03 Ağustos 2013, Cumartesi 17:10:09

TÜM ZAMANLARIN REKORU KIRILDI!

Daha önce 1203 uçağın iniş-kalkış yapmasıyla rekor kıran Atatürk Havalimanı dün, bu rekoru da kırdı. İşte AHL'nin yeni rekor rakamI...
  • yahu varsa yoksa İstanbul hiç antalyanın rekorlarından bahsedilmiyor.
  • komediye bak güleriz ağlanacak halimize... dünyada Atatürk Havalimanı emsali yer yok. şehrin içinde, kapasitesinin kat be kat üstünde ve hala da rekor kırıyor... insan hayatı mı? para mı? tabiki para önemli:))) gelsin yeni rekorlar.
  • o zaman atatürkü yıkalım kuç göç hattı üzerine yenisini yapalım en mantıklısı bu.
  • londra , new york filan nasıl artık düşünemiyorum. arı kovanı gibidir.Hell yeahh..!
  • Assa ne olur asmasa ne?? Hala yagmurda metro katini su basiyor, hala transit yolcular balik istif transit katina cikiyor, hala ahl icinde bir takim tipsiz,kiliksiz adamlar yolculardan bahsis koparmak icin zorla bavullarina yapisiyorlar,yol tarif emeye calisiyorlar,hala hersey ates pahasi, hala ahl'ye gelen yollarin her tarafi acik otopark, siz kalkmis rekordan bahsediyorsunuz !!! Bu sorunlari halledin ondan sonra rekor kirdi bilmem ne oldu diye boburlenin zira bu sorunlar yuzunden elaleme rezil oluyoruz !!!
  • Pek güzel ancak : bir hava limanının işi "rekor" kırmak mıdır ? Bu soruyu soran kimse yok. Bu meydanın belirlenmiş bir kapasitesi yok mudur ? Uçuş trafiği ve benzeri konuların emniyetle yürütülebilmesi için bir kapasite çalışması yoksa, bu bir eksik değil midir? Eğer böyle bir çalışma varsa ve buna rağmen bu aşılıyorsa, "rekor" kırmak emniyetsizlik demek olmuyor mu ?
  • AHL DE CALISANLARI, GÖREVLILERI, EMEGI GECEN HERKEZI VE ÖZELLIKLE KONTROLÖRLERI CANI GÖNÜLDEN KUTLAMAK LAZIM. SON DERECE PROFESSIONEL UYUM ICERSINDE GERCEKLESEN BIR BASARI OLDUGUNU DÜSÜNÜYORUM.
  • 1213 uçuşun 3 tanesi benim ben olmasam 1210 da kalcakmış demek ki.
  • Helal olsun..Allah çalışan herkese kolaylık ve sabır versin...Biz bu sene 950`yi bile yakalayamadık AYT`de
  • Yeter artık rekorlar kırmak istemiyoruz.İnsan gibi çalışmak ve yaşamak istiyoruz.

Sürekli kendi rekorunu geliştiren Atatürk Havalimanı, dün bir kez daha rekor kırarak ulaşılması güç bir rakama ulaştı. Daha önceki rekoru 1203 olan Atatürk Havalimanı'nda dün tam 1213 uçak iniş-kalkış yaptı.

Yaklaşan bayram nedeniyle dolup taşan Atatürk Havalimanı'nda artan ve konulan ek seferler yeni rekoru da beraberinde getirdi. Günde ortalama binin üzerinde uçağa ev sahipliği yapan meydan, bir önceki rekoru olan 1203 uçaklık rakamı 10 sayı daha geçerek 1213 sayısına ulaştı.

Atatürk Havalimanı'nın, yoğunluk nedeniyle bayram süreci boyunca 1200 ortalamasını koruması ekleniyor.

©AirportHaber

TÜM ZAMANLARIN REKORU KIRILDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

misafir ~ 9 yıl önce
yahu varsa yoksa İstanbul hiç antalyanın rekorlarından bahsedilmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şaşkın ~ 9 yıl önce
komediye bak güleriz ağlanacak halimize... dünyada Atatürk Havalimanı emsali yer yok. şehrin içinde, kapasitesinin kat be kat üstünde ve hala da rekor kırıyor... insan hayatı mı? para mı? tabiki para önemli:))) gelsin yeni rekorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TYLER ~ 9 yıl önce
o zaman atatürkü yıkalım kuç göç hattı üzerine yenisini yapalım en mantıklısı bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 9 yıl önce
londra , new york filan nasıl artık düşünemiyorum. arı kovanı gibidir.Hell yeahh..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asmis da ne olmus ?? ~ 9 yıl önce
Assa ne olur asmasa ne?? Hala yagmurda metro katini su basiyor, hala transit yolcular balik istif transit katina cikiyor, hala ahl icinde bir takim tipsiz,kiliksiz adamlar yolculardan bahsis koparmak icin zorla bavullarina yapisiyorlar,yol tarif emeye calisiyorlar,hala hersey ates pahasi, hala ahl'ye gelen yollarin her tarafi acik otopark, siz kalkmis rekordan bahsediyorsunuz !!! Bu sorunlari halledin ondan sonra rekor kirdi bilmem ne oldu diye boburlenin zira bu sorunlar yuzunden elaleme rezil oluyoruz !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nihat Odabaşı ~ 9 yıl önce
Pek güzel ancak : bir hava limanının işi "rekor" kırmak mıdır ? Bu soruyu soran kimse yok. Bu meydanın belirlenmiş bir kapasitesi yok mudur ? Uçuş trafiği ve benzeri konuların emniyetle yürütülebilmesi için bir kapasite çalışması yoksa, bu bir eksik değil midir? Eğer böyle bir çalışma varsa ve buna rağmen bu aşılıyorsa, "rekor" kırmak emniyetsizlik demek olmuyor mu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KUTLAMAK LAZIM ~ 9 yıl önce
AHL DE CALISANLARI, GÖREVLILERI, EMEGI GECEN HERKEZI VE ÖZELLIKLE KONTROLÖRLERI CANI GÖNÜLDEN KUTLAMAK LAZIM. SON DERECE PROFESSIONEL UYUM ICERSINDE GERCEKLESEN BIR BASARI OLDUGUNU DÜSÜNÜYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 9 yıl önce
1213 uçuşun 3 tanesi benim ben olmasam 1210 da kalcakmış demek ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYT`den ~ 9 yıl önce
Helal olsun..Allah çalışan herkese kolaylık ve sabır versin...Biz bu sene 950`yi bile yakalayamadık AYT`de

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rekor istemiyoruz ~ 9 yıl önce
Yeter artık rekorlar kırmak istemiyoruz.İnsan gibi çalışmak ve yaşamak istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000