02 Temmuz 2015, Perşembe 08:01:13

Borajet Erbil'e uçacak

Borajet, hızla büyüyen uçuş ağına bir yenisini daha ekliyor.
  • Anadolujet destek olalı 1 sene oldu borajet 5. yılı bitirmiştir.Büyümeye de devam etmektedir siz kendi aklınızla yorum yapın başkalarından fikir almayın
  • Anadolujet destek olmayı bıraksın, Borajet diğer firmalarla kendi rekabet etsinde görelim ne kadar sektörde kalabilecek.

Borajet, hızla büyüyen uçuş ağına bir yenisini daha ekliyor. Orta Doğu’da Beyrut’tan sonra Erbil’i de Adana’ya bağlayan Borajet, Adana-Erbil karşılıklı seferlerine 16 Temmuz 2015’ten itibaren başlıyor. 

12-15. yüzyıllarda ulaşım yollarının kavşak noktasında bulunan Erbil, büyük bir ticaret merkezi olma konumunu 3 yüzyıl sürdürmüştür. Günümüzde ise Ortadoğu ve Basra Körfezi'ne kıyısı olan ülkeler ile birlikte sürekli gelişen dünya çapında bir kent olarak ticari ve kültürel bir merkez, kozmopolit bir metropol kentidir.

Borajet Erbil'e uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar

ısrarcı ~ 4 yıl önce
Anadolujet destek olalı 1 sene oldu borajet 5. yılı bitirmiştir.Büyümeye de devam etmektedir siz kendi aklınızla yorum yapın başkalarından fikir almayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Anadolujet destek olmayı bıraksın, Borajet diğer firmalarla kendi rekabet etsinde görelim ne kadar sektörde kalabilecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000