22 Haziran 2010, Salı 12:35:10

ATLASJET'TEN KKTC'YE EK SEFER

Atlasjet Havayolları, dün geceden itibaren KTHY’nin seferlerinin askıya alınmasından doğan yolcu mağduriyetini gidermek üzere ek seferler düzenliyor.
  • k.t.h.y londra bodrum seferleri normal olarak devam ediyormu? bilet almis olan yolcular gununde yerine ulastirilacammi?
  • Takdir etmek ve saygı göstermek lazım. Yüksek sezonda, çabuk ve doğru bir çalışmayla, mevcut imkanlar zorlanarak ek sefer konulmuş. KKTC'de Ulaştırma Bakanı "bu sezonda uçak bulmak çok zor" diyordu. Neticede, Atlasjet hızlı reaksiyonla bunu sağlamış. Takdir etmek lazım. Adada KTHY'den biletli insanlar ne yapacaklarını bilemez duruma gelmişlerdi. KKK elini taşın altına koymuş, saygı göstermek lazım.
  • tabiki de hayrına yapmıyor. para kazanmadan nasıl bunca sefer koyabilir kıbrıs'tan istanbul'a? tabii ki kar edecek ki uçuracak. hem yolcu mutlu olacak istediği yere vardığı için, hem de atlasjet mutlu olacak para kazandığı için. iki taraf da mutlu olduğuna göre Atlasjet'i bu hizmetinden dolayı alkışlamak da bize düşer.
  • duyan da sanırki, KTHY den bilet alıp uçamayan yolcuları taşıyacak.... Fırsatdan istifade yolcu kapacak hemde bakın bakalım biletleri kaça satıyor bu seferlerde? KKTC yavru vatanımız diye demeç verdi Bay Ersoy. Mağdur olan yolcuları ücretsiz taşısın alkışlayalım o zaman.
  • Büyüdüğünü kabul edebiliriz,enteresan reklamları olduğunu,yeniliklere açık olduğunu,açık olan pazarları seri olarak fark etttiğini ve bunu değerlendirebildiğini AMA kurumsal olmak için alacağı çok yol var Atlas'ın...Kabini ele alalım,şaşırdıkça,şaşıralım.. Hostesine gülümsediği için para veriyor (zaten halkla ilişkilerin bire bir ve en kısa zaman diliminde yapıldığı yer değilmi tabii gülümseyecek),gizli yolcular kabini ele geçirmiş,ekipler uçuş emniyeti söz konusu bile olsa uçuş sonunda hakkımızda kötü rapor gider diye yolcuya müdahale edemiyor,kemer ışığı yanıyor anons 10-15 dk içinde yapılıyor..vs vs BUMUDUR??
  • eskiden yk ucuslarinda da ucmus bir kisi olarak ben de bu hadiselerde atlasjet in hakli oldugunu dusunuyorum. ana giristeki o teneke kutulardan teklifinin calinmasi vb. bunlar utanc verici olaylardir. kibrisli arkadaslar sizler de ayirina varin artik, olan size oluyor aslina bakarsaniz.
  • Bu işte de ciddiyetini,samimiyetini ortaya koymuşştur Atlasjet! Taşın altına tam ihtiyaç duyulan zamanda elini koymuşştur!Yolun açık olsun Atlas!!İnşalhh Kthy doğru çalışan gerçek kurumsal şirkertolanı ayırır ve selamete erer!!

Ercan Havaalanı’nda KTHY’nin tüm uçuşlarının askıya alınmasından sonra oluşan havayolu ulaşım sıkıntısına Atlasjet Havayolları, çözüm getiriyor.

Atlasjet Havayolları, İstanbul-KKTC arasındaki mevcut seferleri  dışında, ek seferler düzenleyerek, iptal olan uçuşlar yüzünden  zor durumda kalan yolcuların mağduriyetini  gideriyor.

Atlasjet İstanbul-Ercan ek sefer saatleri;

İstanbul-Ercan:Çarşamba: 22:00- Cuma:20:00
Ercan-İstanbul:Perşembe:07:30-Cuma:23:30
 

ATLASJET'TEN KKTC'YE EK SEFER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 12 yıl önce
k.t.h.y londra bodrum seferleri normal olarak devam ediyormu? bilet almis olan yolcular gununde yerine ulastirilacammi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Takdir etmek ve saygı göstermek lazım. Yüksek sezonda, çabuk ve doğru bir çalışmayla, mevcut imkanlar zorlanarak ek sefer konulmuş. KKTC'de Ulaştırma Bakanı "bu sezonda uçak bulmak çok zor" diyordu. Neticede, Atlasjet hızlı reaksiyonla bunu sağlamış. Takdir etmek lazım. Adada KTHY'den biletli insanlar ne yapacaklarını bilemez duruma gelmişlerdi. KKK elini taşın altına koymuş, saygı göstermek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
tabiki de hayrına yapmıyor. para kazanmadan nasıl bunca sefer koyabilir kıbrıs'tan istanbul'a? tabii ki kar edecek ki uçuracak. hem yolcu mutlu olacak istediği yere vardığı için, hem de atlasjet mutlu olacak para kazandığı için. iki taraf da mutlu olduğuna göre Atlasjet'i bu hizmetinden dolayı alkışlamak da bize düşer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
duyan da sanırki, KTHY den bilet alıp uçamayan yolcuları taşıyacak.... Fırsatdan istifade yolcu kapacak hemde bakın bakalım biletleri kaça satıyor bu seferlerde? KKTC yavru vatanımız diye demeç verdi Bay Ersoy. Mağdur olan yolcuları ücretsiz taşısın alkışlayalım o zaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Büyüdüğünü kabul edebiliriz,enteresan reklamları olduğunu,yeniliklere açık olduğunu,açık olan pazarları seri olarak fark etttiğini ve bunu değerlendirebildiğini AMA kurumsal olmak için alacağı çok yol var Atlas'ın...Kabini ele alalım,şaşırdıkça,şaşıralım.. Hostesine gülümsediği için para veriyor (zaten halkla ilişkilerin bire bir ve en kısa zaman diliminde yapıldığı yer değilmi tabii gülümseyecek),gizli yolcular kabini ele geçirmiş,ekipler uçuş emniyeti söz konusu bile olsa uçuş sonunda hakkımızda kötü rapor gider diye yolcuya müdahale edemiyor,kemer ışığı yanıyor anons 10-15 dk içinde yapılıyor..vs vs BUMUDUR??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
eskiden yk ucuslarinda da ucmus bir kisi olarak ben de bu hadiselerde atlasjet in hakli oldugunu dusunuyorum. ana giristeki o teneke kutulardan teklifinin calinmasi vb. bunlar utanc verici olaylardir. kibrisli arkadaslar sizler de ayirina varin artik, olan size oluyor aslina bakarsaniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bu işte de ciddiyetini,samimiyetini ortaya koymuşştur Atlasjet! Taşın altına tam ihtiyaç duyulan zamanda elini koymuşştur!Yolun açık olsun Atlas!!İnşalhh Kthy doğru çalışan gerçek kurumsal şirkertolanı ayırır ve selamete erer!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000