18 Mayıs 2016, Çarşamba 10:00:05

Borajet'in İstanbul-Dalaman seferleri başlıyor

Borajet Havayolları, İstanbul-Dalaman seferlerine başlayacağını duyurdu.
  • EYYYYYYYYYY BORAJET YETKİLİLERİ KAYIP BAGAIM İLE İLGİLİ ÖDEME HALEN YAPILMADI. BİR SENEYİ AŞKIN ZAMAN OLDU. KENDİNİZ TESBİT ETDİĞİ DEĞERİ ÖDEMENİZİ BEKLİYORUM.
  • Yalçın bey umarız bu yorumlardan haberiniz oluyordur. Türkiye Havayolu şirketleri için işi sıkı tutan yatırımcı iseniz bir cennet, sizin gibi işi birilerinin insiyatifine bırakan yatırımcı iseniz kabus olan bir ülke. Kaç milyon dolar zarar ettiniz orasını bilemeyiz ama hem muhasebecinizi hem de yöneticilerinizi sıkı bir ayardan geçirme zamanı geldi de geçiyor bilesiniz. 2016 zor bir yıl. Sadece Borajet için değil tüm havayolları için. Size parmak hesabı yapmalarına izin vermeyin. Başarılı olmanın mazeret kabul etmeyeceğini en iyi sizin gibi zeki insanların bilmesi gerekir. Hala aynı zeka seviyesinde iseniz tabi. Şirketiniz sizi uçuruma çok rahat götürebilir bilesiniz. Bir dost.
  • Lutfhansa gibi şirket , Tekerine taş değmesin !
  • 13 uçak sayısı
  • Azıcık araştırıp uçuş programına baksanız seferim yarın başlayacağını bulabilirdiniz
  • Çeto sende uçcanmı la.
  • BoraJet in Türkiye nin ilk 3 havayolu arasına girecek olmasını iddia eden kişiye sesleniyorum.... BORAJET BATIYOR THY ucak sayısı 305 Onur ucak sayısı 60 Atlas Jet ucak sayısı 22 Pegasus ucak sayısı 69 Borajet in ucak sayısını sen soylede bilelim :):)
  • genc havayolu sirketi yeni hat aciyor, hayirli olsun. her haberin altına isim vererek o gitsin bu kalsın diyen arkadaslarin dertleri nedir merak ediyor insan.
  • Bir havayolunun yeni bir noktaya sefer koyması ekonomik kriterlere uygun olduğunu yada işlerin yolunda gittiğini göstermez Daha önce de sefer başlattığı noktalarda yaşamış olduğu başarısız operasyonlar sonucunda yetkili kişilerden hesap sorulmaması Borajet i zor bir sürece soktu Bir noktaya sefer koymak deneme yanılma ile yapılabilecek bir iş değildir Bu sıkıntılı sürece girilmesinin en büyük nedenlerden biri de karar alma mercilerinde ve operasyondaki müdürlerin sorumluluk alamamasıdır.... Olcay ve Şaşmazer gibi diğer havayollarından kapının önüne konmuş insanlar ile bu operasyon yürümez kanaatindeyiz.... BoraJet i zor günler bekliyor....
  • BORAJET GELECEK YENI UCAKLARI VE QATAR ILE YAPACAGI ANLASMA SONRASI TURKIYEDEKI ILK 3 HAVAYOLU ARASINDA YERINI ALACAKTIR...

Borajet Havayolları, İstanbul-Dalaman seferlerine başlayacağını duyurdu.

Borajet, hızla büyüyen uçuş ağına bir yenisini daha ekledi; 6 Haziran itibariyle İstanbul-Dalaman karşılıklı seferlerini başlatıyor.

Haftanın her günü gerçekleştirilecek uçuşların biletlerininde satışa sunulduğu belirtilirken, uçuşlarda Comfort Class ve Business Class seçeneklerine de dikkat çekildi.

Borajet'in İstanbul-Dalaman seferleri başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

