03 Aralık 2015, Perşembe 16:11:13

Anadolujet'ten işbirliği anlaşması

Halkın havayolu AnadoluJet, ülke turizminin canlanmasına katkı sağlamaya devam ediyor.
  • Turizm mi kaldı. Onu da bitirdiniz
  • Ibrahim , nasil baskan oldun onu da gulerek anlatsana...
  • Flightradar sistem arızası varmış
  • Flightradar sisteminde pegasus uçağı pc431 istanbul-lyon uçağında tuhaf bir şeyler var,şu an konya üzerinde gözüküyor ve hızla alçalmaya geçmiş durumda.

Halkın havayolu AnadoluJet, ülke turizminin canlanmasına katkı sağlamaya devam ediyor. AnadoluJet, Alanya Belediyesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği ile iş birliği gerçekleştirdi. Alanya’da 2 Aralık 2015 tarihinde düzenlenen toplantı; Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ALTİD Başkanı Burhan Sili, AnadoluJet Başkanı İbrahim Doğan, yerel ve mülki idarecilerin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşti. Toplantının ardından düzenlenen imza töreninde Alanya’ya özel hazırlanan Kış Tatil Paketi’ne imza atıldı.

Gerçekleştirilen iş birliği; , Alanya turizmini durağan geçen kış döneminde de canlı tutacak tatil ve tur paketlerini içeriyor. 1 Ocak - 31 Mart ve 1 Nisan - 31 Mayıs tarihleri olmak üzere 2 iki ayrı fazdan dönemden oluşan kampanya ile Alanya’ya seyahat edecek AnadoluJet yolcuları, hazırlanan paketler ile çeşitli fırsatlar elde ediyor. Belirlenen tarihlerde Ankara – Alanya (Gazipaşa) gidiş - dönüş uçak biletleri ile Riviera Otel, Grand Okan Otel, Titan Select Otel, Alaiye Kleopatra Otel, Drita Otel Resort, Eftalia Aqua Otel, Taç Premier Otel, Gardenia Otel, Xperia Saray Beach Otel ve GoldCity Otel’de oda kahvaltısı, yarım pansiyon ve her şey dâhil olmak üzere üç ayrı seçenekli tek gece konaklamayı tercih eden AnadoluJet yolcuları; Kış Tatil Paketi kampanyasından 169 TL’den başlayan fiyatlarla faydalanabiliyor. Rezervasyon ve detaylı bilgiye 0850 850 25 38 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Avantaj Rotası, Aralık ayında Alanya’da

AnadoluJet, aynı zamanda özel seyahat projesi “Avantaj Rotası” ile aralık ayı boyunca Alanya (Gazipaşa)’ya seyahat eden yolcularına özel fırsatlar sunuyor. Alanya ve Gazipaşa’nın tarihini, kültürünü, sosyal değerlerini tanıtmak için fırsat yarattığı projesiyle yolcularına Alanya’da otel ve restoranlarda özel fırsatlar ve ücretsiz şehir turlarına katılma imkânı sunuyor.

Alanya avantajları uçuruyor

Alanya’nın AnadoluJet, Alanya’nın potansiyel gücünü artırmayı hedeflediği projeleri kapsamında aynı zamanda Sivas ve Bursa’dan aktarma ücreti almadan Alanya’ya ulaşım imkânı sağlıyor; yaz tarifesi ile birlikte Alanya’dan sefer sayısını arttırmayı planlıyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Anadolujet'ten işbirliği anlaşması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Turizm ~ 5 yıl önce
Turizm mi kaldı. Onu da bitirdiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cilali ibo ~ 5 yıl önce
Ibrahim , nasil baskan oldun onu da gulerek anlatsana...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pc431 ~ 5 yıl önce
Flightradar sistem arızası varmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok tuhaf ~ 5 yıl önce
Flightradar sisteminde pegasus uçağı pc431 istanbul-lyon uçağında tuhaf bir şeyler var,şu an konya üzerinde gözüküyor ve hızla alçalmaya geçmiş durumda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000