13 Ekim 2018, Cumartesi 10:45:42

Atlasglobal'den indirim müjdesi

Skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Türk havacılık sektörünün gururu Atlasglobal Havayolları, hükümetin açıkladığı “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı”na destek kararı aldı.
  • Böyle ufak indirimlerle ekonomi düzelmez üretim lazim
  • Allah'ına kurban atlas su personele de zam yapsan ayt base çok güzel olur. Özellikle ayt base
  • IST-ADB ₺150'ye gidiş dönüş biletimi aldım. Ayrıca IST-ADB hattındaki gündüz seferleri tekrar konmuş.
  • İç hatları mı var?
  • Ülkemizi yönetenler de enflasyonla mücadele programı çerçevesinde sahibi oldukları şirketlerde verdikleri hizmetlerde, aldıkları maaşlar ve gelirlerinde de yüzde 10 hatta üstü indirim yapacaklar mı acaba? Ayrıca indirim yapan şirketler önce yüzde 30 bindirim yapıp sonra yüzde 10 indirim yaptık demesinler ne de olsa burası Türkiye her türlü abukluğun olduğu yer maalesef.
  • Tövbe haşa peygamber gelse anca bu ğlke düzelir
  • Ekonomimiz çok iyiyse, kriz mriz yok manipülasyon varsa,niye tasarruf yapıyoruz, enflasyonla topyekun mücadele ediyoruz, makama özel uçak, araba alıyoruz? Aklımızla dalga geçiliyor durumumuz her geçen gün daha da kötüye gidiyor millet hala uyanmıyor...
  • Pilotların maaşlarına da bi düzenleme yapılması gerekiyor
  • Darısı milli havayolu THY’nin başına. Böylesine bir projede THY’nin öncülük etmesi gerekirken, Atlas’ın ilk adımı atması gerçekten düşündürücü. Tebrikler AtlasGlobal! Milli bayramlarda kontuarlarınızı bayraklarla donatmanızın sözde değil özde olduğunu bir kez daha kanıtladınız.

Skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Türk havacılık sektörünün gururu Atlasglobal Havayolları, hükümetin açıkladığı “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı”na destek kararı aldı. Hükümetin yüzde 10 indirim çağrısının arkasından harekete geçen Atlasglobal Havayolları, tüm iç hat uçuşu biletlerinde 27 Aralık tarihine kadar yüzde 20 indirim yapma kararı aldı

Türkiye ekonomisinin hak ettiği seviyeye ulaşması, Türk bayrağının dünyanın her yerinde dalgalanması vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Atlasglobal Havayolları, hükümetin “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı”na destek verme kararı aldı.
Hükümetin iş dünyasına “fiyatlarınızda yüzde 10 indirim yapın” çağrısına katılma kararı alan Atlasglobal Havayolları, tüm iç hat seferlerinde geçerli olmak üzere bilet fiyatlarını yüzde 20 oranında düşürdü. Yüzde 20 indirimli biletler, 27 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Atlasglobal Havayolları Ticaret Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevzat Arşan, “Ekonomileri güçlü olan ülkelerin şirketleri de güçlü olur. Bu bakış açısıyla ülkemizde son aylarda artan enflasyonu düşürme kampanyasına önemli bir destek verme kararı aldık. Hükümetimizin yaptığı yüzde 10 indirim çağrısının üstüne çıkarak tüm iç hat uçuşlarımızda 27 Aralık tarihine kadar yüzde 20 indirim yaptık. Bu kararımızla hem yıllardır bizi tercih eden misafirlerimizin bütçelerine yardımcı olmak hem de ülkemizin hak ettiği seviyeye gelmesine destek vermek istiyoruz” dedi.

Atlasglobal'den indirim müjdesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Yok ~ 1 yıl önce
Böyle ufak indirimlerle ekonomi düzelmez üretim lazim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayat ~ 1 yıl önce
Allah'ına kurban atlas su personele de zam yapsan ayt base çok güzel olur. Özellikle ayt base

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 1 yıl önce
IST-ADB ₺150'ye gidiş dönüş biletimi aldım. Ayrıca IST-ADB hattındaki gündüz seferleri tekrar konmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
No way ~ 1 yıl önce
İç hatları mı var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Var ~ 1 yıl önce
Ama sadece 4 hatları var, İstanbul'dan İzmir, Antalya, Milas Bodrum ve Gaziantep.
? ~ 1 yıl önce
Ülkemizi yönetenler de enflasyonla mücadele programı çerçevesinde sahibi oldukları şirketlerde verdikleri hizmetlerde, aldıkları maaşlar ve gelirlerinde de yüzde 10 hatta üstü indirim yapacaklar mı acaba? Ayrıca indirim yapan şirketler önce yüzde 30 bindirim yapıp sonra yüzde 10 indirim yaptık demesinler ne de olsa burası Türkiye her türlü abukluğun olduğu yer maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu saatten sonra ~ 1 yıl önce
Tövbe haşa peygamber gelse anca bu ğlke düzelir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nafile ~ 1 yıl önce
o bile kurtaramaz.
Topyekun ~ 1 yıl önce
Ekonomimiz çok iyiyse, kriz mriz yok manipülasyon varsa,niye tasarruf yapıyoruz, enflasyonla topyekun mücadele ediyoruz, makama özel uçak, araba alıyoruz? Aklımızla dalga geçiliyor durumumuz her geçen gün daha da kötüye gidiyor millet hala uyanmıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 1 yıl önce
Pilotların maaşlarına da bi düzenleme yapılması gerekiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler AtlasGlobal, darısı... ~ 1 yıl önce
Darısı milli havayolu THY’nin başına. Böylesine bir projede THY’nin öncülük etmesi gerekirken, Atlas’ın ilk adımı atması gerçekten düşündürücü. Tebrikler AtlasGlobal! Milli bayramlarda kontuarlarınızı bayraklarla donatmanızın sözde değil özde olduğunu bir kez daha kanıtladınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000