18 Nisan 2014, Cuma 12:35:26

ATLASJET KABİN MEMURU ARIYOR

Atlasjet Havayolları, kabin memuru alımı yapacağını duyurdu.
  • atlasjetin uçuşlarında dutyfree satışı varmı arkadaşlar....bilen varsa cevaplaya bilir mi
  • arkadaşlar lütfen atlasjette hali hazırda çalışan arkadaşlar cevap verebilirse çok memnun olurum... atlasjet ukrayna için türk personel alımı devam ediyor mu acaba? pilotluk ve genel başvuru haricinde.. bilginiz varsa atlasjet ukrayna hakkında duyumları olan var mı?
  • ben eski bir çelebi çalışanıyım atlasjeti beğenmeyen millet siz hiç onur air da olup bitene baktınız mı acaba atlas jet onur airdan iyi olduğuna iddiaya girerim hemen güzel kadın olayına girmeyin abicim onurda bile var onlar ama arkadaş 7/24 maaşlarından yakınan yer hizmetlerindeki personellerle ve yolcularla münakaşa eden bir kurum daha görmedim atlasjette arkadaş bunun tam tersi personelleri hem yolcularla hemde yer hizmetleri personelleri ile çok sağlıklı bir biçimde iletişim kurabiliyorlar ve atlasjette çalışanların çoğu gayet memnun hayatlarından
  • BİZ MEMNUNUZ Atlasjet'de kabin memuru olarak ortalama aylık net maaşımız 1,800 TL ama iyi çalışır, tüm uçuşlarımızı başarılı bir şekilde tamamlarsak her ay 1,000 TL den fazla uçuş primi de alabiliyoruz. Biz şirketimizden memnunuz. Üstelik maaşlarımız 1 gün bile geç yatmadı.
  • Rusça ve farsça bilipte ayda 1800 tl ye çalışmak. Çok düşündürücü.sivil havacılık şu maaş uygulamalarına bir el atsa da gençlere yazık olmasa. Asgari ücrete çalıştırcak şirketler rekabetten nerdeyse!
  • Atlasjete her nekadar ön yargılı olunsada burada ki eğitmenler paha biçilemez. Burdaki disiplin ve insaniyeti ben hiçbir yerde göremedim. Kabin memuru olmaktan dolayı pişmanlık duymuyorum.Başkalarının söylediği maaşlara da inanmayiniz. Bu mesleğe aşık olan bu mesleği yapabilir ancak. Herkesin yolu açık olsun.
  • atlas jet kayseri uçuşları bu ay ıtıbarıyle bitiyor bilgilerinize
  • Erkek alsin
  • Merhaba...atlasta egitim ucreti hemenmi isteniyor yoksa calismaya baslayinca odeyebiliyormuyuz taksitlendirme imkani vss varmi?
  • O kadar dil bilsem dunyanin en iyi rehberleri arasinda olurum heralde, yuh...

Atlasjet Havayolları, kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. Verdiği ilanda kabin memuru alacağını açıklayan şirket, İngilizce- Rusça ve Farsça dil bilme şartını koydu.

İşte Atlasjet'in alacağı kabin memurunda aradığı özellikler;

Aranan Nitelikler :

-19-30 yaş aralığında olmak
- 1.65 m -1.75 m boy aralığında olmak ve boy/kilo orantısına sahip olmak
- En az lise veya dengi okul mezunu olmak
- Intermediate ve üzeri İngilizce bilgisine sahip olmak
- SHGM tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından alınmış ve SHT-OPS-Sağlık (Madde 6) gerekliliklerine uygun sağlık raporuna sahip olmak ,
- T.C. vatandaşı olan/olmayan tüm adayların Rusça ve Farsça bilmesi tercih nedeni olacaktır.

ATLASJET KABİN MEMURU ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

..... ~ 9 yıl önce
atlasjetin uçuşlarında dutyfree satışı varmı arkadaşlar....bilen varsa cevaplaya bilir mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dakik ~ 9 yıl önce
arkadaşlar lütfen atlasjette hali hazırda çalışan arkadaşlar cevap verebilirse çok memnun olurum... atlasjet ukrayna için türk personel alımı devam ediyor mu acaba? pilotluk ve genel başvuru haricinde.. bilginiz varsa atlasjet ukrayna hakkında duyumları olan var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saniyelik ~ 9 yıl önce
Türk personel alımı yok.
eski çelebili ~ 9 yıl önce
ben eski bir çelebi çalışanıyım atlasjeti beğenmeyen millet siz hiç onur air da olup bitene baktınız mı acaba atlas jet onur airdan iyi olduğuna iddiaya girerim hemen güzel kadın olayına girmeyin abicim onurda bile var onlar ama arkadaş 7/24 maaşlarından yakınan yer hizmetlerindeki personellerle ve yolcularla münakaşa eden bir kurum daha görmedim atlasjette arkadaş bunun tam tersi personelleri hem yolcularla hemde yer hizmetleri personelleri ile çok sağlıklı bir biçimde iletişim kurabiliyorlar ve atlasjette çalışanların çoğu gayet memnun hayatlarından

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
BİZ MEMNUNUZ Atlasjet'de kabin memuru olarak ortalama aylık net maaşımız 1,800 TL ama iyi çalışır, tüm uçuşlarımızı başarılı bir şekilde tamamlarsak her ay 1,000 TL den fazla uçuş primi de alabiliyoruz. Biz şirketimizden memnunuz. Üstelik maaşlarımız 1 gün bile geç yatmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Rusça ve farsça bilipte ayda 1800 tl ye çalışmak. Çok düşündürücü.sivil havacılık şu maaş uygulamalarına bir el atsa da gençlere yazık olmasa. Asgari ücrete çalıştırcak şirketler rekabetten nerdeyse!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
stewardess ~ 9 yıl önce
Atlasjete her nekadar ön yargılı olunsada burada ki eğitmenler paha biçilemez. Burdaki disiplin ve insaniyeti ben hiçbir yerde göremedim. Kabin memuru olmaktan dolayı pişmanlık duymuyorum.Başkalarının söylediği maaşlara da inanmayiniz. Bu mesleğe aşık olan bu mesleği yapabilir ancak. Herkesin yolu açık olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
flysorf ~ 9 yıl önce
atlas jet kayseri uçuşları bu ay ıtıbarıyle bitiyor bilgilerinize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K...zmi? ~ 9 yıl önce
Erkek alsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
Merhaba...atlasta egitim ucreti hemenmi isteniyor yoksa calismaya baslayinca odeyebiliyormuyuz taksitlendirme imkani vss varmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O kadar dil bilsemm ~ 9 yıl önce
O kadar dil bilsem dunyanin en iyi rehberleri arasinda olurum heralde, yuh...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000