01 Haziran 2015, Pazartesi 08:18:22

Borajet uçağına yıldırım çarptı

Tokat Havalimanı'na inen Borajet'e ait uçağın istanbul seferi, yıldırım çarptığı gerekçesiyle iptal edildi.
  • Borajet'e geçmiş olsun. Bu şirket filosunu ERJ'ler ile yenilemekle çok daha güçlü bir kurumsal kimlik kazandı. Yakında gelecek ERJ 195'ler daha da güçlenecekler. Tabi Anadolujet desteği olmasa belki şimdi adından söz edemiyor olacağımız da bir gerçek.
  • Milletce alkisliyoruz ne oluyor.Mudure destek amacli mi yoksa mudurumu elestiriyorsun.Havalimaninizda derin devlet oldukca sizin yuzunuz gulmez arkadaslar
  • Benim bu sabah 9:45 İzmir - saw uçuşum vardı. Dün akşam arayıp uçağın teknik aksaklık dolayı iptal etmek durumda olduklarını çok kibarca söylediler, istersem bileti açığa alabileceğimi, akşam uçağına binebileceğimi ilettiler. Benim bu sabaha karşı istanbulda olmam gerektiğini söylediğim zaman, hemen o saatlere yakın pegasus'tan biletimi adıma aldılar gönderdiler. Borajetin hem kabin içi hizmeti, hem dakikliği konusunda çok beğenmiştim, son olay ile çok takdirimi topladı. Sonuçta filosu belli, THY gibi bir yerde yedek uçak tutma şansı hayliyle yok o yüzden neden uçak yollanmadı diye şaşırılmamalı. Onun yerine farklı çözümler sunup yardımcı oluyorlar.
  • İyi tamam da dönen yolcular ne oldu onu hiç bahsetmemiş. madur olmadılarmı. yoksa başka bir uçak gelip onları aldımı
  • müdürüm alkışlıyoruz, milletçe alkışlıyoruz...Selam ile ak saçlıya selam yola devam inşaallah...
  • Hahahaha
  • geçmiş olsun riske girmemek en doğrusu.
  • Geçmiş olsun

Tokat Havalimanı'na inen Borajet'e ait uçağın istanbul seferi, yıldırım çarptığı gerekçesiyle iptal edildi.

İstanbul'dan Tokat'a giden Borajet'e ait uçak, havalimanına iniş yaptı. Uçağın İstanbul'a yapacağı sefer, yapılan incelemede, havadayken yıldırım çarptığının belirlenmesi üzerine iptal edildi.

Tokat Havalimanı Müdürü Levent Aydoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada uçağın Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkarak Tokat seferini gerçekleştirdiğini söyledi.

Şüphe üzerine uçakta görevlilerce inceleme yapıldığını belirten Aydoğan, "Tokat'ta gün boyunca gök gürültülü yağmur vardı. Uçakta yapılan incelemede yıldırımın etkisi görüldü. Risk olacağından İstanbul seferine izin verilmedi. Teknik ekip istendi. Ekip gelerek inceleme yapacak" diye konuştu.

Borajet uçağına yıldırım çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

ERJ Etkisi ~ 6 yıl önce
Borajet'e geçmiş olsun. Bu şirket filosunu ERJ'ler ile yenilemekle çok daha güçlü bir kurumsal kimlik kazandı. Yakında gelecek ERJ 195'ler daha da güçlenecekler. Tabi Anadolujet desteği olmasa belki şimdi adından söz edemiyor olacağımız da bir gerçek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 6 yıl önce
Milletce alkisliyoruz ne oluyor.Mudure destek amacli mi yoksa mudurumu elestiriyorsun.Havalimaninizda derin devlet oldukca sizin yuzunuz gulmez arkadaslar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
E.D ~ 6 yıl önce
Benim bu sabah 9:45 İzmir - saw uçuşum vardı. Dün akşam arayıp uçağın teknik aksaklık dolayı iptal etmek durumda olduklarını çok kibarca söylediler, istersem bileti açığa alabileceğimi, akşam uçağına binebileceğimi ilettiler. Benim bu sabaha karşı istanbulda olmam gerektiğini söylediğim zaman, hemen o saatlere yakın pegasus'tan biletimi adıma aldılar gönderdiler. Borajetin hem kabin içi hizmeti, hem dakikliği konusunda çok beğenmiştim, son olay ile çok takdirimi topladı. Sonuçta filosu belli, THY gibi bir yerde yedek uçak tutma şansı hayliyle yok o yüzden neden uçak yollanmadı diye şaşırılmamalı. Onun yerine farklı çözümler sunup yardımcı oluyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAİLE ALINAN ~ 6 yıl önce
İyi tamam da dönen yolcular ne oldu onu hiç bahsetmemiş. madur olmadılarmı. yoksa başka bir uçak gelip onları aldımı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DURAAN ~ 6 yıl önce
müdürüm alkışlıyoruz, milletçe alkışlıyoruz...Selam ile ak saçlıya selam yola devam inşaallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
riks ~ 6 yıl önce
Hahahaha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Risk. ~ 6 yıl önce
geçmiş olsun riske girmemek en doğrusu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000