17 Ocak 2019, Perşembe 10:12:22

Atlasglobal kapasite artırdı

Atlasglobal Havayolları, filosuna kattığı büyük gövdeli Airbus A330 uçağıyla yolcularına sağladığı hizmet kalitesini ve turizm sektörüne yaptığı katkıyı artırmayı hedefliyor.
  • Reklamlar...
  • bu yıl kaç adet a330 daha gelcek atlas glb nin filosuna
  • teknisyenlerinize sahip cikin..
  • Yaş?
  • turizm bakanının kardeşine ait diye yalandan övüyorsunuz. global adını alıp açtığı onlarca rotayı bir bir kapatıp operasyonunu antalyaya taşırken sesiniz çıkmıyor, bir tane büyük gövde filoya katınca mı ses getirdi?

Atlasglobal Havayolları, filosuna kattığı büyük gövdeli Airbus A330 uçağıyla yolcularına sağladığı hizmet kalitesini ve turizm sektörüne yaptığı katkıyı artırmayı hedefliyor. Yeni uçak, ilk etapta Bağdat, Erbil, Tel Aviv, Beyrut ve Kuveyt gibi destinasyonlarında kullanılacak.

Hizmet kalitesi Skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Atlasglobal Havayolları, filosuna eklediği yeni uçaklarla büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. Geçtiğimiz yaz aylarında kiraladığı iki Airbus A330’la Türkiye’nin turizm hedefine büyük katkı sağlayan Atlasglobal Havayolları, yılın ilk günlerinde çok önemli bir hamleye imza attı ve bir Airbus A330’la filosunu güçlendirdi. Şu anda Airbus filosuyla yurt içi ve yurt dışında hizmet veren Atlasglobal, filosuna kattığı uçağı A330’u yurt dışı hatlarda kullanacak.

Airbus tarafından üretilen geniş gövdeli, çift motorlu uzun menzilli A330 modeli, tam depo yakıtla yaklaşık olarak 13 bin 400 kilometre mesafeye kadar uçabiliyor ve 10 ton kargo taşıyabiliyor. Atlasglobal Havayolları, bu yeni uzun menzilli uçağını, ilk etapta özellikle Beyrut, Erbil, Bağdat, Kuveyt ve Tel Aviv gibi Orta Doğu destinasyonlarında kullanacak. Yaz aylarında turizm sezonunun hareketlenmesiyle birlikte uçak, Avrupa’daki uçuşlara da yönlendirilecek.

ATLASGLOBAL RÖTARSIZLIK REKORUNUN DA SAHİBİ

Atlasglobal Havayolları, Türkiye’nin 2018 yılında 36 milyon yabancı turist getirme ve 34 milyar dolarlık turizm geliri elde etme hedefine katkı sunmak için yaz tarifesini yenilemişti. Özellikle BDT ülkelerine dönük seferlerini artıran Atlasglobal Havayolları, Ağustos 2018 tarihinde Rusya’da “En Çok Yolcu Taşıyan Yabancı Havayolu” seçilmişti. Türk havacılık sektörünün hizmet kalitesini artırmaya dönük çalışmalarına hız kesmeden devam eden şirket, nisan ayında tarifeli uçuşlarında zamanında kalkış oranını yüzde 87’ye çıkararak “rötarsızlık” rekoru kırmıştı.

Atlasglobal kapasite artırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Şimdi ~ 4 yıl önce
Reklamlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaç tane gelçek*? ~ 4 yıl önce
bu yıl kaç adet a330 daha gelcek atlas glb nin filosuna

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RÖTARSIZLIK ~ 4 yıl önce
teknisyenlerinize sahip cikin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 4 yıl önce
Yaş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
samimiyet sıfır ~ 4 yıl önce
turizm bakanının kardeşine ait diye yalandan övüyorsunuz. global adını alıp açtığı onlarca rotayı bir bir kapatıp operasyonunu antalyaya taşırken sesiniz çıkmıyor, bir tane büyük gövde filoya katınca mı ses getirdi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000