14 Mayıs 2013, Salı 10:36:25

DHMİ'DE SÜRPRİZ ATAMA

Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nde sürpriz bir atama yaşandı. İşte o atamayla ilgili ayrıntılar...
  • Yalakaların dünyası, ne diyelim?
  • ahl yeni başmüdürü nün kim olduğu olabileceği konusunda airporthaber.com bu haberi güncellerse iyi olurdu !
  • ben dhmi de çalışan az sayıdaki sol görüşlü memurdan biriyim c.özuğurun ataması yada yükselmesinde problem yoktur celal bey herkese eşit mesafede yaklaşan duran dhmi deki nadir amirlerdendir !
  • Sayın başmüdürümüze yeni görevinde başarılar dilerim. Allah muaffak etsin inşallah. Başarılarının devamını dilerim. Çok yerinde bir atama yapılmış.
  • YAPILAN ATAMA DHMİ'NİN LİYAKATA,BAŞARIYA VE KURUMDAN YÖNETİCİ SEÇİMİ VERDİĞİ ÖNEMİ GÖSTERİR.ALLAH MUVAFFAK ETSİN. DESTEĞE DEVAM. N.ŞEN
  • Kim ne derse desin AHL VIP salonunun yaratmayacağı müçize yoktur. AHL VIP ne Valiler, ne Emniyet Müdürleri ne Baş Müdürler ne Genel Müdür Yardımcıları hatta ve hatta ne Genel Müdürlerin atanmasına vesile olmuştur. Her yol AHL VIP'ten geçer desek yeridir. Şu anda AHL VIP Esenboğa VIP'e göre bir sıfır öne geçmiştir. Bekleyip göreceğiz...
  • Sayın Başmüdürümüzün bu görevide alnının akı ile ifa edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Atatürk Havalimanı için kayıp olan bu atama DHMİ için kazançtır. Kendisini Allah muvaffak etsin dualarım onunla..
  • hayırlı uğurlu olsun,böyle başarılı bürokratlara ihtiyaç herzaman vardır. torpile devam diyen arkadaşta ne demek istemiş gerçekten anlayamadım. eğitimse;celal bey mühendislik mezunu,yabancı dili olan çok iyi eğitim almış bir bürokrat. tecrübe ise,yıllarını bu kuruma vermiş,çeşitli kademelerde çalışmış bir dhmi mensubu. başarı ise ;atatürk havalimanın yani 40.000 kadar çalışanı olan bir "şehri" yıllardır hakkıyla idare etmiş bir yönetici..daha ne olması lazım terfi alabilmek için bunun neresi torpil Allah aşkına????
  • yolun açık olsun büyük usta.........
  • dostlara selam torpile devammmm!!!!

Uzun yıllardır başarılı bir şekilde DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürü olarak görev yapan Celal Özuğur, DHMİ Genel Müdür Yardımcılığı'na atandı.

AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık'ın 10 Aralık 2012 tarihinde kaleme aldığı "DHMİ'DE DEĞİŞİM RÜZGARLARI" başlıklı yazısında bahsettiği yeni yapılanmada ilk atama böylece gerçekleşmiş oldu. 

DHMİ Genel Müdür Yardımcıları'nın sayısı 3'ten 4'e yükseldi.

©AirportHaber.com ÖZEL

DHMİ'DE SÜRPRİZ ATAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Kule ~ 9 yıl önce
Yalakaların dünyası, ne diyelim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yeni başmüdür ? ~ 9 yıl önce
ahl yeni başmüdürü nün kim olduğu olabileceği konusunda airporthaber.com bu haberi güncellerse iyi olurdu !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
solcu ~ 9 yıl önce
ben dhmi de çalışan az sayıdaki sol görüşlü memurdan biriyim c.özuğurun ataması yada yükselmesinde problem yoktur celal bey herkese eşit mesafede yaklaşan duran dhmi deki nadir amirlerdendir !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAHABEY ~ 9 yıl önce
Sayın başmüdürümüze yeni görevinde başarılar dilerim. Allah muaffak etsin inşallah. Başarılarının devamını dilerim. Çok yerinde bir atama yapılmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAKKTIR ~ 9 yıl önce
YAPILAN ATAMA DHMİ'NİN LİYAKATA,BAŞARIYA VE KURUMDAN YÖNETİCİ SEÇİMİ VERDİĞİ ÖNEMİ GÖSTERİR.ALLAH MUVAFFAK ETSİN. DESTEĞE DEVAM. N.ŞEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHL VIP Mucizesi ~ 9 yıl önce
Kim ne derse desin AHL VIP salonunun yaratmayacağı müçize yoktur. AHL VIP ne Valiler, ne Emniyet Müdürleri ne Baş Müdürler ne Genel Müdür Yardımcıları hatta ve hatta ne Genel Müdürlerin atanmasına vesile olmuştur. Her yol AHL VIP'ten geçer desek yeridir. Şu anda AHL VIP Esenboğa VIP'e göre bir sıfır öne geçmiştir. Bekleyip göreceğiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güzel gözlü ~ 9 yıl önce
Sayın Başmüdürümüzün bu görevide alnının akı ile ifa edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Atatürk Havalimanı için kayıp olan bu atama DHMİ için kazançtır. Kendisini Allah muvaffak etsin dualarım onunla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırlı olsun ~ 9 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun,böyle başarılı bürokratlara ihtiyaç herzaman vardır. torpile devam diyen arkadaşta ne demek istemiş gerçekten anlayamadım. eğitimse;celal bey mühendislik mezunu,yabancı dili olan çok iyi eğitim almış bir bürokrat. tecrübe ise,yıllarını bu kuruma vermiş,çeşitli kademelerde çalışmış bir dhmi mensubu. başarı ise ;atatürk havalimanın yani 40.000 kadar çalışanı olan bir "şehri" yıllardır hakkıyla idare etmiş bir yönetici..daha ne olması lazım terfi alabilmek için bunun neresi torpil Allah aşkına????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yağ ~ 9 yıl önce
adınızı da yazsaydınız daha iyi olurdu..böylelikle yağladığınız insan da size bir kıyak yapardı!! türkiye de böyle bir mevkiye kaç kişi bileğinin hakkı ile ulaşmış ki o da ulaşsın??? türkiye de torpilsiz,böyle bir kurumda müdür değil memur bile olamazsınız komik olayın!!!
büyük usta ~ 9 yıl önce
yolun açık olsun büyük usta.........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
devammm ~ 9 yıl önce
dostlara selam torpile devammmm!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000