31 Temmuz 2010, Cumartesi 15:27:25

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA "ÇİN TOPU" YAKALANDI!

Atatürk Havalimanı'nda yurtdışından kaçak yollarla sokulmaya çalışılan çok sayıda cinsel gücü artırıcı hap ele geçirildi.
  • birakin cin toponu gidin memleketimiz daha etkili ilaclari var onlari yiyin lokum helva baklava camfistigi findik bunlari yiyin hem saglikli hemede biliyorsunuz
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Bırakın gücümüz artsın,sanki çok az genç nüfus varmış gibi,bide güç artırıcı ithal ediyoruz.sanırım bunlar bu zaman kadar doğu bölgelerine giden milyonlarca ilaçlardan bi kısmı... :)
  • Her türlü kaçakçılık itinalı ile yapılır sipariş alınır bunlara talep olmasa getirirler mi bunları anlamak mümkün değil.. Yararlı mıdır zararlı mıdır belli değil al gitsin ne olacak.. Milletin aklı yok malesef..
  • Kesin ''3 çocuk yapın'' diye nutuk atanlar takviye olsun diye ithal etmişlerdir :)

Kazakistan'ın Almatı şehrinden KC-911 sefer sayılı uçakla İstanbul'a gelen T.K ve K.O'nun bavulları X-Ray kontrolünden geçirildiği sırada çok sayıda kutu fark edildi. Gümrük ve Gümrük Muhafaza ekiplerince iki kadının bavullarında yapılan aramada, Kazak uyruklu yolcuların çantalarında 2 bin 500 adet ‘Çin Topu’ olarak da bilinen 10’lu blister halinde 200 adet, 8’li blister halinde ise 350 adet cinsel gücü artırıcı hap bulundu.

Şahıslar haklarında yapılan işlemlerin ardından savcılığa sevk edildi.ATATÜRK HAVALİMANI'NDA "ÇİN TOPU" YAKALANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 12 yıl önce
birakin cin toponu gidin memleketimiz daha etkili ilaclari var onlari yiyin lokum helva baklava camfistigi findik bunlari yiyin hem saglikli hemede biliyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bırakın gücümüz artsın,sanki çok az genç nüfus varmış gibi,bide güç artırıcı ithal ediyoruz.sanırım bunlar bu zaman kadar doğu bölgelerine giden milyonlarca ilaçlardan bi kısmı... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Her türlü kaçakçılık itinalı ile yapılır sipariş alınır bunlara talep olmasa getirirler mi bunları anlamak mümkün değil.. Yararlı mıdır zararlı mıdır belli değil al gitsin ne olacak.. Milletin aklı yok malesef..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Kesin ''3 çocuk yapın'' diye nutuk atanlar takviye olsun diye ithal etmişlerdir :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000