22 Nisan 2011, Cuma 16:13:15

İSG'DE 23 NİSAN ÇOŞKUSU ERKEN BAŞLADI

Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın işletmeci firması İSG, ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ coşkusunu terminal binasında düzenlediği etkinliklerle yaşatıyor.
  • minik ressamlarımıza başarılar Elvan hocanıza ve ilgililere teşekkürler. fuat çelik
  • Sayın İSG yöneticileri bir kerede yaratıcı olun da AHl de yapılmayan birşey yapın. Her sene bu iş AHL de Atlasla başlar ve TAV vs şirketlerle devam eder. İSG ye ne olduysa bu sene o da yapmış.
  • senki 350 kişiyi işten çıkar senki sendikalı diye işşçini kapının önüne koy sonra 23 nisanı bahane edip cocuklardan tövbe çıkarr
  • AHL SANKİ YUNAN HAVALİMANI BU TİP MİLLİ BAYRAMLARDA AHL DE HİÇBİR ETKİNLİK OLMUYOR....KASITLIMI ACABA ETKİNLİK YAPMIYORLAR...YARIN GÖRECEKSİNİZ SİZDE....
  • keske bir devlet okulu ogrencilerini davet etseydiniz, daha yerinde hareket olurdu değil mi ISG Yönetcileri?
22 Nisan- 22 Mayıs tarihleri arasında ‘Elvan Kolçak Öksüm Resim Atölyesi’ çocuk ressamlar grubunun ‘Hayallere Uçmak’ konulu resim sergisine ev sahipliği yapıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı giden katı, iç hatlar sergi alanında ziyaretçilerle buluşan sergide; yaşları 4 ile13 arasında, 12 çocuk ressamın özverili çalışmaları sonucu ortaya çıkmış olan toplam 80 adet yapıt sergileniyor. İSG yöneticileri, havalimanı protokolü ve Özel Çağdaş Işığım Anaokulu öğrencilerinin de hazır bulunduğu sergi açılışına ayrıca ÇEVKO Vakfı, çocukların çok sevdiği karakter Çevreci Kedi ÇEVKİ ile katıldı.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Türkiye’nin tarihi, milli ve kültürel değerlerine büyük önem veriyor, bu değerleri yaşatmak ve korumak amacıyla özel günlerde çeşitli etkinlikler düzenliyor. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı terminal içinde düzenlediği etkinliklerle kutluyor.

Küçük ressamlardan dev yapıtlar
Sabiha Gökçen Havalimanı, 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde 22 Nisan- 22 Mayıs tarihleri arasında ‘Elvan Kolçak Öksüm Resim Atölyesi’ çocuk ressamlar grubunun ‘Hayallere Uçmak’ konulu resim sergisine ev sahipliği yapıyor. Açılışı, İSG CEO’su Gökhan Buğday tarafından gerçekleştirilen sergide; yaşları 4 ile13 arasında, 12 çocuk ressamın özverili çalışmaları sonucu ortaya çıkmış olan toplam 80 adet yapıt sergileniyor. Çocukların, temel sanat eğitimini alabilecekleri farklı resimsel teknikler ve yöntemler kullanılan sergide; çocukların hayal güçlerini geliştirerek ve buluşlar yaparak oluşturdukları eserler farklı, neşeli, canlı özellikleri ile ilgi çekiyor. Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar’ın da katıldığı sergi açılışında, Anadolujet tarafından çocuklara sürpriz hediyeler verildi.

Çocuklar, Mustafa Kemal Atatürk ve Sabiha Gökçen’i resmetti
‘Hayallere Uçmak’ konulu sergide eserler; renkli kuşlar, uçaklar, balonlar, gökyüzü ve çocuklara bu bayramı hediye eden Mustafa Kemal Atatürk portreleri ile havalimanına ismini veren, kadın pilotumuz Sabiha Gökçen figürlü çalışmalardan oluşuyor.
Elvan Kolçak Öksüm Atölyesi, Karma Resim Sergisi Sanatçıları;

Elif Gül, Derin Naz Çelik, Efe Dinçler, Duru Sarayoğlu, Mina Gönel, Deniz Dikmen, Derin Lina Erten, Emrecan Öksüm, Ayşenur Sayit, Elif Erdoğan, Mete Gültekin, Ece Demiral ve Elvan Kolçak Öksüm

Çevreci Kedi ÇEVKİ tiyatro oyuncuları da sergi açılışında
ÇEVKO Vakfı’nın çevreye duyarlı ve çevre konusunda bilinçli nesiller yaratılmasına katkıda bulunmak hedefiyle hazırladığı Çevreci Kedi ÇEVKİ tiyatro oyuncuları, 22 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen ‘Hayallere Uçmak’ adlı sergi açılışında çocukları yalnız bırakmadı. Mini skeçler sergiledikleri gösterilerde, cam, metal, plastik, kağıt/karton ve kompozit atıkların “çöp” olmadığı, ayrıştırılarak, geri dönüşümünün sağlanmasıyla doğal kaynakların korunduğu ve bu sayede sürdürülebilir bir yaşama katkı yapıldığı mesajı, eğlenceli bir üslupla aktarıldı.


İSG'DE 23 NİSAN ÇOŞKUSU ERKEN BAŞLADI

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 13 yıl önce
minik ressamlarımıza başarılar Elvan hocanıza ve ilgililere teşekkürler. fuat çelik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sayın İSG yöneticileri bir kerede yaratıcı olun da AHl de yapılmayan birşey yapın. Her sene bu iş AHL de Atlasla başlar ve TAV vs şirketlerle devam eder. İSG ye ne olduysa bu sene o da yapmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
senki 350 kişiyi işten çıkar senki sendikalı diye işşçini kapının önüne koy sonra 23 nisanı bahane edip cocuklardan tövbe çıkarr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
AHL SANKİ YUNAN HAVALİMANI BU TİP MİLLİ BAYRAMLARDA AHL DE HİÇBİR ETKİNLİK OLMUYOR....KASITLIMI ACABA ETKİNLİK YAPMIYORLAR...YARIN GÖRECEKSİNİZ SİZDE....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
keske bir devlet okulu ogrencilerini davet etseydiniz, daha yerinde hareket olurdu değil mi ISG Yönetcileri?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000