20 Eylül 2017, Çarşamba 10:10:38

Atlasglobal'den sınırsız uçuş

Yolcularına sunduğu hizmetleri ve yolcularının konforu için geliştirdiği yeni ürünleri ile öne çıkan Atlasglobal yeni kampanyaya imza atıyor.
  • Yahu kardeşim bu ne biçim kampanya böyle? bi de çok matah bişeymiş gibi 10 sayfa açıklama yapmış adam!
  • Bende AtlasGlobal'in OdeaAtlas kredi kartı var. Mil biriktiriyorum ve millerle vergisini ödeyerek uçuyorum. Yalnız ortada şöyle bir sorun var. Örnek veriyorum Amsterdam gidiş dönüş bileti için toplam ücret çıkan vergi 150 TL iken miller ile satın aldığımda çıkan vergi 350 TL oluyor. AtlasGlobal'i arayıp sordum neden aynı uçuşun vergisi farklı oluyor diye. Bana bedavaya uçuyorsunuz tabi ki vergisi daha yüksek olacak dendi. Ben de millerimi sadece yurt içi uçuşlar için kullanmaya karar verdim. AtlasGlobal'in mil programı yurt dışı için mantıklı değil. Bu kampanyada da mantıklı olacağını düşünmüyorum. Saygılar
  • Dr.Oetker reklamından alıntıdır...Personelin indirimli bilet tarifesi gibi mi? Ucak full ise stand by olur muyum? Jumpseat uçmak mı oda ne? Daha ne gibi sürprizler var?
  • Sayın atlas çalışanları. Siz hiç kktc ye gidip hizmetlerinizi gördünüz mü? Bence görmediniz. Bir ara gidin bakın kontuar vs hizmetleriniz ne durumda. Gülümseme yok. Uniforma yok. Sorulara cevap verecek bilgileri yok. Konuşmalar çok kaba. Boarding ahır kapısı gibi. Ne düzen var ne nizam.
  • "Satın alınan paket bedeline vergi ve harçlar dahil değildir. Biletleme sırasında vergi ve harçlar ayrıca tahsil edilecektir." demiş. Çok yuvarlak bir ifade. Nasıl bir fiyat çıkar karşınıza belli değil.
  • Çok güzel çok memnunum
  • Zürih-Istanbul, Zürih-Izmir ve Paris-Istanbul hattinda yillik 20-22 ucus yapan bir Isveren olarak oldukca mutluyum.
  • Beyler parayi onden toplu aliyoruz bizde sistem boyle isliyor
  • 3500 dolara CED bilet satıyorlar. 3500 doları verdikten sonra ayrıca havaalanı vergisi ve harçları vermek gerekiyor Charles De Gaulle için gidiş dönüş ced ile 700 tl civarında
  • Paket için bir defa 3.500 TL/USD ödedikten sonra, biletlerimiz alırken karşıma ek ücretler çıkacak mı? Çıkacaksa, bu ek ücretler her satış kanalı (websitesi, çağrı merkezi, acente) için aynı mıdır? - Satın alınan paket bedeline vergi ve harçlar dahil değildir. Biletleme sırasında vergi ve harçlar ayrıca tahsil edilecektir. Hizmet bedeli ise satış kanalı bazında farklılık gösterebilmektedir.

Yolcularına sunduğu hizmetleri ve yolcularının konforu için geliştirdiği yeni ürünleri ile öne çıkan Atlasglobal yeni kampanyaya imza atıyor. 'Atlasglobal Unlimited Kampanyası’ ile Business Class yolcularına 8 ay boyunca ‘sınırsız uçuş̧’ fırsatı sunan Atlasglobal, tarifeli uçuşlarının bulunduğu tüm parkurlarda, yurt dışı 3.500 USD ve yurt içi 3.500 TL’lik alternatiflerle, istedikleri parkuru seçip istedikleri uçuşu yapma hakkı tanıyan bir ürün hazırladı.

Atlasglobal Pazarlama ve Kurumsal İletişim Başkanı Tuna Tunca, “Atlasglobal olarak stratejimizi daha insancıl, daha kolay erişilebilir, yenilikçi ve sektörün kabullendiği standartların üzerine çıkmak olarak belirledik. Bu sayede ‘Atlasglobal Unlimited’ kampanyamız ortaya çıktı” dedi.

2017 yılında marka stratejisini ‘insancıl, kolay erişilebilir ve standartlara medyan okuyan’ olarak üç ana başlıkta toplayan Atlasglobal, yenilikçi bir kampanyaya imza atıyor. ‘Atlasglobal Unlimited Kampanyası’ ile herkesi Business Class uçurmayı hedefleyen Atlasglobal, yolcularına; sekiz ay boyunca tarifeli sefer icra edilen tüm parkurlarda, 3.500 USD ve 3.500 TL’lik alternatiflerle, istedikleri parkuru seçip istedikleri uçuşu yapma hakkı tanıyan bir ürün sunuyor. 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Atlasglobal Pazarlama ve Kurumsal İletişim Başkanı Tuna Tunca, “Atlasglobal olarak marka hedefimizi; daha insancıl, daha kolay erişilebilir, yenilikçi ve sektörün kabullendiği standartların üzerine çıkmak olarak belirledik. Bu doğrultuda uçmayı daha kolay kılan ve herkesi uçmaya hatta Business Class uçmaya davet eden ‘Atlasglobal Unlimited Kampanyamız ortaya çıktı” dedi. Kampanyalarının odağında Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler’in (KOBİ), seyahatlerine yıllık olarak ciddi bütçeler ayıran kurumsal şirketler ve sık seyahat eden yolcularından oluştuğunu belirten Tunca, “Yolcularımız, bu kampanyayı satın almadan önce “3.500 TL’ye kaç kez uçuş yapabilirim?” diye kendi hesaplarını yapacaktır. Bizim yaptığımız hesaplamaya göre, 3.500 TL kapsamında 8 ay boyunca toplamda altı veya sekiz kez gidiş-dönüş bileti alan yolcu, avantajlı hale geliyor. Aynı şekilde, yurt dışına dört veya altı kez giden yolcularımız, bu kampanyadan yararlandıkları takdirde avantajlı konuma geliyor. Bu şu anlama geliyor: Eğer bir yolcumuz yurt dışına bir yıl veya sekiz ay boyunca altı kereden fazla gideceğini öngörüyorsa, yolcumuz için bu kampanya, maliyet anlamında çok efektif hale geliyor. Yolcularımız kampanya detaylarını https://www.atlasglb.com/unlimited web sitemizden öğrenebiliyorlar” ifadelerini kullandı.