FAHRİ IRMAK ~ 6 yıl önce
EYYYYYYYYYY BORAJET YETKİLİLERİ KAYIP BAGAIM İLE İLGİLİ ÖDEME HALEN YAPILMADI. BİR SENEYİ AŞKIN ZAMAN OLDU. KENDİNİZ TESBİT ETDİĞİ DEĞERİ ÖDEMENİZİ BEKLİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayaslı'ya ~ 6 yıl önce
Yalçın bey umarız bu yorumlardan haberiniz oluyordur. Türkiye Havayolu şirketleri için işi sıkı tutan yatırımcı iseniz bir cennet, sizin gibi işi birilerinin insiyatifine bırakan yatırımcı iseniz kabus olan bir ülke. Kaç milyon dolar zarar ettiniz orasını bilemeyiz ama hem muhasebecinizi hem de yöneticilerinizi sıkı bir ayardan geçirme zamanı geldi de geçiyor bilesiniz. 2016 zor bir yıl. Sadece Borajet için değil tüm havayolları için. Size parmak hesabı yapmalarına izin vermeyin. Başarılı olmanın mazeret kabul etmeyeceğini en iyi sizin gibi zeki insanların bilmesi gerekir. Hala aynı zeka seviyesinde iseniz tabi. Şirketiniz sizi uçuruma çok rahat götürebilir bilesiniz. Bir dost.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
"Ayaslı'ya" ya ~ 6 yıl önce
Son derece terbiyesiz bir üslup. Yalçın beyin zeka seviyesini tartışacak kapasitede olsaydınız böyle bir yazı yazmazdınız. PVT
77 ~ 6 yıl önce
Yazılanı bile anlamayan mahlukat. Adam YALÇIN beyin zekasını övmüş.
77' ye ~ 6 yıl önce
"Cümlede Anlam" diye bir konu var. Siz o derste uyudunuz galiba. (Bakın sizin gibi kabalık yapıp "mahlukat" veya "zekası okuduğunu anlamaya yetmeyen" gibi ifadeler kullanmıyorum sizin için) Yalçın Ayaslı' yı savunmaya çalıştığınıza göre Borajet çalışanı olmalısınız. Öyle ise durum bilinenden daha vahim. Bu adamın şirketini nasıl birilerine teslim ettiği ortaya çıkıyor. Üsluptan, anlayıştan, verdiği cevaptan yazdığı yorumlardan belli. Bu cahillerin elinde bu şirket adam olmaz, olmuyor da.
Zalım havacı 2 ~ 6 yıl önce
Lutfhansa gibi şirket , Tekerine taş değmesin !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bora ~ 6 yıl önce
13 uçak sayısı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dlm Ramp ~ 6 yıl önce
Azıcık araştırıp uçuş programına baksanız seferim yarın başlayacağını bulabilirdiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
7 ~ 6 yıl önce
Çeto sende uçcanmı la.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KOMİK ~ 6 yıl önce
BoraJet in Türkiye nin ilk 3 havayolu arasına girecek olmasını iddia eden kişiye sesleniyorum.... BORAJET BATIYOR THY ucak sayısı 305 Onur ucak sayısı 60 Atlas Jet ucak sayısı 22 Pegasus ucak sayısı 69 Borajet in ucak sayısını sen soylede bilelim :):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gelecek!!! ~ 6 yıl önce
Arkadasim bundan 10 sene once pegasusun ucak sayisi kacti sen onu soyle kimin ne olacagi belli olmaz oyle kucumseme hemen
Gelecek isimli arkadas ! ~ 6 yıl önce
Bundan 10 sene once pegasus un uçan kusa 6 sıfırlı borcları yoktu. İkram şirketinden, yer hizmetlerine kadar yaşanan sıkıntıları görmediğiniz ortada !
ZİRVE YALNIZDIR ~ 6 yıl önce
genc havayolu sirketi yeni hat aciyor, hayirli olsun. her haberin altına isim vererek o gitsin bu kalsın diyen arkadaslarin dertleri nedir merak ediyor insan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BASİRETSİZ YÖNETİCİLER ~ 6 yıl önce
Bir havayolunun yeni bir noktaya sefer koyması ekonomik kriterlere uygun olduğunu yada işlerin yolunda gittiğini göstermez Daha önce de sefer başlattığı noktalarda yaşamış olduğu başarısız operasyonlar sonucunda yetkili kişilerden hesap sorulmaması Borajet i zor bir sürece soktu Bir noktaya sefer koymak deneme yanılma ile yapılabilecek bir iş değildir Bu sıkıntılı sürece girilmesinin en büyük nedenlerden biri de karar alma mercilerinde ve operasyondaki müdürlerin sorumluluk alamamasıdır.... Olcay ve Şaşmazer gibi diğer havayollarından kapının önüne konmuş insanlar ile bu operasyon yürümez kanaatindeyiz.... BoraJet i zor günler bekliyor....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GELECEK ~ 6 yıl önce
BORAJET GELECEK YENI UCAKLARI VE QATAR ILE YAPACAGI ANLASMA SONRASI TURKIYEDEKI ILK 3 HAVAYOLU ARASINDA YERINI ALACAKTIR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atasözü ~ 6 yıl önce
"Aç tavuk rüyasında kendini darı ambarında görürmüş" Bayılıyorum bu atasözlerine. Önce çalışanların maaşlarını, harcırahlarını günü gününe ödesinler. Yabancıya iki kat maaş verip, Türklere sefalet yaşatıyorlar. Piyasaya taktıkları borçtan ikram verecek şirket bulamıyorlar. Eğitim aldıkları kuruma para vermedikleri için eğitimler yanıyor, pilotlar ikinci kez eğitime gönderiliyor. THY ile anlaşmadan ne fayda görüldü de Qatar ile anlaşmadan ne umuluyor?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000