03 Ağustos 2015, Pazartesi 11:24:45

Atlasglobal'den Avrupa fırsatı

Son dönemde özellikle Avrupa’da uçmaya başladığı yeni destinasyonlar ile dikkat çeken Atlasglobal Havayolları, bu hatlar için 2015 – 2016 Kış dönemine özel fiyatlar sunuyor.
  • pilotuna asgari ucret vermeyior yalan konusma! sen is garanti dusunuyorsun hayir.! sadece egitim ve denemedesin. egitim aliyorsun? sen para verdin diye kimse seni ise almak diye zorunlulugu yok! 86 kusur fo egitimi bitirip sirkette ucan! hangisi asgari ucret aliyot... senin yaptigin daha suya gitmedeb para verdin diye bana para verin dersen. boyle atarsin! egitimi biten hicbir pilot asgari ucret almiyor. biraz allahtan kork yalanda konusma! ... ben para verdim bana geri verin ? egitimi biten hic bir pilot asgari ucret almiyor yalan kotu sey optum scs kib.
  • Pilota asgari Ücret veren atlas la uçmam ben! Adamın Kafası dolu 150 bin borç ,1000 1000 ödenirmi? Emniyetsiz uçmayın,uçmammm...
  • hayirlisi olsun rekabet iyidir.. madrid var mi diye simdi sitesine bakacagim, subat 2016 da , madrid ariyorum..
  • Online checkin de ücretsizmiş :)
  • THY tekelinin kirilmasi sart ! İkram cok mu onemli bir sey sanki.Tavuklu/hindili sandvic yemek icin mi yuzlerce Tl fazladan verecegim? Zaten vejeteryanim. Kabinde canim ne yemek istiyorsa veririm parasini yerim,yari fiyatina ucarim.THY ile mecbur kalmadikca ucmam.
  • Turkish Airlines taklidi olmaktan ileri gidemez bunlar!
  • Iyimis ama daha uygun fiyatlara uçuşlar var Rakip çok
  • Biz thy i tercih ediyoruz
  • Maksat uygun fiyata rahat ve güvenli ucmaksa,bence gerisi teferruat.
  • Peynirli tavuklu sandviçleri let dağıtıyor Komediye gel

Atlasglobal’den Avrupa biletini 01-10 Ağustos tarihleri arasında alanlar, 15 Ekim 2015 – 27 Mart 2016 tarihleri arasında yapacakları seyahatlerde, İstanbul’dan Amsterdam ve Düsseldorf’a gidiş – dönüş 79 Euro’dan, Paris ve Londra’ya ise gidiş – dönüş 119 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatı yakalıyor.    

Avrupa’ya Uçan Şeflerin ikramları ile seyahat

Atlasglobal, özel fiyatların geçerli olduğu Amsterdam, Düsseldorf, Paris ve Londra hatlarında yolcularına Uçan Şef hizmeti sunuyor. Uçan Şefler, yolcular ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar sunuyor.
Atlasglobal ile EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak dizayn edilmiş 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin içerikli yiyecek ve içecek ikramı, 25 kg bagaj hakkı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden faydalanıyor.

Ayrıca daha ayrıcalıklı bir uçuş tecrübesi yaşamak isteyen yolcular Business Class alternatifini seçerek, 100 cm aralıklı geniş koltuklarda seyahat imkanı, zengin ikram çeşitleri, 35 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan özel fiyatlı biletler Atlasglobal'in  web sitesi www.atlasglb.com 'dan satın alınabiliniyor.

Atlasglobal'den Avrupa fırsatı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

uh ~ 6 yıl önce
pilotuna asgari ucret vermeyior yalan konusma! sen is garanti dusunuyorsun hayir.! sadece egitim ve denemedesin. egitim aliyorsun? sen para verdin diye kimse seni ise almak diye zorunlulugu yok! 86 kusur fo egitimi bitirip sirkette ucan! hangisi asgari ucret aliyot... senin yaptigin daha suya gitmedeb para verdin diye bana para verin dersen. boyle atarsin! egitimi biten hicbir pilot asgari ucret almiyor. biraz allahtan kork yalanda konusma! ... ben para verdim bana geri verin ? egitimi biten hic bir pilot asgari ucret almiyor yalan kotu sey optum scs kib.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 yıl önce
Pilota asgari Ücret veren atlas la uçmam ben! Adamın Kafası dolu 150 bin borç ,1000 1000 ödenirmi? Emniyetsiz uçmayın,uçmammm...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 6 yıl önce
hayirlisi olsun rekabet iyidir.. madrid var mi diye simdi sitesine bakacagim, subat 2016 da , madrid ariyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ücretsiz online checkin! ~ 6 yıl önce
Online checkin de ücretsizmiş :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 yıl önce
THY tekelinin kirilmasi sart ! İkram cok mu onemli bir sey sanki.Tavuklu/hindili sandvic yemek icin mi yuzlerce Tl fazladan verecegim? Zaten vejeteryanim. Kabinde canim ne yemek istiyorsa veririm parasini yerim,yari fiyatina ucarim.THY ile mecbur kalmadikca ucmam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ikram ~ 6 yıl önce
Ama atlasta ikram ucretsiz
Hikaye bunlar ~ 6 yıl önce
Turkish Airlines taklidi olmaktan ileri gidemez bunlar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Y ~ 6 yıl önce
Iyimis ama daha uygun fiyatlara uçuşlar var Rakip çok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Biz thy i tercih ediyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Realist ~ 6 yıl önce
Maksat uygun fiyata rahat ve güvenli ucmaksa,bence gerisi teferruat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vedat ~ 6 yıl önce
Peynirli tavuklu sandviçleri let dağıtıyor Komediye gel

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000