23 Şubat 2015, Pazartesi 20:14:11

BORAJET YENİ UÇAĞINI FİLOSUNA KATTI

Borajet Havayolları filosunu genişletme çalışması çerçevesinde , Fenec 1 İle anlaşmaya vararak 7'nci Embraer E-190 tipi jet uçağını filosuna kattı.
  • Pegasus'un iç hatlarda low cost sistemini pazar politikası haline getirerek full hizmet sunumunda olan Onur ve Atlas'ı da kendi safına çekmesi piyasada THY hariç full hizmet sunumunda boşluk meydana getirmiştir. Tahmin ediyorum ki eğer Borajet bu uçaklarla yolcuları bağlayabilirse piyasada Pegasus ile yarışabilecek bir işletmeye dönüşecektir.
  • Borajet in topluca uçuş yönetimi sadece Kuleli kara havacı kitlesi. Bazılarını hasbelkader kader kaptan yapmışlar. Yanlış meydana inen bayan b de onlardaydı bildiğim kadarı ile. Yurtdışınızdan yabancı getirirler ama işviçreli amcayı kovdular. Bu şirketten bir cacık olmaz. Ayjet yeni mezunları ile helikopter uçuran Kuleli tayfası bir gün çakacaklar uçağı ama ne zaman
  • Biz gorevimizi fazlasiyla yerine getiriyoruz,gecis doneminde yasanan aksakliklarin farkindayiz,herkes daha iyi hizmet verebilmek ve daha kaliteli bir sirket olmamiz icin ugrasiyor.Biraz daha zamana ihtiyac var az kaldi sadece bize guvenin,baska sirkette ucmuslugumuz var kimse ak kasik degil ayjet25.donem. Saygilarimla...
  • Bu uçaklardan iki tanesiyle uçtum. İkili koltukları yeterince geniş ve konforlu buldum. Emin olabilirsiniz ki Onur Air ve Pegasus'un hizmetlerinden çok daha iyi hizmeti var. Ayrıca ekipleri de gayet iyi diyebilirim. (Hava şartları nedeniyle uçağımın iptal olmasına rağmen sonrasındaki hizmet tatmin etti) Borajet'e başarılar diliyorum bu tarz firmalarımızın birbirlerinden örnek alarak yarış halinde olmaları temennilerimle..
  • Anadolu jet E 190 larla 11 mart dan itibaren BURSA dan trabzon ve erzuruma 59 TL den başlayan fiyatlarla seferlerine başlıyor...hem uçaklar hem seferler hayırlı olsun....
  • Şimdi siz buraya kazası,batışı,Kırım'ı yakındır falan yazıyorsunuz ya ? Biz o uçaklarda çalışıyoruz ekmeğimizi kazanıyoruz ve en ufak bir türbülans da sizin buraya yazdıklarınız aklımıza geliyor üzülüyoruz,düşünüyoruz uçuşu nasıl bitireceğimizi bilemiyoruz haberiniz olsun..kabin ekibiyiz biz hep işimizi sevip hep gülmek istiyoruz..hangi şirket olduğu hiç önemli değil hepimiz kader arkadaşınız..lütfen yorum yazarken bizim psikolojimizi de düşünün lütfen..bazen bilmemek bilmekten daha iyidir..biz böyle yapıyoruz lütfen biraz empati..
  • Mart sonunda Adana dan BURSA ve DIYARBAKIR a uçuş gözükmüyor. Bilgi de yok neyin kafası bu acaba
  • borajet bursa adana seferi haricinde trabzon,g.antep ucusları yapsanını bekleriz
  • Hayırlı olsun bereketli ucuslar dilerim. Edremit ist yolcusu olarak biraz önceki bir arkadaşımızın paylaştığı gibi bizi Pegasus a zorlamayın. Fiyatlarda esnek davranın pgs ile gizli rekabetin edin.
  • tokat uçuşlarına artış isteriz..

Borajet Havayolları filosunu genişletme çalışması çerçevesinde , Fenec 1 İle anlaşmaya vararak 7'nci Embraer E-190 tipi jet uçağını Fenec 1'den teslim aldı.

