02 Aralık 2015, Çarşamba 15:59:30

AtlasGlobal Şarika uçuşlarına başlıyor

Atlasglobal Havayolları uluslararası arenada büyüme ve statejik noktalara uçuş hedefi doğrultusunda Ortadoğu rotalarına bir yenisini daha ekleyerek Sharjah’a (Şarika - Birleşik Arap Emirlikleri) tarifeli seferlere başlıyor.
  • ...Haydı ATLAS...yolun acık olsun....
  • osmanlıca eğitim işte bu yüzden şart. para arapta.
  • Babam bir tarlayı sattı benim için kısmetse AFA'da eğitime başlıyorum, uçuşların artması güzel , değişik noktalara uçalım tabii.
  • Siz oraya erkek kabin memurlari olmadan uçabileceğinizi mi saniyorsunuz...!! Arapça lisanini Aktif kullanan erkek memur aliniz...arap dûnyasi Ile Vize'ler kaldiriliyor.... Akilli olun sayin Yôneticilerr..!! Pişman olmuyacaksiniz..Tabii ki Kazanmak istiyorsaniz yoksa ayt Ile çôzûlmezz bu işlerr...Tekrarr ediyorum AKILLI OLUN...Naçizanee Tavsiyedirr bu...
  • Biri soylesinde Hataya ucsun
  • airarabia dan kurtuluyoruz dedik ama atlas global sefer saatlerini düzeltmeleri biz ticari insanlar için istanbuldan 23.00 olmalı dönüş 21.00 dan önce olmamalı ki ticari yolcular tercih edebilsin
  • Bu kabin memuru maaşları noldu atlasglobalde???
  • İZMİR DEN NEDEN BAĞLANTI VERMİYORSUNUZ
  • Atlasgbl lutfen fiyatlari uygun tut...cok sevindik
  • Nevsehir i de ucsunar! Thy 3 seferleri full cekiyor 1 tane daha gelebilir!

Birleşik Arap Emirlikleri’nde, Dubai’ye sadece 26 km mesafede bulunan Sharjah Uluslararası Havalimanı seyahat kolaylığı ile dikkat çekiyor. Atlasglobal’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Sharjah’a uçuşları 28 Mart 2016 tarihinden itibaren haftanın her günü gerçekleşecek. Uçuşlar, İstanbul’dan 10:40’da kalkarak 15:50’de Sharjah’da olacak; Sharjah’dan ise 16:50’de kalkarak 20:30’da İstanbul’a varacak.

Atlasglobal yolcuları yurt içinde Adana, Antalya, Kayseri ve Gaziantep’ten, yurt dışında ise Kıbrıs, Bişkek, Lviv ve Tiflis’ten uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Sharjah’a rahatça seyahat edebilecek.

Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar

Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında olduğu gibi Sharjah seferlerinde de yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.

Sharjah’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class’ta ayrıcalıklı uçuş keyfi

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Sharjah’a Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

AtlasGlobal Şarika uçuşlarına başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

YILDIRIMBAYDAR ~ 5 yıl önce
...Haydı ATLAS...yolun acık olsun....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
osmanlıca şart ~ 5 yıl önce
osmanlıca eğitim işte bu yüzden şart. para arapta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ağa Çocuğu ~ 5 yıl önce
Babam bir tarlayı sattı benim için kısmetse AFA'da eğitime başlıyorum, uçuşların artması güzel , değişik noktalara uçalım tabii.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boşa satmış ~ 5 yıl önce
boşa satmış
Cabin cheff ~ 5 yıl önce
Siz oraya erkek kabin memurlari olmadan uçabileceğinizi mi saniyorsunuz...!! Arapça lisanini Aktif kullanan erkek memur aliniz...arap dûnyasi Ile Vize'ler kaldiriliyor.... Akilli olun sayin Yôneticilerr..!! Pişman olmuyacaksiniz..Tabii ki Kazanmak istiyorsaniz yoksa ayt Ile çôzûlmezz bu işlerr...Tekrarr ediyorum AKILLI OLUN...Naçizanee Tavsiyedirr bu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Noldu? ~ 5 yıl önce
Eeee noldu gayet uçuyorlar!!! Şakacı:)
Hty ~ 5 yıl önce
Biri soylesinde Hataya ucsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
regular passanger ~ 5 yıl önce
airarabia dan kurtuluyoruz dedik ama atlas global sefer saatlerini düzeltmeleri biz ticari insanlar için istanbuldan 23.00 olmalı dönüş 21.00 dan önce olmamalı ki ticari yolcular tercih edebilsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Bu kabin memuru maaşları noldu atlasglobalde???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İZMİR?? ~ 5 yıl önce
İZMİR DEN NEDEN BAĞLANTI VERMİYORSUNUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fiyatlar ~ 5 yıl önce
Atlasgbl lutfen fiyatlari uygun tut...cok sevindik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nevsehir ~ 5 yıl önce
Nevsehir i de ucsunar! Thy 3 seferleri full cekiyor 1 tane daha gelebilir!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000