21 Mayıs 2018, Pazartesi 01:09:18

Yıldırım çarpan Anadolujet uçağı Trabzon'a acil indi

İstanbul Sabiha Gökçen- Erzurum seferini yapan Anadolu Jet Havayolları'na ait yolcu uçağı havada isabet eden yıldırım sonucu Trabzon Havalimanı'na acil iniş yaptı.
  • SAW dan kalkışta oldu ise neden Ankara değil?35 veya 37 bin feet radarınmı yok?çok dolaşarak uçtuysan yakıt için iniş normaldir.Yeterki emniyetli olsun.Geçmiş olsun iyi uçuşlar dilerim.
  • hava trafiğinde çalışan arkadaş etkilenmez uçaklar yıldırımdan demişti dem kki etkileniyormuş

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan akşam saatlerinde Erzurum'a gitmek üzere kalkış yapan Anadolu Jet Havayolları'na ait yolcu uçağına havada yıldırım isabet etti. Yolcularda korku ve paniğe neden olan olay sonrası uçak, Trabzon Havalimanı'na saat 19.55'te acil iniş yaptı.

Uçağın havalimanında yapılan kontrollerinde herhangi bir teknik arıza oluşmadığı belirlendi. Uçak yakıt ikmali yaptıktan bir süre sonra yeniden havalanarak Erzurum Havalimanı'na sorunsuz iniş gerçekleştirdi.

Bu arada çoğunluğu Bursa'daki karşılaşmadan dönen Erzurumspor taraftarlarının yer aldığı uçakta yaşanan panik nedeniyle, 2 yolcunun karayolu ile seyehatini tamamlamak üzere Trabzon Havalimanı'nda indiği öğrenildi.

Yıldırım çarpan Anadolujet uçağı Trabzon'a acil indi

Facebook Yorum

Yorumlar

Hayırdır ~ 4 yıl önce
SAW dan kalkışta oldu ise neden Ankara değil?35 veya 37 bin feet radarınmı yok?çok dolaşarak uçtuysan yakıt için iniş normaldir.Yeterki emniyetli olsun.Geçmiş olsun iyi uçuşlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tuğba ~ 4 yıl önce
hava trafiğinde çalışan arkadaş etkilenmez uçaklar yıldırımdan demişti dem kki etkileniyormuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000