01 Nisan 2010, Perşembe 02:05:34

ATATÜRK HAVALİMANI'NI BIRAKAMADI!

Atatürk Havalimanı'nda kimsenin haberi olmadan 12 gün yaşadıktan sonra polis tarafından gözaltına alınıp, ailesine teslim edilen Ahmet Samim Avunca (66), yeniden aynı görülünce gözaltına alındı.
  • bu bey sani şener ve de ha me ii genel müdürü orhal birdala görüşsün .... 12 gün boyunca ahl daki gözlemleri incelemelerini ve yaşadığı tecrübeleri anlatsa ahl de varolan MÜDÜRÜ önünde meydan, baş, genel gibi kelimelerle boş oturanları yerinden eder. bir ara bir gazeteci 1 haftalığına ahl da yaşamaya kalkmış ve airportotelde kalmıştı.. avunca beyin yaptığına bakınca acaba tav fos çıkan gazeteci için harcadığı paralarla gerekli reklamı yapıp istediğine ulaşdımı acaba?
  • Beyefendi, biraz gidip başka yerlerde takıl.. İlla da havalimanında kalacaksan, Sabiha Gökçen var... Oda hem İstanbul'da hem de Atatürk'ün manevi kızının ismi...
  • kanada vatandasisya geri gonderelim...toronto havaalani guzelmis.
  • TİLKİ MİSALİ?
  • Yine gelir. Kedi gibi.

İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu İnşaat Mühendisi Ahmet Samim Avunca, Atatürk Havalimanı'nı çok sevdi. Süresi bitmiş Kanada pasaportu da olan Avunca, KKTC'ye aldığı uçak biletiyle geçiş yaptığı arındırılmış salonda, 12 gün boyunca kimsenin haberi olmadan yaşamıştı.

Kişisel eşyalarını da yanında dolaştıran Avunca, Atatürk Havalimanı polisinin geçtiğimiz hafta kendisini tespit etmesi üzerine inceleme altına alınmış ve ailesine teslim edilmişti. Amerikalı Tom Hanks'in başrolünü oynadığı "Terminal" adlı filmden etkilenip güvenli olduğu gerekçesiyle terminalde kaldığını belirten yerli Viktor, bugün yine Atatürk Havalimanı'nda görüldü. Dış Hatlar Terminali'ni elinde çanta ile gezen Avunca yolcuları izledi, uçuş bilgi ekranına baktı ve banklarda oturdu. Daha sonra terminaldeki sergiyi dolaşmaya başladı. Gazetecilere "Bana projelerle gelin" diyerek ilginç çıkışlar yapan Avunca, kendisini tespit eden polis tarafından polis merkezine götürüldü. Avunca daha sonra ailesine teslim edildi.

ATATÜRK HAVALİMANI'NI BIRAKAMADI!

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 14 yıl önce
bu bey sani şener ve de ha me ii genel müdürü orhal birdala görüşsün .... 12 gün boyunca ahl daki gözlemleri incelemelerini ve yaşadığı tecrübeleri anlatsa ahl de varolan MÜDÜRÜ önünde meydan, baş, genel gibi kelimelerle boş oturanları yerinden eder. bir ara bir gazeteci 1 haftalığına ahl da yaşamaya kalkmış ve airportotelde kalmıştı.. avunca beyin yaptığına bakınca acaba tav fos çıkan gazeteci için harcadığı paralarla gerekli reklamı yapıp istediğine ulaşdımı acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Beyefendi, biraz gidip başka yerlerde takıl.. İlla da havalimanında kalacaksan, Sabiha Gökçen var... Oda hem İstanbul'da hem de Atatürk'ün manevi kızının ismi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
kanada vatandasisya geri gonderelim...toronto havaalani guzelmis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
TİLKİ MİSALİ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Yine gelir. Kedi gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000