21 Haziran 2010, Pazartesi 17:04:58

ATLASJET'TEN KTHY'YE ÇAĞRI

Kıbrıs bizim yavru vatanımızdır. Bizim için önemli olan KTHY isminin mutlaka yaşatılmasıdır. Şu anda KTHY ile iş birliğine girmek isteyen iki şirket var. Biri Atlasjet Hava Yolları, diğeri Pegasus Hava Yollarıdır.
  • BU SURECE GELENE KADAR KIMSE ELINI TASIN ALTINA KOYMADI SIMDI HERKES AHKAM KESIYOR HER KAFADAN BIR SES CIKIYOR DUA EDINKIBIRIBUSIRKETI ALSIN YOKSA BITTIK ÖLDUK YORUMLARI DINLIYORUM HERKESIN BIR KURTARMA PLANI VAR NERDEYDINIZ BUKADAR ZAMANDIR NIYE KURTARMADINIZ KONUSMAK KOLAY MUALEFET YAPMAK KOLAY ICRAAT YOK BU ARADA TC DE BIZIM BAYRAGIMIZ AMA UCAKLARIN UZERINDE KKTC BAYRAGI YOK ZATEN UCAKLARINDA KODU TC BIRBIRIMIZI KANDIRMAYALIM SIRKETIN KURULUSUDA TC ATTIGIMIZDA MANGALDA KUL BIRAKMIYORUZ BIRAKIN BIRILERI BIZI KURTARACAKSA KURTARSIN BU KIM OLURSA OLSUN BUNDAN SONRA ICRAAT LAZIM KONUSMA DEGIL BIRAKIN HERKES ISINI YAPSIN RAHAT BIRAKIN ARTIK
  • pegasus gerek eğitimi gerek öncülüğü ile en büyük sivil şirkettir pegasus havayollarına alay edenler şimdi onun uyguladıklarını uyguluyor bu şirket TÜRKİYEde thy tekelini kırdı halka uçakla uçma imkanı sağladı hep pegasusun peşinden geleceksiniz çünkü sizler küçük düşünüyorsunuz saygılar
  • İlk işbirliği ve ortaklık görüşmeleri başladığında adaylar ve şartlar tam olarak tespit edildikten sonra açık artırma usulü ile ihalenin sonuçlandırılacağı konuşulmuştu.Ancak sonradan KKTC Hükümeti açık arttırma yapmadan Pegasus'a karar verdi neden acaba???
  • bız kthy calısanları olarak oyle kotu gunler gecırdık hıc umıdımızı kaybetmedık bu sırket mıllı havayolu bayrak tasıyıcı dıye yasatalım dıye hep bırlıkte cok emek verıp ozverıde bulunduk su an bızım cnmız yanıyor gereksız yorumların luzumu yok 36 yıl cope atılmamalı allah hepımıze sabır verısn tum kthy aılesı kan aglıyor ve bıze ne olacagı ıle ılgılı hıcbırsey yokkkk ortada
  • AtlasJet daha iki hafta öncesine kadar KTHY'yi el altından kaldırıyordu. Bazı gelişmeler bu planı bozduve şimdi panik içinde Pegasus'u açık artırmaya davet ediyor. AtlasJet'e peşkeş çekileceğine daha iyi kapatsınlar.
  • atlas kaybetti diye bu kadar hirçin davranilmasina gerek yoktu.. atlas kibrisin içini boşaltacakti bunu herkes biliyor. tek amaclari kıbrısın elindeki slotlar ve yolcu potansiyeliydi. SAMİMİ DEĞİLLERDİ..arabistan operasyonlari bitince ne olacak atlasin hali o zaman gormek istiyoruz kendilerini sahalarda..
  • Yapılan çağrıya Atlasjet cevap vermişti. Tek olmasın dediler, PGS yi de tekrar tekrar davet ettiler. Pazarlık masasına oturmadan PGS ile ortaklığı kabul ettilerse, bu konudaki spekülasyonlar durmayacaktır. Olayın, maddi yanı yanında siyasi yanı da var anlaşılan. Atlasjet, herkesin kabul edebileceği, uygulanabilir, uygun, çözüm getirici ve en önemlisi SAMİMİ bir teklif sunmuş. Kabul edilirse Kuzey Kıbrıs kazanırdı. Red edilse de, rakip olarak Atlasjet devam eder inşallah. Yoksa olan benim Kıbrıslıma olur. İyi düşünsünler.
  • Atlasjet'i kutluyorum. İyi ki almadı. Alsaydı, kendini de batırma tehlikesi doğacaktı. Pegasus'a bol şanslar. İşleri çok ama çok zor. İnşallah cepten yiyip batmazlar... Güzide 2 özel havayolu şirketine Türkiye'nin ihtiyacı var...
  • başlangiçta neden bunu istemedinizde yangindan mal kaçirir gibi bir an once işi bitirmek isteidniz ?içini boşaltacaktiniz ama engel oldular diye şimdi hirçinlaştiniz dimi ?yakişmiyor..
  • kutluyorum gendi gendimi :)
Kıbrıs bizim yavru vatanımızdır. Bizim için önemli olan KTHY isminin mutlaka yaşatılmasıdır. Şu anda KTHY ile iş birliğine girmek isteyen iki şirket var. Biri Atlasjet Hava Yolları, diğeri Pegasus Hava Yollarıdır.