Embraer E-190 tipi jet uçağı, 22 Şubat tarihinde İngiltere Exeter Havalimanı'ndan uçuşla saat 21:35'te Sabiha Gökçen Havalimanı'na teker koydu.

Borajet Havayolları, önümüzdeki günlerde filosuna yeni Embraer E-190 jetleri katmaya devam edecek.

BORAJET YENİ UÇAĞINI FİLOSUNA KATTI

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Tahmini ~ 9 yıl önce
Pegasus'un iç hatlarda low cost sistemini pazar politikası haline getirerek full hizmet sunumunda olan Onur ve Atlas'ı da kendi safına çekmesi piyasada THY hariç full hizmet sunumunda boşluk meydana getirmiştir. Tahmin ediyorum ki eğer Borajet bu uçaklarla yolcuları bağlayabilirse piyasada Pegasus ile yarışabilecek bir işletmeye dönüşecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Borajet in topluca uçuş yönetimi sadece Kuleli kara havacı kitlesi. Bazılarını hasbelkader kader kaptan yapmışlar. Yanlış meydana inen bayan b de onlardaydı bildiğim kadarı ile. Yurtdışınızdan yabancı getirirler ama işviçreli amcayı kovdular. Bu şirketten bir cacık olmaz. Ayjet yeni mezunları ile helikopter uçuran Kuleli tayfası bir gün çakacaklar uçağı ama ne zaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FO ~ 9 yıl önce
Biz gorevimizi fazlasiyla yerine getiriyoruz,gecis doneminde yasanan aksakliklarin farkindayiz,herkes daha iyi hizmet verebilmek ve daha kaliteli bir sirket olmamiz icin ugrasiyor.Biraz daha zamana ihtiyac var az kaldi sadece bize guvenin,baska sirkette ucmuslugumuz var kimse ak kasik degil ayjet25.donem. Saygilarimla...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bu uçaklardan iki tanesiyle uçtum. İkili koltukları yeterince geniş ve konforlu buldum. Emin olabilirsiniz ki Onur Air ve Pegasus'un hizmetlerinden çok daha iyi hizmeti var. Ayrıca ekipleri de gayet iyi diyebilirim. (Hava şartları nedeniyle uçağımın iptal olmasına rağmen sonrasındaki hizmet tatmin etti) Borajet'e başarılar diliyorum bu tarz firmalarımızın birbirlerinden örnek alarak yarış halinde olmaları temennilerimle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
Anadolu jet E 190 larla 11 mart dan itibaren BURSA dan trabzon ve erzuruma 59 TL den başlayan fiyatlarla seferlerine başlıyor...hem uçaklar hem seferler hayırlı olsun....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özel bir rica ~ 9 yıl önce
Şimdi siz buraya kazası,batışı,Kırım'ı yakındır falan yazıyorsunuz ya ? Biz o uçaklarda çalışıyoruz ekmeğimizi kazanıyoruz ve en ufak bir türbülans da sizin buraya yazdıklarınız aklımıza geliyor üzülüyoruz,düşünüyoruz uçuşu nasıl bitireceğimizi bilemiyoruz haberiniz olsun..kabin ekibiyiz biz hep işimizi sevip hep gülmek istiyoruz..hangi şirket olduğu hiç önemli değil hepimiz kader arkadaşınız..lütfen yorum yazarken bizim psikolojimizi de düşünün lütfen..bazen bilmemek bilmekten daha iyidir..biz böyle yapıyoruz lütfen biraz empati..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Mart sonunda Adana dan BURSA ve DIYARBAKIR a uçuş gözükmüyor. Bilgi de yok neyin kafası bu acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
crocodil ~ 9 yıl önce
borajet bursa adana seferi haricinde trabzon,g.antep ucusları yapsanını bekleriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Hayırlı olsun bereketli ucuslar dilerim. Edremit ist yolcusu olarak biraz önceki bir arkadaşımızın paylaştığı gibi bizi Pegasus a zorlamayın. Fiyatlarda esnek davranın pgs ile gizli rekabetin edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok gizli ~ 9 yıl önce
Gizli Rekabet nasıl oluyor? Ya da gizli olmak zorunda mı? Açıktan rekabet etse utanç verici mi olur günah mı olur?
tokatlı ~ 9 yıl önce
tokat uçuşlarına artış isteriz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000