29 Kasım 2008, Cumartesi 17:38:36

Tokat seferleri için girişimler başladı

İstanbul-Tokat seferlerinin durdurulmaması için girişim başlatıldığı bildirildi.
  • kesinlikle thy tokata inmeli tokatın sivastan fazlası var eksiği yoktur. Her yolcu sivasa gitmek mecburiyetinde kalıyor bu imkandan tokatlılarında faydalanabilmeleri bölge halkı için de çok önemlidir
  • Degerli Airporthaber yetkilileri ve sevgili yorum sahipleri, maalesef soylentilerin cok baska boyutlarda oldugunu dile getirmek isterim. 15 Aralik tarihinden itibaren Leasing sıkıntıları nedeni ile CRJ uçaklarını filosundan çıkarılacağına dair söylentiler aslen yayılmakta. Bu konu hakkinda tarafsiz haberciliginiz ile arastirmanizi surdureceginize eminim. Baska bir sirketin Regional-Bolgesel jet almasi dilegi ile ( ERJ TAVSIYE EDERIM :D ) Saygılarımla.
  • Tokata tarifeli sefer konması biraz hayal gibi.Doğru yazılmış yorumlar var.Thy ve özel havayollarının envanterlerinde.2009 yılında Tokat,Siirt,Edremit ve bunlara benzer meydanlara yani eni dar ve kısa pistlere inip kalkabilecek uçak kalmayacak.Girişimler boşunadır.Olabilecek facialara davetiye çıkarmayalım.
  • bence skandal piotlar bir piste inemiyorsa niye bunlara maaş veriyorlar ki
  • el insaf uçak zaten 35-40 kişiyle gidip geliyor birde hem thy hem atlas istiyorlar kimin parasıyla nereye uçak getiryorsunuz be ya hem gelin sivastan uçun hergün dolu dolu 738 ler gidiyor 3-5 tokatlıyada yerimiz vardır 1 saat mesafe çok değil bence hemen sivas havaalanında olurlar
  • THY daha rahat operasyonu olan Merzifon a zaten sefer koymuştur. Ayrıca yanlışım varsa düzeltin THY nin elinde tokat a inecek uçak şu anda yok. Ben CRJ ile kokpitte yaptığım yolculukta yaklaşmasının ne kadar garip olduğuna şahit oldum. 2 mil kala GPWS ötmeye başlıyor çünkü sağınızdaki dağla aranızda neredeyse mesafe yok gibi. Ayrıca rahat durabilmek için hemen treshold un önüne teker koymak gerekiyor ki bu tam bir cambazlık. Yoksa pistin öbür tarafındaki tezek deresine cup diye atlarsınız. Tokat THY yi unutsun oraya uçacak yegane şirket atlasjet idi oda artık uçmayacak. THY ile Merzifon a gelip Tokat İtimat la tokat a gitinler :)
  • eğer THY veya anadolujet sözkonusu meydanlara uçmaya niyetli olsaydı butür meydanlara operasyon yapabilecek uçaklar alırlardı.bugüne kadar bunu yapmadıklarına göre bu meydanlara uçmaya niyetleri yok demektir.aksine bir açıklamaları varsa buradayız...bekliyoruz...
  • THY'nin Artık Tokat Hattını Açma Vakit Geldide Geçiyor Bile...
  • atlasjet siirt,tokat,uşak,edremit uçuşlarını 16 aralıktan itibaren yapılmayacağını; bu uçuşları gerçekleştiren CRJ 900 uçaklarını geri vereceğini;bu uçaklarda uçan personelin büyük kısmının 31 aralık itibariyle sözleşmelerinin yenilenmeyeceğini zaten personeline bildirmişti.kamuoyuna açıklamayı herhalde unuttular.

Tokat Havaalanı’na yaklaşık 2 yıldır sefer düzenleyen Atlasjet Havayolları'nın Çanakkale'den sonra Tokat'a olan seferlerini de durduracağı yönünde netlik kazanmayan gelişmeler üzerine harekete geçildi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Boyraz, Tokat'a haftanın 3 günü yapılan uçak seferlerinin 15 aralık tarihinden itibaren durdurulacağı yönünde kesinleşmeyen söylentiler olduğunu kaydetti.

