10 Temmuz 2019, Çarşamba 09:49:29

Atlasglobal Tiflis'e uçacak

Yolcularına alternatifli uçuş imkanları sunmaya devam eden Atlasglobal Hava Yolları, İstanbul’dan Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e direkt seferler başlatıyor.
  • Ama Atlas zaten ucuyordu Tiflis'e, ne zaman durdurmustu ki? Ucusun durdurulmasi haber olmuyor ama yeniden baslayinca sifirdan baslamis gibi gibi haber yapiliyor anlasilan. Amac ne, olumsuz haberleri saklayip sadece olumlulari vererek insanlara moral asilamak mi? Bu kadar mi zavallilasti gazetecilik?
  • süryaniler ile ermenilerin arası çok iyidir.ermeniler 1915 derken süryaniler seyfo diye tepinirler ama 1924 nesturi isyanından hiç bahsetmezler.

Yolcularına alternatifli uçuş imkanları sunmaya devam eden  Atlasglobal Hava Yolları, İstanbul’dan Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e direkt seferler başlatıyor. İstanbul-Tiflis arası seferlerin 16 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak olup, haftanın dört günü karşılıklı olarak gerçekleştirileceği ve biletlerin satışa açıldığı açıklandı.

Kalite odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye’nin lider havayolu şirketleri arasında yer alan Atlasglobal Hava Yolları, başlattığı direkt uçuşla, özellikle Moskova ve Tiflis arasında seyahat etmesi gereken iş insanlarına, tatillcilere ve öğrencilere İstanbul aktarmalı olarak haftanın dört günü seyahat edebilme imkanı sunuyor.

Rusya - Gürcistan arasında seyahat etmek isteyen yolculardan gelen yoğun talebe cevap vermek adına gerekli sivil havacılık izinlerini alarak İstanbul’dan Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e direkt seferler gerçekleştirmeye başlayan Atlasglobal Hava Yolları, uçuşlarını haftanın dört günü olarak gerçekleştirecek.

Türkiye’nin tek 4 Skytrax yıldızlı hava yolu şirketi olan Atlasglobal Hava Yolları’nın Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevzat Arşan, başlattıkları yeni seferlerle ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Moskova ve Tiflis arasında seyahat etmesi gereken çok sayıda yolcu olduğunu belirten Arşan, hızlı bir aksiyon alarak başlattıkları seferlerle, İstanbul aktarmalı olarak Moskova ve Tiflis arasında kolayca seyahat edilebileceğini ve yolculardan gelen yoğun talebi karşılayabildikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Atlasglobal Tiflis'e uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar

Atlas - Tiflis ~ 8 ay önce
Ama Atlas zaten ucuyordu Tiflis'e, ne zaman durdurmustu ki? Ucusun durdurulmasi haber olmuyor ama yeniden baslayinca sifirdan baslamis gibi gibi haber yapiliyor anlasilan. Amac ne, olumsuz haberleri saklayip sadece olumlulari vererek insanlara moral asilamak mi? Bu kadar mi zavallilasti gazetecilik?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aziz yahya ~ 8 ay önce
süryaniler ile ermenilerin arası çok iyidir.ermeniler 1915 derken süryaniler seyfo diye tepinirler ama 1924 nesturi isyanından hiç bahsetmezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vedat ~ 8 ay önce
Ne alaka
Hamit ~ 8 ay önce
ilaçlarini aksatmadan al. Gecmis olsun

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000