07 Mart 2014, Cuma 17:18:31

BORAJET'İN YENİ ROTASI SİNOP...

Borajet, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Sinop uçuşlarına başlıyor.
  • Almanyadan ataturke biletler cok pahalli sinopa sabihadan ucus olmadigindan mecburen ucuyorduk bizim icin iyi oldu emegi gecen herkese tesekkurler
  • Zaten, ülkenin geri kalan her yerine ( Eskişehir – Kütahya hariç ) hemen hemen eşit uzaklıkta olan Bursa’dan herhangi bir havayolu nasıl sefer başlatıp da para kazanamaz, bu meselenin üniversitelerde tez olarak incelenip siz böyle yapmayın diye öğrencilere okutulması lazım. Kars’ın Posof’undan Muş’una, Artvin’ine Diyarbakır’ına kadar heryerden büyük göçmen kitlesi ve insan hareketi bir şehirden, Trabzon ve Diyarbakır seferlerini % 80’in üzerinde doluluk varken bile durdurmak gerçekten anlaşılır gibi değil. Bursayı bir havayolu mini hub yapıp gayet güzel para kazanabilir, bunu yapabilecek ataklık da Pegasusta var gibi gözüküyor. Ama yerel yöneticisi bile yeni otoyolu özlemle bekleyip SAW’ı Bursanın uluslararası havalimanı olarak benimsetmeye çalışırken, havayolu firmalarına da pek kızamıyor insan.
  • Güzel birşey otobusle 12 saate yakın bir süreyi baz alırsak. Ama meydan büyütüldü en azından737-400 gecerli olurdu diye düşünüyorum
  • 14 nisana kadar Embraer geliyormu yoksa ATR ile mi?
  • Zaten ülkemizde havacılığın merkezi olan İstanbul, yurtiçinde herhangi bir yere ne kadar uzaklıktaysa tüm bu şehirlere hemen hemen aynı mesafede bulunan Bursa'yı mini bir hub yapıp para kazanmayı nasıl akıl edemezler hayret. Merkezi 2 milyon nüfuslu, Kars'ın Posof'undan Artvin'ine, Muş'undan Diyarbakır'ına kadar yoğun göçmen kitleleri barındıran bu şehirden havayolu trafiğini başlatıp sürdüremeyen(!), "seferler dutmadı" deyip uçuşları durdurmak, SunExpress için de THY için de özel çaba gerektiren bir başarı örneğidir sanırım. O kötü havaalanı ile bütün bu uçuşlar olur, ama maalesef Bursa, hala yapılacak otoban sayesinde SAW'i Bursa'nın uluşlararası havaalanı yapmaya çalışan bir zihniyete sahip, sanki biyerlerden "sen sen ol sakın Bursa havaalanını çalıştırma, bizim SAW güçlensin palazlansın" denmiş de, ona göre hareket ediyor. Yerel otorite böyleyken havayolu firmalarına da fazla kızamıyor insan.. Ama gün bugün yerleşip malı hamuduyla götürme günüdür, Pegasus yapabilirdi bunu bence..
  • Kıbrıstan bir kere uçtum bir daha tövbe dedim. Hizmetleri inanılmaz amatör. Ne kontuarı belli ne personeli eğitmli
  • Borajet Bursa-Antalya uçuşlarına da başlamalı. Bursa-Adana var Antalya neden yok?
  • hattı açıyor ama internet sayfasında hiçbir bilgi yok...
  • özellikle yazın full çekecek bir hat avrupadan sabihaya gelen gurbetçiler doldurur bu uçağı. Anadolu yakasındaki sinoplularda uçağı dolduracaktır diye düşünüyorum.
  • Millet marsa uçuyor bizimkiler Sinopa uçuyor diye manşet oluyor

Borajet, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Sinop uçuşlarına başlıyor.

14 Nisan 2014 tarihinde başlayacak olan Borajet Sinop seferleri, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 4 günü karşılıklı olarak icra edilecek.

Bu arada Borajet'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle tüm kadın yolculara iç hatlarda yüzde 25 indirim uygulayacağı öğrenildi.