Uçak seferlerinin durdurulmaması için girişimlerinin devam ettiğini belirten Boyraz, "Hem Atlasjet hem de Türk Hava Yollarının Tokat'a sefer yapması için çaba sarf ediyoruz" dedi.

Atlasjet Havayolları yetkililerinin ise Kurban Bayramı sonrasında netlik kazanacak gelişme ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Tokat seferleri için girişimler başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

tokatlı ~ 13 yıl önce
kesinlikle thy tokata inmeli tokatın sivastan fazlası var eksiği yoktur. Her yolcu sivasa gitmek mecburiyetinde kalıyor bu imkandan tokatlılarında faydalanabilmeleri bölge halkı için de çok önemlidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bihaber ~ 13 yıl önce
Degerli Airporthaber yetkilileri ve sevgili yorum sahipleri, maalesef soylentilerin cok baska boyutlarda oldugunu dile getirmek isterim. 15 Aralik tarihinden itibaren Leasing sıkıntıları nedeni ile CRJ uçaklarını filosundan çıkarılacağına dair söylentiler aslen yayılmakta. Bu konu hakkinda tarafsiz haberciliginiz ile arastirmanizi surdureceginize eminim. Baska bir sirketin Regional-Bolgesel jet almasi dilegi ile ( ERJ TAVSIYE EDERIM :D ) Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demirkuş ~ 13 yıl önce
Tokata tarifeli sefer konması biraz hayal gibi.Doğru yazılmış yorumlar var.Thy ve özel havayollarının envanterlerinde.2009 yılında Tokat,Siirt,Edremit ve bunlara benzer meydanlara yani eni dar ve kısa pistlere inip kalkabilecek uçak kalmayacak.Girişimler boşunadır.Olabilecek facialara davetiye çıkarmayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bence o pilotları asalım ~ 13 yıl önce
bence skandal piotlar bir piste inemiyorsa niye bunlara maaş veriyorlar ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sivaslı ~ 13 yıl önce
el insaf uçak zaten 35-40 kişiyle gidip geliyor birde hem thy hem atlas istiyorlar kimin parasıyla nereye uçak getiryorsunuz be ya hem gelin sivastan uçun hergün dolu dolu 738 ler gidiyor 3-5 tokatlıyada yerimiz vardır 1 saat mesafe çok değil bence hemen sivas havaalanında olurlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hancı ~ 13 yıl önce
THY daha rahat operasyonu olan Merzifon a zaten sefer koymuştur. Ayrıca yanlışım varsa düzeltin THY nin elinde tokat a inecek uçak şu anda yok. Ben CRJ ile kokpitte yaptığım yolculukta yaklaşmasının ne kadar garip olduğuna şahit oldum. 2 mil kala GPWS ötmeye başlıyor çünkü sağınızdaki dağla aranızda neredeyse mesafe yok gibi. Ayrıca rahat durabilmek için hemen treshold un önüne teker koymak gerekiyor ki bu tam bir cambazlık. Yoksa pistin öbür tarafındaki tezek deresine cup diye atlarsınız. Tokat THY yi unutsun oraya uçacak yegane şirket atlasjet idi oda artık uçmayacak. THY ile Merzifon a gelip Tokat İtimat la tokat a gitinler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 13 yıl önce
eğer THY veya anadolujet sözkonusu meydanlara uçmaya niyetli olsaydı butür meydanlara operasyon yapabilecek uçaklar alırlardı.bugüne kadar bunu yapmadıklarına göre bu meydanlara uçmaya niyetleri yok demektir.aksine bir açıklamaları varsa buradayız...bekliyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Caner ~ 13 yıl önce
THY'nin Artık Tokat Hattını Açma Vakit Geldide Geçiyor Bile...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 13 yıl önce
atlasjet siirt,tokat,uşak,edremit uçuşlarını 16 aralıktan itibaren yapılmayacağını; bu uçuşları gerçekleştiren CRJ 900 uçaklarını geri vereceğini;bu uçaklarda uçan personelin büyük kısmının 31 aralık itibariyle sözleşmelerinin yenilenmeyeceğini zaten personeline bildirmişti.kamuoyuna açıklamayı herhalde unuttular.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000