27 Ağustos 2010, Cuma 12:31:43

FAA'DAN REKOR CEZA!

Federal Havacılık İdaresi(FAA) American Airlines'a bakım ihlalleri nedeniyle 24.2 milyon dolar ceza kesti.
  • bilmeden ötenlere thyye ne kadar ceza kesmiş shgm araştırın bulamazsanız geri gelin ben söyleyim
  • Gerçekten sıktı ama! Yok badem bıyıkmış yok bilmem ne. AYrıca o badem bıyık dediğiniz dini bir sünnettir. Ben bıyıktan nefret ederim ama inanışlara da saygı gösteririm. Sizin ruhunuzu şeytan ele geçirmiş olabilir ama ben her dine saygılıyım. Eğer aşağılamak isterseniz her dinde aşağılayacak malzeme bulabilirsiniz ama islam düşmanlığınızı bu güzel havacılık sitesinde artık KUSMAYINIZ! Sizin derdiniz ne AKP ile, ne de cemaatler ile, siz din düşmanısınız ve en küçük malzemeyi burada kullanıyorsunuz. Yorum yapacaksanız havacılık yorumu yapın. Bu güzelim siteyi de yorumlarınızla pisletmeyin. Bu siteyi geçen sene keşfettim, mutlaka her gün girer okurum ama yok THY yok badem bıyık, yok AKP, yok cemaat, yok pistte deve! YETER ARTIK, BIKTI HERKES!..
  • daha çok para ödediler. Ama daha da kötü olabilirdi.
  • ya bu THY ile ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum.bu kadar çok gelişme göstermesi mi sizi rahatsız ediyor.bu sitedeki her haberin yorumlarında illa bi THY düşmanlığı var.ayrıca her haberi hemen yok hükümet yok cemaate geydirmeye çalışan gerilerde var.cemaat aşağı cemaat yukarı sıktı artık gerçekten!
  • Havacılık son derece hassan bir konu insana taşıyorsunuz ve bunu uçaklarla yaptığınız için aman arıza ldu çek kenara dur mümkün değil telafisi olmayan sonuçlar olur.. Amerika da sıkı denetimlere rağmen uçak kazaları oluyor engellenemiyor sıkı denetimler yapılması rağmen ve çok ağır para cezaları verilmesine rağmen.. Gelelim Türkiyeye bundan 20 sene önce de 15 sene önce de 10 sene önce de uçak kazaları malesef oluyor olacaktır olmaması için sıkı denetim uygulanmalıdır. Konuyu a partisine b partisine veya c partisine çekmenin anlamı yok veya daha farklı şeylere bende derim ki 10 sene önceki uçak kazasında da farklı hükümet veya farklı parti vardır derim buda olmaz her zaman akıllı
  • Otoriteye bak otoriteye. FAA Başkanının acaba Obama'ya yakınlık derecesi nedir? Devlet memuru maaşı ile yaşanamayacak bir hayat mı yaşıyordur? Hiç sanmam. Orada sağlam bir devlet var. Burada ise World Focus artıkları, cemaatler....vs..vs... Onun için onlar dünyaya hakim olurlar, biz ise......ne ise....
  • Türk şirketlerinin kulağına küpe olur inşallah. SHGM'nin kestiği cezalara olur olmaz ihtiraz edip duracaklarına biraz kendilerine çeki düzen verseler diğorum.
  • THY'yi denetlese ve böyle cezalık bir durum olsa, cezayı kesebilir mi?
  • THY KENDİ KENDİNE CEZA MI VERECEK.GÜLDÜRMEYİN İNSANI.OTORİTE ZATEN O.OTORİTENİN KİMLERE YÜKLENDİĞİNİ ALEM BİLİYOR.
  • THY ve Türk özel havayolu işletmelerinin ilgisine ve bilgisine sunulur.
Bugüne kadar verilmiş en büyük cezaya neden olan olay, American Airlines'ın iki sene önce MD80 tipi uçaklarında teknik bakım standartına uygulanmadığının farkedilmesiyle başladı. İhlal nedeniyle 2008 yılında 300 adet uçağa uçuş yasağı getirilmiş, American Airlines 300.000 yolcunun uçamayarak mağdur olduğunu ifade ederek, otoriteye dava açmıştı. Sonuçlanan dava sonrası çıkan karar American Airlines'ın ciddi bir cezaya çarptırılmasına neden oldu.

