02 Şubat 2010, Salı 15:49:01

YOULA, AHL'DE GÖZALTINA ALINDI!

Denizlispor'un Gineli golcüsü Souleymane Youla, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan gözaltına alındı.
  • terore yardim ve yatakliktan hapis yatmis olan zana bugun thy ucagi ile bruksel e vatan hainligini kusmak icin giderken thy sisteminde sayin zana diyarbakir milletvekili diye yaziyordu....boyle bir kepazelik ancak ulkemizde olabilir.dusuncesi bile igrenc bu hainlerin maaslari ve bilumum harcamalari bizim vergilerimizle odenmekte..bir de sanki cok hakediyorlarmis gibi de business class da gidiyorlar..ey saf kurt halki sizi sozum ona savunanlar sizin paralarinizla sefa suruyorlar,bir elleri yagda otekisi balda siz darda...ona gore aklinizi basiniza alin kimlere guvenmeniz gerektigini bir an once ogrenin..ey kanun koyan ve uygulayanlar nasil boyle seyler olabiliyor nasil bu hainler vip i kullanip m.vekili maasi alabiliyorlar nasil nasil??
  • Adam vatana millete hainlik yapıyor yüce türk şehitlerinin kanlarıyla kazandığı kutsal topraklarda artistilk yapıyo bölücülük yapıyo ama gelgörki VİP yolcu olarak geliyo.İşte adalet yazıklar olsun.Burdan VİP personeline sesleniyorum bunları vip aracına almayın aldıysanız taxi yolunda bırakın ezilsinler.Hak ettikleri yeri bulurlar.
  • Kıronun biri devlete"has....tir" çekti.devlette"tık" yok.bu adam bir başka adama bazı yorumlarda bulundu diye tutuklama.ANLI ŞANLI TÜRK ADALETİ bakalım nasıl tecelli edecek??????
  • büyük ihtimal ile ifade vermezi gerekirdi ve vermemiştir. ifadesi alınır ve serbest kalır. tabi başka nedenlerde olabilir...
  • Sebebi nedir acaba gözaltinin? Mahkeme konusu?

Eskişehirspor'dan olaylı bir şekilde ayrılan ve teknik direktör Rıza Çalımbay'la mahkemelik olan Denizlispor'un Gineli golcü futbolcusu Youla, Brüksel'den İstanbul'a gelişinde Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Hakkında daha önce yakalama emri çıkartıldığı bildirilen Youla'nın mahkemeye ifade vermeye gitmediği için polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

Bakırköy Adliyesi'ne sevk edilen Youla, Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'la mahkemelik olmuştu.

YOULA, AHL'DE GÖZALTINA ALINDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 13 yıl önce
terore yardim ve yatakliktan hapis yatmis olan zana bugun thy ucagi ile bruksel e vatan hainligini kusmak icin giderken thy sisteminde sayin zana diyarbakir milletvekili diye yaziyordu....boyle bir kepazelik ancak ulkemizde olabilir.dusuncesi bile igrenc bu hainlerin maaslari ve bilumum harcamalari bizim vergilerimizle odenmekte..bir de sanki cok hakediyorlarmis gibi de business class da gidiyorlar..ey saf kurt halki sizi sozum ona savunanlar sizin paralarinizla sefa suruyorlar,bir elleri yagda otekisi balda siz darda...ona gore aklinizi basiniza alin kimlere guvenmeniz gerektigini bir an once ogrenin..ey kanun koyan ve uygulayanlar nasil boyle seyler olabiliyor nasil bu hainler vip i kullanip m.vekili maasi alabiliyorlar nasil nasil??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Adam vatana millete hainlik yapıyor yüce türk şehitlerinin kanlarıyla kazandığı kutsal topraklarda artistilk yapıyo bölücülük yapıyo ama gelgörki VİP yolcu olarak geliyo.İşte adalet yazıklar olsun.Burdan VİP personeline sesleniyorum bunları vip aracına almayın aldıysanız taxi yolunda bırakın ezilsinler.Hak ettikleri yeri bulurlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Kıronun biri devlete"has....tir" çekti.devlette"tık" yok.bu adam bir başka adama bazı yorumlarda bulundu diye tutuklama.ANLI ŞANLI TÜRK ADALETİ bakalım nasıl tecelli edecek??????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
büyük ihtimal ile ifade vermezi gerekirdi ve vermemiştir. ifadesi alınır ve serbest kalır. tabi başka nedenlerde olabilir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sebebi nedir acaba gözaltinin? Mahkeme konusu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000