04 Ekim 2013, Cuma 12:18:47

ANADOLUJET ADIYAMAN UÇUŞLARINA BAŞLIYOR

AnadoluJet, Anadolu'nun önemli merkezlerinden biri Adıyaman'a 27 Ekim 2013 tarihi itibariyle Ankara’dan her gün karşılıklı uçuşlarını başlatacak.
  • Arkadaslar.Corum uluslar arasi hava alani hangi tip buyuklukteki ucaklara musait bilen varmi acaba?747 400 inebiliyormu? Herkese saygilar.
  • mardin uçmaya deva edin.pişman olmazsınız

AnadoluJet, Anadolu’yu Ankara üzerinden tüm Türkiye’ye bağlamaya devam ediyor. AnadoluJet, tarih boyunca önemli kültürlere ev sahipliği yapan Adıyaman'a Ankara’dan 27 Ekim tarihindeki ilk uçuşun ardından haftanın her günü sefer düzenleyecek. Kış tarifesi ile birlikte karşılıklı olarak planlanan uçuşlar; Ankara’dan saat 15:50, Adıyaman'dan 17:40 kalkışlı olarak gerçekleştirilecek.

Ankara üzerinden tüm yurda ve dünyaya...

Direkt uçuşlarının yanı sıra Ankara üzerinden aktarmalı uçuşlarında da kısa süreli beklemelerle hızlı seyahat imkânı sunan AnadoluJet, tüm yolcularını ekonomik ve konforlu havayolu ulaşımı ile tanıştırıyor. Havalimanındaki bekleme sürelerini minimuma indiren AnadoluJet, yolcularına yeni bir seyahat deneyimi yaşatıyor ve Anadolu’yu bir uçtan bir uca birbirine bağlıyor.

Havadaki konforunu ek hizmetleri ile karada da devam ettiren marka, Ankara ve Bodrum’da otopark hizmetiyle park sorununa çözüm oluyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasına uçacak yolcular, Ankara Esenboğa Havalimanı’nda ve Bodrum Havalimanı’nda bulunan AnadoluJet’in güvenli otoparkına araçlarını bırakarak, seyahatlerini rahatça gerçekleştirebiliyor.

ANADOLUJET ADIYAMAN UÇUŞLARINA BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir. ~ 9 yıl önce
Arkadaslar.Corum uluslar arasi hava alani hangi tip buyuklukteki ucaklara musait bilen varmi acaba?747 400 inebiliyormu? Herkese saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 9 yıl önce
Lufthansa Almanyadaki Çorumlular için haftada 3gün a380 planlıyormuş. Sanırım uygun
mardin ~ 9 yıl önce
mardin uçmaya deva edin.pişman olmazsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000