23 Haziran 2015, Salı 16:02:16

Yağmur Sarıoğlu AtlasGlobal'de işe başladı

Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Yılmaz Sarıoğlu, AtlasGlobal'de ikinci pilot olarak işe başladı.
  • Asker pilotları sivil havacılıkta istemiyoruz çok küfür edyorlar askeriye zannediyorlar airline ı havayolu pilotu stres altında uçmamalı f 16 deil bu yolcu taşıyorsun stres altındaki pilot hataya meilli pilottur
  • Demekki ünlüsü ünsüzü herkes pilot olabilir.
  • Az daha bekleyin thy asker pilotların sonunu getirecek yakında.ortalık sivil pilotlardan geçilmezken bakalım bu kadar havanız olacakmı.size çalıştığınız şirketin bağlı olduğu kurumun askeri havacılık değil sivil havacılık olduğunu hatırlatmak isterim.önce bunu benimsemek gerek adı üstünde "sivil" havacılık.kusura bakmayında thynin bu denli hızlı büyümesine siz askeri pilotların sayısı yetişmeyecek.işin paralı konusuna gelince ülkede sadece 1 tane devlet üni varken 70 milyon insan içinde pilot olmak isteyenlerin özel yani paralıda okuması kadar doğal birşey yok.
  • evet kaptanim config 3 le hatali inen ve hatay olayinda erkek fo nun kovulup yine ayni ucaktaki erkek kaptanin da fo luga downgrade olmasi gibi degilmi :) buarada paralel kalkan 4 erkek pilotumuza neoldu:)bu isin kadini erkegi yok.kaptan olmus ama hala anlayamamissin.sen conservative kaptanliga devam.enternasyonallikte senin gibilere yer yok.
  • Zaten bi adam ikiniz varsınız. Millet sizden öğrenecek adamlığı. Baba parasının pilotları. Havacılık mesleğini yerle bir ettiniz be.
  • eger gercekse bir kaptanin bu sekilde kaba konusmasi bir ogrenci pilot olarak hayallerimi yikiyor... demekki onemli olan kaptan olmak diil adam olmak...
  • Ben sapına kadar pilot um. Üstelik 320 filosunda kaptan ım da senin ne halt olduğun belli değil. Asıl senin yaptığın yorumdan havacı olmadığın belli oluyor. Son 6 ayda 2 bayan kaptan FO luğa downgrade oldu. Anladığın işlerden konuş. Çakma senin gibilere derler. Insan mısın o bile belli değil. Çakma insan. Yürrrüüüüüü
  • Anladığım kadarı ile paraya ihtiyacı yok. Boş yere koltuk kaplayacak
  • Haber olmasının tek nedeni Sabri'nin eşi olması.Parasıyla lisans alıp uçan onlarca bayan var.Zaten parası olan herkes pilot olabilir.Atla deve değil yani.Alacağı maaş da zaten Lamborghini'sinin yıllık vergisi kadar.
  • pilotmus gibi yorum yapma bayan hatalarini telafi ediyormus cunku hic bir erkek ucak kazasina karismadi dimi:)sen bu lafinla basta butun bayan kaptanlara sonra onlari ise alan 200 yolcunun can guvenligini teslim eden kendi hemcinsin yonetici ve ogretmen kaptanlara da hakaret etmis oluyorsun.bayanlarin bu iste ne kadar detayci ve disiplinli oldugunu gercekten bu meslekten biri olsaydin bilir ve bu yorumu yapmazdin cakma havaci.

Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Yılmaz Sarıoğlu, AtlasGlobal'de ikinci pilot olarak işe başladı.

Birkaç yıldır AFA'da pilotluk eğitimi alan ve kariyer planlarını bu doğrultuda çizen Bayan Sarıoğlu, AtlasGlobal'de yardımcı pilot olarak göreve başladı. Yağmur Sarıoğlu, ünifornasıyla uçağın kapısında çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasından paylaşarak bu haberi tüm takipçilerine duyurmuş oldu.