BORAJET'İN YENİ ROTASI SİNOP...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

ayancikli ~ 8 yıl önce
Almanyadan ataturke biletler cok pahalli sinopa sabihadan ucus olmadigindan mecburen ucuyorduk bizim icin iyi oldu emegi gecen herkese tesekkurler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Borajet ~ 8 yıl önce
Zaten, ülkenin geri kalan her yerine ( Eskişehir – Kütahya hariç ) hemen hemen eşit uzaklıkta olan Bursa’dan herhangi bir havayolu nasıl sefer başlatıp da para kazanamaz, bu meselenin üniversitelerde tez olarak incelenip siz böyle yapmayın diye öğrencilere okutulması lazım. Kars’ın Posof’undan Muş’una, Artvin’ine Diyarbakır’ına kadar heryerden büyük göçmen kitlesi ve insan hareketi bir şehirden, Trabzon ve Diyarbakır seferlerini % 80’in üzerinde doluluk varken bile durdurmak gerçekten anlaşılır gibi değil. Bursayı bir havayolu mini hub yapıp gayet güzel para kazanabilir, bunu yapabilecek ataklık da Pegasusta var gibi gözüküyor. Ama yerel yöneticisi bile yeni otoyolu özlemle bekleyip SAW’ı Bursanın uluslararası havalimanı olarak benimsetmeye çalışırken, havayolu firmalarına da pek kızamıyor insan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
borajet ~ 8 yıl önce
yorumum uzun süre gözükmeyince benzer yorumu tekrar göndermiştim. oluşan kalabalık ve görüntü kirliliğinden dolayı özür dilerim.
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Güzel birşey otobusle 12 saate yakın bir süreyi baz alırsak. Ama meydan büyütüldü en azından737-400 gecerli olurdu diye düşünüyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTBQ ~ 8 yıl önce
14 nisana kadar Embraer geliyormu yoksa ATR ile mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yaz sonuna ~ 8 yıl önce
yaz sonuna doğru yetiştirmeye "çalışacaklarmış".. şimdilik Sinoplular pırpıra talim ;-) malesef
Bursa uçuşları ~ 8 yıl önce
Zaten ülkemizde havacılığın merkezi olan İstanbul, yurtiçinde herhangi bir yere ne kadar uzaklıktaysa tüm bu şehirlere hemen hemen aynı mesafede bulunan Bursa'yı mini bir hub yapıp para kazanmayı nasıl akıl edemezler hayret. Merkezi 2 milyon nüfuslu, Kars'ın Posof'undan Artvin'ine, Muş'undan Diyarbakır'ına kadar yoğun göçmen kitleleri barındıran bu şehirden havayolu trafiğini başlatıp sürdüremeyen(!), "seferler dutmadı" deyip uçuşları durdurmak, SunExpress için de THY için de özel çaba gerektiren bir başarı örneğidir sanırım. O kötü havaalanı ile bütün bu uçuşlar olur, ama maalesef Bursa, hala yapılacak otoban sayesinde SAW'i Bursa'nın uluşlararası havaalanı yapmaya çalışan bir zihniyete sahip, sanki biyerlerden "sen sen ol sakın Bursa havaalanını çalıştırma, bizim SAW güçlensin palazlansın" denmiş de, ona göre hareket ediyor. Yerel otorite böyleyken havayolu firmalarına da fazla kızamıyor insan.. Ama gün bugün yerleşip malı hamuduyla götürme günüdür, Pegasus yapabilirdi bunu bence..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Kıbrıstan bir kere uçtum bir daha tövbe dedim. Hizmetleri inanılmaz amatör. Ne kontuarı belli ne personeli eğitmli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tekno ~ 8 yıl önce
Borajet Bursa-Antalya uçuşlarına da başlamalı. Bursa-Adana var Antalya neden yok?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
test ~ 8 yıl önce
hattı açıyor ama internet sayfasında hiçbir bilgi yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bmx ~ 8 yıl önce
özellikle yazın full çekecek bir hat avrupadan sabihaya gelen gurbetçiler doldurur bu uçağı. Anadolu yakasındaki sinoplularda uçağı dolduracaktır diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bora jet ne la ~ 8 yıl önce
Millet marsa uçuyor bizimkiler Sinopa uçuyor diye manşet oluyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000