25 Ocak 2013, Cuma 09:26:49

LUFTHANSA UÇAĞINDAN AHL'YE ZORUNLU İNİŞ!

Lufthansa Cargo'ya ait Frankfurt-Chennai seferini yapan MD 11 tipi uçak hidrolik arızası sebebiyle Atatürk Havalimanı'na inmek zorunda kaldı.
  • Çok kötu
  • Lufthansa kargo MD11 belgeseli 66 saatde dünya turu izleyebilirsiniz youtube linki http://www.youtube.com/watch?v=sh5U-w_9NuI
  • Md 11 uçağı eskinin dc-10 uçağının yeni ismi şimdi cargo uçağı olarak kullanılıyor thy de vardı dc-10 dan parisden kalkıştan hemen sonra düştü sebebi de arka cargo kapağının tam olarak kapanmaması ve açılarak kalkışta uçağın düşmesine neden oldu..buna benzer kazalar oldu ve dc10 üretimden kalktı eskiden mcdonell douglas firması tarafından üretiliyordu ve bu firmayı da beoing satın aldı yaklaşık 15 sene önce..
  • yıllardan sonra bir md11 gördük ne kadar güzel uçaktır o

Lufthansa Cargo'ya ait uçak havada arızalanınca Atatürk Havalimanı'na zorunlu iniş yaptı. Frankfurt-Chennai seferini yapan uçağın, uçuş sırasında hidrolik sistemlerinde arıza meydana geldiği ve rotasını Atatürk Havalimanı'na çevirdiği kaydedildi.

D-ALCH kuyruk tescilli MD 11 tipi kargo uçağı, bu sabaha karşı 04:28'de Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.

GEC8366 sefer sayılı uçağın teknik kontrollerinin halen devam ettiği belirtilirken ne zaman kalkış yapacağı konusunda bilgi verilmedi.

Airporthaber.com

LUFTHANSA UÇAĞINDAN AHL'YE ZORUNLU İNİŞ!

Yorumlar

sacid ~ 9 yıl önce
Çok kötu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tunç ~ 11 yıl önce
Lufthansa kargo MD11 belgeseli 66 saatde dünya turu izleyebilirsiniz youtube linki http://www.youtube.com/watch?v=sh5U-w_9NuI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 11 yıl önce
Md 11 uçağı eskinin dc-10 uçağının yeni ismi şimdi cargo uçağı olarak kullanılıyor thy de vardı dc-10 dan parisden kalkıştan hemen sonra düştü sebebi de arka cargo kapağının tam olarak kapanmaması ve açılarak kalkışta uçağın düşmesine neden oldu..buna benzer kazalar oldu ve dc10 üretimden kalktı eskiden mcdonell douglas firması tarafından üretiliyordu ve bu firmayı da beoing satın aldı yaklaşık 15 sene önce..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
md11 ~ 11 yıl önce
yıllardan sonra bir md11 gördük ne kadar güzel uçaktır o

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000