Daha önce basında çıkan haberlerde Sabri’nin eşine özel bir uçak alacağı iddia edilmiş ancak bu haberler Sarı Kırmızılı futbolcu tarafından yalanlanmıştı.

Yağmur Sarıoğlu AtlasGlobal'de işe başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

Asker pilotlar ~ 6 yıl önce
Asker pilotları sivil havacılıkta istemiyoruz çok küfür edyorlar askeriye zannediyorlar airline ı havayolu pilotu stres altında uçmamalı f 16 deil bu yolcu taşıyorsun stres altındaki pilot hataya meilli pilottur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tch ~ 6 yıl önce
Demekki ünlüsü ünsüzü herkes pilot olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Az daha bekleyin thy asker pilotların sonunu getirecek yakında.ortalık sivil pilotlardan geçilmezken bakalım bu kadar havanız olacakmı.size çalıştığınız şirketin bağlı olduğu kurumun askeri havacılık değil sivil havacılık olduğunu hatırlatmak isterim.önce bunu benimsemek gerek adı üstünde "sivil" havacılık.kusura bakmayında thynin bu denli hızlı büyümesine siz askeri pilotların sayısı yetişmeyecek.işin paralı konusuna gelince ülkede sadece 1 tane devlet üni varken 70 milyon insan içinde pilot olmak isteyenlerin özel yani paralıda okuması kadar doğal birşey yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korku ~ 6 yıl önce
Nedir bu asker korkunuz böyle. Abileriniz mi öğretti. Dua edin ki varlar...
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
evet kaptanim config 3 le hatali inen ve hatay olayinda erkek fo nun kovulup yine ayni ucaktaki erkek kaptanin da fo luga downgrade olmasi gibi degilmi :) buarada paralel kalkan 4 erkek pilotumuza neoldu:)bu isin kadini erkegi yok.kaptan olmus ama hala anlayamamissin.sen conservative kaptanliga devam.enternasyonallikte senin gibilere yer yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android ~ 6 yıl önce
Zaten bi adam ikiniz varsınız. Millet sizden öğrenecek adamlığı. Baba parasının pilotları. Havacılık mesleğini yerle bir ettiniz be.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 6 yıl önce
eger gercekse bir kaptanin bu sekilde kaba konusmasi bir ogrenci pilot olarak hayallerimi yikiyor... demekki onemli olan kaptan olmak diil adam olmak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
I phone uygulaması ~ 6 yıl önce
Ben sapına kadar pilot um. Üstelik 320 filosunda kaptan ım da senin ne halt olduğun belli değil. Asıl senin yaptığın yorumdan havacı olmadığın belli oluyor. Son 6 ayda 2 bayan kaptan FO luğa downgrade oldu. Anladığın işlerden konuş. Çakma senin gibilere derler. Insan mısın o bile belli değil. Çakma insan. Yürrrüüüüüü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İhtiyaç ~ 6 yıl önce
Anladığım kadarı ile paraya ihtiyacı yok. Boş yere koltuk kaplayacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
55 ~ 6 yıl önce
Haber olmasının tek nedeni Sabri'nin eşi olması.Parasıyla lisans alıp uçan onlarca bayan var.Zaten parası olan herkes pilot olabilir.Atla deve değil yani.Alacağı maaş da zaten Lamborghini'sinin yıllık vergisi kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
pilotmus gibi yorum yapma bayan hatalarini telafi ediyormus cunku hic bir erkek ucak kazasina karismadi dimi:)sen bu lafinla basta butun bayan kaptanlara sonra onlari ise alan 200 yolcunun can guvenligini teslim eden kendi hemcinsin yonetici ve ogretmen kaptanlara da hakaret etmis oluyorsun.bayanlarin bu iste ne kadar detayci ve disiplinli oldugunu gercekten bu meslekten biri olsaydin bilir ve bu yorumu yapmazdin cakma havaci.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000