16 Nisan 2009, Perşembe 08:36:17

Air France daralmaya gidiyor

Fransa'nın ulusal havayolu şirketi Air France, kadrosunda daralmaya gidiyor...
  • ..lalesinin cok vakti var, ceneside ondan düsüyor allah bilir hangi masa basinda oturup maas aliyor ve kimin tanidigi onuda kendi biliyor zaten. Allah yüregindeki fesatliginin on katini ona versin ..
  • memlekette ballı damatlar,kayıkçıgı olan ogullar,ogulların işlerine göre çıkan yasalar oldukçaaa neyse laleciğim zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.yanlız maşallah senin çenen hiç yorulmuyor
  • AF'in basina THY yonetim kadrosunu gonderelim kar nasil saglaniyormus onlarada ogretsinler.Dunyadaki tum hava yollari kuculurken(LH,AF) THY nin surekli genislemesi ve yillardir kar'da olmasi biraz dusundurucu.
  • Herhalde apdestsiz tuvalete gitmeyenlerden.Insanlar birakin istedigi gibi yasasin.
  • arkadas lalelions nun soylediyi dogru ..hersey ortada belgeye gerek yokki biraz medyaya baksan veya arsivlere baksan apaçik gorursun ...cin ler karalama kanpanyalarinda . baba parasiyla gorgusuz cin ,,diger sirketleri piyasada gormekten rahatsiz.bu sirketin hakindan ancak pegasus ve onur air gelir
  • saygısızlık yapma ve elinde belge olmadan hiç kimse için böyle konuşma. ayıp yakışmıyor burası herkese açık bir sayfa biraz daha dikkatli et yorumlarına. aklını başına al lütfen. insanları karalamak kolay ama belgen varsa konuş elinde. edepsizliğe gerek yok !
  • Yakında Türkiye'de de bazı firmalar daralmaya gidebilir. Özellikle sahipleri "üçbuçuk" atanlar, "cin" olmadan adam çarpmaya kalkanlar, rakiplerini karalama maksatlı haberler için kayınpederlerine naz yapan "ballı damat"lar, vs.

Air France, 2011 yılına kadar kadro sayısını 3 bin azaltacak.

Grup, emekli olanların ve kontratı biten geçici çalışanların yerine yeni işçi almayarak, kadro sayısını düşürme yoluna gidecek.

Air France daralmaya gidiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 13 yıl önce
..lalesinin cok vakti var, ceneside ondan düsüyor allah bilir hangi masa basinda oturup maas aliyor ve kimin tanidigi onuda kendi biliyor zaten. Allah yüregindeki fesatliginin on katini ona versin ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
memlekette ballı damatlar,kayıkçıgı olan ogullar,ogulların işlerine göre çıkan yasalar oldukçaaa neyse laleciğim zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.yanlız maşallah senin çenen hiç yorulmuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
AF'in basina THY yonetim kadrosunu gonderelim kar nasil saglaniyormus onlarada ogretsinler.Dunyadaki tum hava yollari kuculurken(LH,AF) THY nin surekli genislemesi ve yillardir kar'da olmasi biraz dusundurucu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Herhalde apdestsiz tuvalete gitmeyenlerden.Insanlar birakin istedigi gibi yasasin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
arkadas lalelions nun soylediyi dogru ..hersey ortada belgeye gerek yokki biraz medyaya baksan veya arsivlere baksan apaçik gorursun ...cin ler karalama kanpanyalarinda . baba parasiyla gorgusuz cin ,,diger sirketleri piyasada gormekten rahatsiz.bu sirketin hakindan ancak pegasus ve onur air gelir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
saygısızlık yapma ve elinde belge olmadan hiç kimse için böyle konuşma. ayıp yakışmıyor burası herkese açık bir sayfa biraz daha dikkatli et yorumlarına. aklını başına al lütfen. insanları karalamak kolay ama belgen varsa konuş elinde. edepsizliğe gerek yok !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yakında Türkiye'de de bazı firmalar daralmaya gidebilir. Özellikle sahipleri "üçbuçuk" atanlar, "cin" olmadan adam çarpmaya kalkanlar, rakiplerini karalama maksatlı haberler için kayınpederlerine naz yapan "ballı damat"lar, vs.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000