30 Mart 2014, Pazar 08:20:31

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SİSTEM ÇÖKTÜ!

Atatürk Havalimanı'nda bagajların uçaklara gönderilmesi için kullanılan şut sistemi çöktü.
  • uydurmayalım beyler sistem gümbür gümbür çalışıyor......Problem an itibariyle devam etmektedir. diyen arkadaş sen uzaydamısın , havalimanındamısın yoksa kulaktan kulağa mı oynuyosun.....Bilmeyen sallar...
  • Problem an itibariyle devam etmektedir...
  • Kendi seçmeninin saatlerini ayarlamaktan aciz sanan zihniyetin izdusumleri .ziya tarkan kozan
  • Saat ayarlamasını bile beceremeyen bir ülkede yaşam süprizlere het zaman açık.
  • hemen hemen her sene Turkiye olarak su saat degisikligini bir gun erteliyoruz ve bir suru problem yasiyoruz. Gecen sene universites sinavi, bu sene secimler...neymis efendim, universite sinavina girecekler veya oy kullanacaklar olur da saatlerini ileriye almayi unuturlarsa magdur olmasinla, sinavi kacirmasinlar, oy kullanma hakkini kacirmasinlar...yahu arkadas, univeriteye aday olan biri saatini degistirmesini bilmiyorsa, yapamiyorsa, unutuyorsa, o zaman universitede ne isi var?? Veya secmen, sen koca memleketin gelecegini belirleyecek bir prosedurde yer almak istiyorsun, ancak saatlerin degistigini bilmiyorsun...o zaman senin de ne isin var bu kadar mesul meselelere yer almaya??? sen en basiti bir saatinin degistirememisin, degilmi..? Azinligi korumak icin cogunlugu magdur ediyoruz hep !

Atatürk Havalimanı'nda bagajların uçaklara gönderilmesi için kullanılan şut sistemi çöktü, bagajlar uçaklara gönderilemiyor.

Atatürk Havalimanı'nda check-in işlemlerinin ardından uçaklara gönderilmek üzere hizmet veren merkezi şut sistemi çöktü. Bagajların uçaklara gönderilemediği ve bu nedenle rötarlar yaşandığı öğrenildi.

Saatlerin seçimler nedeniyle ileri alınmasının yarına ertelenmesi nedeniyle çöken sistemin ne zaman normale döneceği ise bilinmiyor.

(Güncel) AirportHaber'in edindiği bilgiye göre arızanın giderildiği öğrenildi.©AirportHaber

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SİSTEM ÇÖKTÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

iphone dostu ~ 9 yıl önce
uydurmayalım beyler sistem gümbür gümbür çalışıyor......Problem an itibariyle devam etmektedir. diyen arkadaş sen uzaydamısın , havalimanındamısın yoksa kulaktan kulağa mı oynuyosun.....Bilmeyen sallar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Problem an itibariyle devam etmektedir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Kendi seçmeninin saatlerini ayarlamaktan aciz sanan zihniyetin izdusumleri .ziya tarkan kozan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Saat ayarlamasını bile beceremeyen bir ülkede yaşam süprizlere het zaman açık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çatlayın ~ 9 yıl önce
devlet saatlere mudahele etmeseydi belki sizin parti gelirdi %45 le D:D:
nk ~ 9 yıl önce
hemen hemen her sene Turkiye olarak su saat degisikligini bir gun erteliyoruz ve bir suru problem yasiyoruz. Gecen sene universites sinavi, bu sene secimler...neymis efendim, universite sinavina girecekler veya oy kullanacaklar olur da saatlerini ileriye almayi unuturlarsa magdur olmasinla, sinavi kacirmasinlar, oy kullanma hakkini kacirmasinlar...yahu arkadas, univeriteye aday olan biri saatini degistirmesini bilmiyorsa, yapamiyorsa, unutuyorsa, o zaman universitede ne isi var?? Veya secmen, sen koca memleketin gelecegini belirleyecek bir prosedurde yer almak istiyorsun, ancak saatlerin degistigini bilmiyorsun...o zaman senin de ne isin var bu kadar mesul meselelere yer almaya??? sen en basiti bir saatinin degistirememisin, degilmi..? Azinligi korumak icin cogunlugu magdur ediyoruz hep !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmirli ~ 9 yıl önce
kaleminize sağlık...ne güzel anlatmışsınız.
dk ~ 9 yıl önce
nk. !! Bravo kardeşime.parmaklarına sağlık. İnşallah anlayan anlamıştır. !!
ziya tarkan kozan ~ 9 yıl önce
yazi cok guzel, birde yetkililere sormak lazim,kardesim su onemli secim,sinav vesaire tarihlerini 1 hafta geri veya ileri alsaniza, saat degisim gunleri yillar oncesinden belli,sen sinavni secimini ona gore yapsan olmaz mi?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000