19 Ocak 2011, Çarşamba 16:03:15

BİR FIRSAT DA ATLASJET'TEN

Atlasjet’in sadakat programı hizmeti olan Jetmil Kart, her uçuşu kazanca çevirmeye devam ediyor. Kazandırdığı Jetmil’lerle ücretsiz uçuş imkanı sunan Jetmil Kart’la 7.500 Jetmil’e ücretsiz bilet almak mümkün oluyor.

Üyelerine çeşitli ayrıcalıklar sunan Jetmil Kart artık çok daha az Jetmil puanla ücretsiz uçak bileti kazandırıyor. Avantajlarına bir yenisini ekleyen Jetmil kart ile ekonomi sınıfında bugüne kadar 9.000 Jetmil karşılığı alınan iç hat ve Ercan tek yön uçak biletleri, 30 Nisan 2011 tarihine kadar bilet alımının ve uçuşun gerçekleşmesi koşuluyla, sadece 7.500 Jetmil karşılığında Atlasjet yolcularının olacak.

Bodrum’a özel Jetmil fırsatı

Jetmil Kart, Bodrum yolcularına da özel bir fırsat sunuyor. Bodrum Business Class tek yön uçak bileti kazanmak için 15.000 yerine sadece 12.000 Jetmil biriktirmek yeterli oluyor. 

Yolcularına uçuş sonrasında Adana, İzmir, Bodrum ve Antalya’da ücretsiz otobüs servisi imkanı da sağlayan Atlasjet’in, tüm uçuşlarına ilişkin ayrıntılı bilgiye 444 3 387 bilgi hattının yanı sıra www.atlasjet.com adresinden ulaşılabilir, Jetmil ile detaylı bilgi için ise www.jetmil.com web sayfası ziyaret edilebilir.
 

BİR FIRSAT DA ATLASJET'TEN

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000