Temmuz 2009, Perşembe 14:16:35

ÇELEBİ, AB’nin merkezi Brüksel’de

Çelebi Hava Servisi, Macaristan ve Hindistan'dan sonra şimdi de Brüksel'de 'varım' dedi.
  • herzamanki gibi aynı yorumu yapıyorum, çelebi dünya şirketi olma yolunda ilerliyor, yakında USA ye de açılacağına eminim, çünkü USA firmalarıylada çok iyi bağlantıları var. tebrikler ÇELEBİ.
  • yaa bir turk şirketi avrupada açılım yapıyor gereksiz ve saçma sapan insanlar rahatsız oluyor size ne bu şirketin ücret politikası ya da maaş politikasından.bir kişi çıkıp da maaşımı alamadım dedi mi şimdiye kadar?ben çelebinin kimseyi zorla çalıştırdığını düşünmüyorum.helal olsun çelebi'ye daha yeni ve iyi yatırım ve atılımlarını bekliyoruz...
  • Arkadaşım birincisi çelebi ne üç kuruş parayla insan çalıştırıyor nede çelebide çalışan hiç bir insan gariban olamaz. İkincisi benim gözümde gariban sensin ki; tebrik edeceğine pislik atmaktan başka bir şey bilmiyorsun.Seni bu çirkin yorumundan dolayı kınıyorum.Ayrıca bir havacı olarak çelebiyi kutlar başarılarının devamını dilerim... M.B.
  • Umarım Avrupanın her yerinde Çelebi ismi duyulur..
  • Bazen şu soruyu soruyorum çalıştığın şirkette hem memnun değilsin hem yerden yere vuruyorsun hemde bu kadar kriz de insanlar işsizlik sorunu çekerken kötülüyorsun bu bana pek akıl karı gelmiyor..O zaman neden çalışıyorsun..Bence bu olumsuz yorumları yazanlar kim bilir rakip firmaların çalışanlarıda olabilir!!
  • Güneş balçıkla sıvanmaz boşuna dememişler..Çelebi dediğiniz kadar kötü bir şirket olsa idi bu kadar büyümezdi..
  • çelebi bakalım oralarda üç kuruş paraya çalışacak gariban insan bulabilecekmi? yoksa nasıl kar eder? türkiyede çalışanlarına nasıl davrabndığını ne gözle baktığını biliyoruz bajkalım bu bakış açısı avrupada sökecekmi? yoksa orada kuzuya mı dönecek?
  • Herzamanki gibi çok güzel bir haber.. Öncelikle yabancı şirketlerin cirit attığı ülkemizde 1 Türk şirketinin daha yurt dışında bu şekilde faaliyetlere girmesi gerçekten sevindirici.. Darısı diğerlerinin başına..
  • Çelebiyi tebrik ederim.
  • Çelebinin son dönemdeki yurtdışı atağı gerçekten alkışlanır ve tebrikler

Havacılık sektörünün köklü kuruluşu Çelebi, uluslararası yatırımlarına hızla devam ediyor. Çelebi Hava Servisi (ÇHS), Macaristan (Budabeşte), Hindistan (Delhi ve Mumbai / Bombay) havalimanlarından sonra şimdi de Belçika’nın başkentindeki Charleroi-Brüksel Sud Uluslararası Havalimanı’nda yer hizmetleri verme hakkını kazandı.

Uluslararası yatırım ve faaliyetleri ile Türk havacılık sektörünü başarı ile temsil eden Çelebi, alanında Küresel ekonominin önemli oyuncusu olma yolunda büyük ve emin adımlarla ilerlemesine devam ediyor.

Uluslararası pazarlardaki önemli yatırımlarına Avrupa’da Macaristan’ın başkenti Budapeşte ile başlayan ÇHS, Hindistan’ın en önemli iki havalimanı ile devam etmişti. Hindistan’ın başkenti Delhi ve en önemli kenti Mumbai ‘de (Bombay) kazandığı ihaleler sonrası tekrar Avrupa’ya dönen ÇHS,  Belçika'nın Charleroi- Brüksel Sud Uluslararası Havalimanı’nda, yer hizmetleri verme hakkını kazandı.

ÇHS’nin, sermayesinin  %70’ine sahip olduğu Macaristan merkezli Celebi Ground Handling Hungary (CGHH) üzerinden gerçekleştirdiği; Belçika'nın Charleroi - Brüksel Sud Uluslararası Havalimanı’nda, havaalanı yer hizmetleri faaliyetinde bulunmak üzere yaptığı lisans talep başvurusu, kabul edildi. Belçika Ulaştırma Bakanlığı, CGHH’ye 10 yıl süre ile yer hizmetleri lisansı verilmesini uygun buldu. CGHH’ye ait yer hizmetleri lisansını onaylayan kararname, 01 Temmuz 2009 tarihinde Belçika Resmi Gazetesi’nde yayınlanarak yürürlüğe girdi.

ÇELEBİ, AB’nin merkezi Brüksel’de

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 13 yıl önce
herzamanki gibi aynı yorumu yapıyorum, çelebi dünya şirketi olma yolunda ilerliyor, yakında USA ye de açılacağına eminim, çünkü USA firmalarıylada çok iyi bağlantıları var. tebrikler ÇELEBİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yaa bir turk şirketi avrupada açılım yapıyor gereksiz ve saçma sapan insanlar rahatsız oluyor size ne bu şirketin ücret politikası ya da maaş politikasından.bir kişi çıkıp da maaşımı alamadım dedi mi şimdiye kadar?ben çelebinin kimseyi zorla çalıştırdığını düşünmüyorum.helal olsun çelebi'ye daha yeni ve iyi yatırım ve atılımlarını bekliyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşım birincisi çelebi ne üç kuruş parayla insan çalıştırıyor nede çelebide çalışan hiç bir insan gariban olamaz. İkincisi benim gözümde gariban sensin ki; tebrik edeceğine pislik atmaktan başka bir şey bilmiyorsun.Seni bu çirkin yorumundan dolayı kınıyorum.Ayrıca bir havacı olarak çelebiyi kutlar başarılarının devamını dilerim... M.B.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Umarım Avrupanın her yerinde Çelebi ismi duyulur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bazen şu soruyu soruyorum çalıştığın şirkette hem memnun değilsin hem yerden yere vuruyorsun hemde bu kadar kriz de insanlar işsizlik sorunu çekerken kötülüyorsun bu bana pek akıl karı gelmiyor..O zaman neden çalışıyorsun..Bence bu olumsuz yorumları yazanlar kim bilir rakip firmaların çalışanlarıda olabilir!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Güneş balçıkla sıvanmaz boşuna dememişler..Çelebi dediğiniz kadar kötü bir şirket olsa idi bu kadar büyümezdi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
çelebi bakalım oralarda üç kuruş paraya çalışacak gariban insan bulabilecekmi? yoksa nasıl kar eder? türkiyede çalışanlarına nasıl davrabndığını ne gözle baktığını biliyoruz bajkalım bu bakış açısı avrupada sökecekmi? yoksa orada kuzuya mı dönecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Herzamanki gibi çok güzel bir haber.. Öncelikle yabancı şirketlerin cirit attığı ülkemizde 1 Türk şirketinin daha yurt dışında bu şekilde faaliyetlere girmesi gerçekten sevindirici.. Darısı diğerlerinin başına..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Çelebiyi tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Çelebinin son dönemdeki yurtdışı atağı gerçekten alkışlanır ve tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000