FAA tarafından 24.2 milyon dolar ceza ödemesine karar verilirken, 30 günlük bir süreç içerisinde itiraz hakkı bulunan American Airlines'ın karara itiraz edip etmeyeceği bilinmiyor...
 
Amerika Ulaştırma Bakanı Ray LaHood verilen cezanın ardından yaptığı açıklamada "Kurallar ortada kimsenin insan sağlığını tehlikeye atmaya hakkı yok! Uçuş emniyeti herşeyin üzerindedir" diyerek olayın önemine dikkat çekti.
FAA'DAN REKOR CEZA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 12 yıl önce
bilmeden ötenlere thyye ne kadar ceza kesmiş shgm araştırın bulamazsanız geri gelin ben söyleyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Gerçekten sıktı ama! Yok badem bıyıkmış yok bilmem ne. AYrıca o badem bıyık dediğiniz dini bir sünnettir. Ben bıyıktan nefret ederim ama inanışlara da saygı gösteririm. Sizin ruhunuzu şeytan ele geçirmiş olabilir ama ben her dine saygılıyım. Eğer aşağılamak isterseniz her dinde aşağılayacak malzeme bulabilirsiniz ama islam düşmanlığınızı bu güzel havacılık sitesinde artık KUSMAYINIZ! Sizin derdiniz ne AKP ile, ne de cemaatler ile, siz din düşmanısınız ve en küçük malzemeyi burada kullanıyorsunuz. Yorum yapacaksanız havacılık yorumu yapın. Bu güzelim siteyi de yorumlarınızla pisletmeyin. Bu siteyi geçen sene keşfettim, mutlaka her gün girer okurum ama yok THY yok badem bıyık, yok AKP, yok cemaat, yok pistte deve! YETER ARTIK, BIKTI HERKES!..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
daha çok para ödediler. Ama daha da kötü olabilirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
ya bu THY ile ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum.bu kadar çok gelişme göstermesi mi sizi rahatsız ediyor.bu sitedeki her haberin yorumlarında illa bi THY düşmanlığı var.ayrıca her haberi hemen yok hükümet yok cemaate geydirmeye çalışan gerilerde var.cemaat aşağı cemaat yukarı sıktı artık gerçekten!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Havacılık son derece hassan bir konu insana taşıyorsunuz ve bunu uçaklarla yaptığınız için aman arıza ldu çek kenara dur mümkün değil telafisi olmayan sonuçlar olur.. Amerika da sıkı denetimlere rağmen uçak kazaları oluyor engellenemiyor sıkı denetimler yapılması rağmen ve çok ağır para cezaları verilmesine rağmen.. Gelelim Türkiyeye bundan 20 sene önce de 15 sene önce de 10 sene önce de uçak kazaları malesef oluyor olacaktır olmaması için sıkı denetim uygulanmalıdır. Konuyu a partisine b partisine veya c partisine çekmenin anlamı yok veya daha farklı şeylere bende derim ki 10 sene önceki uçak kazasında da farklı hükümet veya farklı parti vardır derim buda olmaz her zaman akıllı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Otoriteye bak otoriteye. FAA Başkanının acaba Obama'ya yakınlık derecesi nedir? Devlet memuru maaşı ile yaşanamayacak bir hayat mı yaşıyordur? Hiç sanmam. Orada sağlam bir devlet var. Burada ise World Focus artıkları, cemaatler....vs..vs... Onun için onlar dünyaya hakim olurlar, biz ise......ne ise....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Türk şirketlerinin kulağına küpe olur inşallah. SHGM'nin kestiği cezalara olur olmaz ihtiraz edip duracaklarına biraz kendilerine çeki düzen verseler diğorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
THY'yi denetlese ve böyle cezalık bir durum olsa, cezayı kesebilir mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
THY KENDİ KENDİNE CEZA MI VERECEK.GÜLDÜRMEYİN İNSANI.OTORİTE ZATEN O.OTORİTENİN KİMLERE YÜKLENDİĞİNİ ALEM BİLİYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
THY ve Türk özel havayolu işletmelerinin ilgisine ve bilgisine sunulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000