31 Ocak 2009, Cumartesi 18:15:21

İŞTE DÜŞEN HELİKOPTER(GÜNCELLENDİ)

Ankara'ya gitmek üzere İstanbul'dan havalanan EC-135 tipi bir helikopter, Bolu üzerindeyken kayboldu.
  • bak haberde ne yaziyo helikopter dusmus buda thy de bir mudur biriyleymis falan sen hanimlar gunlerine fazla katilma bence hatta kiskandiysan mudur tanidik sana bir yemek ayarliyalim bi aksam.
  • Esasında helikopter bile olsa gidilecek bir hava değil.Akşam keşke İstanbulda kalsalardı.Yarın hava daha müsait.Basiret bağlanması .Başka ne denebilirki.İnşallah kurtulmuşlardır.
  • VFR uçuşlarda Şubat ayında Azrail Havada dolaşırmış. Ama inşallah halikopter ekibi bu havacılık söyleminin goğru olmaduğını gösterir.
  • THYDE BIR SKANDALDA MUSTERİ ILISKILERI MUDURUNUN ESKI HALKLA ILISKILER BASKANIYLA ILISKISININ OLDUGU SOYLENIYOR BUNLAR SOYLENTI ARASTIRMASI SIZE KALMIS THY DEKI SKANDALLAR COK VAR AMA BILINMIYOR BUNLARI YAYINLAYIN DEVAMINI YAZAYIM ESKI BASKANIN NASIL SEKRETERINI MUDUR YAPTIGINI ARASTIRIN SU ANDA BU KADAR KARISIKLIGIN OLDUGU BIR KURUMDA BIR REKLAM MUDURUNUN UZMANIYLA ILSKISIDE COK CALKALANIYOR THY DE BUNLARI ARASTIRILSIN CIKSIN ORTAYA HALEN GOREVDE BU INSANLAR THY NEREYE GIDIYOR DIYE SORMAMAK ELDE DEGIL THY YE BU INSANLAR YAKISMIYOR BUNLARLA GELECEGE GZEL BIR SIRKET BIRAKAMMAYIZ HEPSINI INCELEYIN YONETIM BU OLAYIN UZERINE GIDEMIYOR CUNKU KORKUYOR KENDI KOLTUKLARINDAN OLURLAR DIYE BASKANLARIDA BU YUZDEN SUSUYOR
  • İnşallah birşey olmadan bulunurlar...

Edinilen bilgiye göre, Ankara'da resmi bir kuruma verilmek üzere Polonya'dan kiralanan helikopter, yakıt molası vermek için İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi. Biri Türk diğeri Polonyalı iki pilot, ikmalin ardından saat 15.00'de Ankara'ya gitmek için tekrar havalandı. Hava trafik kontrolörleri ile pilotlarla arasındaki telsiz iletişimi Bolu semasındayken kesildi.

Yetkililer, yaklaşık 3.5 saat geçmesine rağmen helikopterle ilgili bir sinyale ulaşamadığı, arama çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

AirportHaber'e son gelen bilgilere göre pilotun cep telefonundan Mudurnu yakınlarında sinyal alındı. Arama ve kurtarma çalışmaları Mudurnu civarında yoğunlaştırıldı. Gelişmelerle birlikte olacağız. Helikopterin içinde iki pilot bulunuyor. İçinde bulunan Türk Pilot Süleyman Kuytak ve Polonyalı pilottan haber alınamıyor.

Airport TV gelişmeleri canlı olarak aktarıyor...

 Helikopter

İŞTE DÜŞEN HELİKOPTER(GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

mr supheci ~ 13 yıl önce
bak haberde ne yaziyo helikopter dusmus buda thy de bir mudur biriyleymis falan sen hanimlar gunlerine fazla katilma bence hatta kiskandiysan mudur tanidik sana bir yemek ayarliyalim bi aksam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fokker-27 ~ 13 yıl önce
Esasında helikopter bile olsa gidilecek bir hava değil.Akşam keşke İstanbulda kalsalardı.Yarın hava daha müsait.Basiret bağlanması .Başka ne denebilirki.İnşallah kurtulmuşlardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helikopterci ~ 13 yıl önce
VFR uçuşlarda Şubat ayında Azrail Havada dolaşırmış. Ama inşallah halikopter ekibi bu havacılık söyleminin goğru olmaduğını gösterir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DIKKAT ~ 13 yıl önce
THYDE BIR SKANDALDA MUSTERİ ILISKILERI MUDURUNUN ESKI HALKLA ILISKILER BASKANIYLA ILISKISININ OLDUGU SOYLENIYOR BUNLAR SOYLENTI ARASTIRMASI SIZE KALMIS THY DEKI SKANDALLAR COK VAR AMA BILINMIYOR BUNLARI YAYINLAYIN DEVAMINI YAZAYIM ESKI BASKANIN NASIL SEKRETERINI MUDUR YAPTIGINI ARASTIRIN SU ANDA BU KADAR KARISIKLIGIN OLDUGU BIR KURUMDA BIR REKLAM MUDURUNUN UZMANIYLA ILSKISIDE COK CALKALANIYOR THY DE BUNLARI ARASTIRILSIN CIKSIN ORTAYA HALEN GOREVDE BU INSANLAR THY NEREYE GIDIYOR DIYE SORMAMAK ELDE DEGIL THY YE BU INSANLAR YAKISMIYOR BUNLARLA GELECEGE GZEL BIR SIRKET BIRAKAMMAYIZ HEPSINI INCELEYIN YONETIM BU OLAYIN UZERINE GIDEMIYOR CUNKU KORKUYOR KENDI KOLTUKLARINDAN OLURLAR DIYE BASKANLARIDA BU YUZDEN SUSUYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pltfurkan ~ 13 yıl önce
İnşallah birşey olmadan bulunurlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000