Kıbrıs’lı yöneticilerin yapması gereken şey bu işi daha fazla uzatmadan, Pegasus ve Atlasjet yönetim kurulu başkanlarını açık artırma için Kıbrıs’a davet etmektir. Dünyanın her yerindeki açık artırmalarda  olduğu gibi tarafları bir masa etrafında oturtarak tüm maddeleri şeffaf bir şekilde ortaya koyup, hizmet standartları ve ihale şartları açısından en iyi teklifi verene ihaleyi vermektir. Sonuçta ihaleyi kaybeden taraf, kazananı tebrik ederek centilmence masadan ayrılacaktır.

Bu şekilde yapılan bir ihalede hiç kimse töhmet altında kalmayacaktır ve ihale ileride oluşabilecek her türlü spekülasyona da kapalı olacaktır.

Atlasjet Hava Yolları
ATLASJET'TEN KTHY'YE ÇAĞRI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 12 yıl önce
BU SURECE GELENE KADAR KIMSE ELINI TASIN ALTINA KOYMADI SIMDI HERKES AHKAM KESIYOR HER KAFADAN BIR SES CIKIYOR DUA EDINKIBIRIBUSIRKETI ALSIN YOKSA BITTIK ÖLDUK YORUMLARI DINLIYORUM HERKESIN BIR KURTARMA PLANI VAR NERDEYDINIZ BUKADAR ZAMANDIR NIYE KURTARMADINIZ KONUSMAK KOLAY MUALEFET YAPMAK KOLAY ICRAAT YOK BU ARADA TC DE BIZIM BAYRAGIMIZ AMA UCAKLARIN UZERINDE KKTC BAYRAGI YOK ZATEN UCAKLARINDA KODU TC BIRBIRIMIZI KANDIRMAYALIM SIRKETIN KURULUSUDA TC ATTIGIMIZDA MANGALDA KUL BIRAKMIYORUZ BIRAKIN BIRILERI BIZI KURTARACAKSA KURTARSIN BU KIM OLURSA OLSUN BUNDAN SONRA ICRAAT LAZIM KONUSMA DEGIL BIRAKIN HERKES ISINI YAPSIN RAHAT BIRAKIN ARTIK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
pegasus gerek eğitimi gerek öncülüğü ile en büyük sivil şirkettir pegasus havayollarına alay edenler şimdi onun uyguladıklarını uyguluyor bu şirket TÜRKİYEde thy tekelini kırdı halka uçakla uçma imkanı sağladı hep pegasusun peşinden geleceksiniz çünkü sizler küçük düşünüyorsunuz saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
İlk işbirliği ve ortaklık görüşmeleri başladığında adaylar ve şartlar tam olarak tespit edildikten sonra açık artırma usulü ile ihalenin sonuçlandırılacağı konuşulmuştu.Ancak sonradan KKTC Hükümeti açık arttırma yapmadan Pegasus'a karar verdi neden acaba???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bız kthy calısanları olarak oyle kotu gunler gecırdık hıc umıdımızı kaybetmedık bu sırket mıllı havayolu bayrak tasıyıcı dıye yasatalım dıye hep bırlıkte cok emek verıp ozverıde bulunduk su an bızım cnmız yanıyor gereksız yorumların luzumu yok 36 yıl cope atılmamalı allah hepımıze sabır verısn tum kthy aılesı kan aglıyor ve bıze ne olacagı ıle ılgılı hıcbırsey yokkkk ortada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
AtlasJet daha iki hafta öncesine kadar KTHY'yi el altından kaldırıyordu. Bazı gelişmeler bu planı bozduve şimdi panik içinde Pegasus'u açık artırmaya davet ediyor. AtlasJet'e peşkeş çekileceğine daha iyi kapatsınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
atlas kaybetti diye bu kadar hirçin davranilmasina gerek yoktu.. atlas kibrisin içini boşaltacakti bunu herkes biliyor. tek amaclari kıbrısın elindeki slotlar ve yolcu potansiyeliydi. SAMİMİ DEĞİLLERDİ..arabistan operasyonlari bitince ne olacak atlasin hali o zaman gormek istiyoruz kendilerini sahalarda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yapılan çağrıya Atlasjet cevap vermişti. Tek olmasın dediler, PGS yi de tekrar tekrar davet ettiler. Pazarlık masasına oturmadan PGS ile ortaklığı kabul ettilerse, bu konudaki spekülasyonlar durmayacaktır. Olayın, maddi yanı yanında siyasi yanı da var anlaşılan. Atlasjet, herkesin kabul edebileceği, uygulanabilir, uygun, çözüm getirici ve en önemlisi SAMİMİ bir teklif sunmuş. Kabul edilirse Kuzey Kıbrıs kazanırdı. Red edilse de, rakip olarak Atlasjet devam eder inşallah. Yoksa olan benim Kıbrıslıma olur. İyi düşünsünler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Atlasjet'i kutluyorum. İyi ki almadı. Alsaydı, kendini de batırma tehlikesi doğacaktı. Pegasus'a bol şanslar. İşleri çok ama çok zor. İnşallah cepten yiyip batmazlar... Güzide 2 özel havayolu şirketine Türkiye'nin ihtiyacı var...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
başlangiçta neden bunu istemedinizde yangindan mal kaçirir gibi bir an once işi bitirmek isteidniz ?içini boşaltacaktiniz ama engel oldular diye şimdi hirçinlaştiniz dimi ?yakişmiyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
kutluyorum gendi gendimi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000