Uçan şeflerden eşsiz menüler

Atlasglobal olarak Business Class’ta kalite olarak son derece yüksek standartlarda hizmet sunduklarını aktaran Tuna Tunca, “Havaalanına gelen Business Class misafirlerimiz, ayrıcalıklı kontuarlarımızda işlemlerini gerçekleştiriyor. Ardından ‘fast track’ hizmetimizle pasaport kontrolünden hızlı geçiş sağlayan misafirlerimiz lounge’muzda uçuş saatlerine kadar vakit geçiriyor. Uçuş saatleri gelen Business Class yolcularımız, ‘VIP shuttle’ ile uçağa geçiyor. Uçağa geçen yolcularımız sabit Business konfigürasyonu sunan Business Class bölümümüzde 100 cm koltuk aralığı bulunan deri koltuklarında Flying Chef’lerimizin sunduğu eşsiz mönülerimiz eşliğinde yolculuklarını tamamlıyor” dedi.

Atlasglobal'den sınırsız uçuş

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Daha neler... ~ 2 yıl önce
Yahu kardeşim bu ne biçim kampanya böyle? bi de çok matah bişeymiş gibi 10 sayfa açıklama yapmış adam!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
qzy ~ 2 yıl önce
Bende AtlasGlobal'in OdeaAtlas kredi kartı var. Mil biriktiriyorum ve millerle vergisini ödeyerek uçuyorum. Yalnız ortada şöyle bir sorun var. Örnek veriyorum Amsterdam gidiş dönüş bileti için toplam ücret çıkan vergi 150 TL iken miller ile satın aldığımda çıkan vergi 350 TL oluyor. AtlasGlobal'i arayıp sordum neden aynı uçuşun vergisi farklı oluyor diye. Bana bedavaya uçuyorsunuz tabi ki vergisi daha yüksek olacak dendi. Ben de millerimi sadece yurt içi uçuşlar için kullanmaya karar verdim. AtlasGlobal'in mil programı yurt dışı için mantıklı değil. Bu kampanyada da mantıklı olacağını düşünmüyorum. Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tekteknik ~ 2 yıl önce
Dr.Oetker reklamından alıntıdır...Personelin indirimli bilet tarifesi gibi mi? Ucak full ise stand by olur muyum? Jumpseat uçmak mı oda ne? Daha ne gibi sürprizler var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erinç ~ 2 yıl önce
Sayın atlas çalışanları. Siz hiç kktc ye gidip hizmetlerinizi gördünüz mü? Bence görmediniz. Bir ara gidin bakın kontuar vs hizmetleriniz ne durumda. Gülümseme yok. Uniforma yok. Sorulara cevap verecek bilgileri yok. Konuşmalar çok kaba. Boarding ahır kapısı gibi. Ne düzen var ne nizam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 2 yıl önce
"Satın alınan paket bedeline vergi ve harçlar dahil değildir. Biletleme sırasında vergi ve harçlar ayrıca tahsil edilecektir." demiş. Çok yuvarlak bir ifade. Nasıl bir fiyat çıkar karşınıza belli değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muazzez yüksel ~ 2 yıl önce
Çok güzel çok memnunum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayşe ~ 2 yıl önce
Acaba yılın hangi tarihinde başlıyor bu kampanya ve her yıl oluyor mu??
Mesut ~ 2 yıl önce
Zürih-Istanbul, Zürih-Izmir ve Paris-Istanbul hattinda yillik 20-22 ucus yapan bir Isveren olarak oldukca mutluyum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski toprak ~ 2 yıl önce
Bu adamlar gerçek pilottu. Şimdikiler teneke dümbelek..
Beyler toplualiyoruz ~ 2 yıl önce
Beyler parayi onden toplu aliyoruz bizde sistem boyle isliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CED bilet ~ 2 yıl önce
3500 dolara CED bilet satıyorlar. 3500 doları verdikten sonra ayrıca havaalanı vergisi ve harçları vermek gerekiyor Charles De Gaulle için gidiş dönüş ced ile 700 tl civarında

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATPL ~ 2 yıl önce
Paket için bir defa 3.500 TL/USD ödedikten sonra, biletlerimiz alırken karşıma ek ücretler çıkacak mı? Çıkacaksa, bu ek ücretler her satış kanalı (websitesi, çağrı merkezi, acente) için aynı mıdır? - Satın alınan paket bedeline vergi ve harçlar dahil değildir. Biletleme sırasında vergi ve harçlar ayrıca tahsil edilecektir. Hizmet bedeli ise satış kanalı bazında farklılık gösterebilmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000