06 Ocak 2009, Salı 09:50:08

Atlasjet 2009'a 'Merhaba' dedi

Atlasjet, 02-04.01.2009 tarihleri arasında ETS-Grubu bünyesindeki Voyage Oteller zincirine dahil olan Belek Select Otelinde 2009 Paylaşım Toplantısı düzenledi...
  • 2009 yılı sonlarına doğru aşağıda yorum yazmış olan arkadaşlarımızın surat ifadelerini görebilmek isterdim.Sevgili arkadaşlarım her şirketin kendine has pazarlama,satış ve yönetim stratejileri vardır.Atlasjet'in sivil havacılık sektörüne kazandırmış olduğu yenilikler,kaliteli ve sonsuz GÜLERYÜZLÜ hizmet anlayışı şuana kadar Türkiye'de daha önce hiçbir özel havayolu şirketinin başarabildiği birşey değildir. Bunun aksini idda ediyor olmak rüzgara karşı kürek çekmeye benzer. sürekli yermek yerine takdir edebilmeyi öğrenmiş bireyler olmalısınız ki kendi şirketleriniz de Atlasjet kadar 2009'a neşeli,kararlı ve bir bütün içinde girebilsin.
  • Atlas uçuşlarını gerçekten çok azalttı. Daha önceden CRJ ler ile taksi gibi sefer düzenliyordu. Onlar gidip diğer A320'leride Arabistan'a gidince elde kaldı 3-4 uçak. Bunlarda Antalya, İzmir ve Ercan'a gidip geliyor. Arkadaşların dediği gibi, bulursak uçarız artık diğer noktalara. Saygılarımla.
  • Sen yine THY uçmaya devam et.. Atlasj la uçabileceğin yer pek kalmadı Türkiye de çünkü uçuşları yok.. Olmayan uçuçun nesiyle uçacaksın..
  • kimsenin bu havayoluna ve çalışanlarına bu kadar yüklenmeye hakkı yoktur.İçhatlara tarifeli seferlere başladığı günden beri yapmış olduğu yenilikler sayesinde yolcularından hep olumlu tepkiler almıştır.Bugünde ayakta kalmasının nedeni geçmişte yolcularına sağlamış olduğu yeniliklerdir.ben havacı değilim teknik terimleri bilmem fakat kurulduğundan bu yana tercihim thy ve atlasjet olmuştur. Eminimki burada yorum yapanların tamamına yakınıda bu havayoluyla uçmaktadır.
  • 2009 a merhaba mı? Türkiye uçuşları iptal Arabistana devama merhaba mı ?

Atlasjet Ailesi’nin büyük ilgi gösterdiği  paylaşım toplantısında , 2008 yılında havayolu olarak neler yapıldığı ve 2009 yılının  hedefleri ve neler yapılacağı değerlendirilerek ele alındı.

2009 hedefleri arasında Koşulsuz Yolcu Memnuniyetine bağlı olarak  konforlu ve kaliteli hizmete odaklanmak olduğu ve 2009 yılına “En hazırlıklı havayolu olarak girildiği, Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy ve Genel Müdür Orhan Coşkun tarafından yapılan sunum ile personele  aktarıldı.

Atlasjet Ailesi, 2009’a hep birlikte güvenle ve huzurla hoşgeldin dedi ve 3 gün boyunca tatil yapma olanağını da yakaladı. Yaklaşık 250  personel paylaşım toplantısına katıldı.

atlas

Atlasjet

Atlasjet 2009'a 'Merhaba' dedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

lastrose ~ 14 yıl önce
2009 yılı sonlarına doğru aşağıda yorum yazmış olan arkadaşlarımızın surat ifadelerini görebilmek isterdim.Sevgili arkadaşlarım her şirketin kendine has pazarlama,satış ve yönetim stratejileri vardır.Atlasjet'in sivil havacılık sektörüne kazandırmış olduğu yenilikler,kaliteli ve sonsuz GÜLERYÜZLÜ hizmet anlayışı şuana kadar Türkiye'de daha önce hiçbir özel havayolu şirketinin başarabildiği birşey değildir. Bunun aksini idda ediyor olmak rüzgara karşı kürek çekmeye benzer. sürekli yermek yerine takdir edebilmeyi öğrenmiş bireyler olmalısınız ki kendi şirketleriniz de Atlasjet kadar 2009'a neşeli,kararlı ve bir bütün içinde girebilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OPS ~ 14 yıl önce
Atlas uçuşlarını gerçekten çok azalttı. Daha önceden CRJ ler ile taksi gibi sefer düzenliyordu. Onlar gidip diğer A320'leride Arabistan'a gidince elde kaldı 3-4 uçak. Bunlarda Antalya, İzmir ve Ercan'a gidip geliyor. Arkadaşların dediği gibi, bulursak uçarız artık diğer noktalara. Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
jetgiller ~ 14 yıl önce
Sen yine THY uçmaya devam et.. Atlasj la uçabileceğin yer pek kalmadı Türkiye de çünkü uçuşları yok.. Olmayan uçuçun nesiyle uçacaksın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tc-tc ~ 14 yıl önce
kimsenin bu havayoluna ve çalışanlarına bu kadar yüklenmeye hakkı yoktur.İçhatlara tarifeli seferlere başladığı günden beri yapmış olduğu yenilikler sayesinde yolcularından hep olumlu tepkiler almıştır.Bugünde ayakta kalmasının nedeni geçmişte yolcularına sağlamış olduğu yeniliklerdir.ben havacı değilim teknik terimleri bilmem fakat kurulduğundan bu yana tercihim thy ve atlasjet olmuştur. Eminimki burada yorum yapanların tamamına yakınıda bu havayoluyla uçmaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
jetgiller ~ 14 yıl önce
2009 a merhaba mı? Türkiye uçuşları iptal Arabistana devama merhaba mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000