12 Ağustos 2013, Pazartesi 12:18:53

AHL'DEN SONRA İSG DE REKOR KIRDI

Atatürk Havalimanı'ndaİstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, günlük yolcu sayısında bugüne kadarki en yüksek rakamına ulaştı.
  • yatsınlar kalksınlar pegasus'a dua etsinler
  • İsg de tgs rekora koşuyor.tebrikler başarılarının devamını diliyoruz.
  • vay bee..isg'nin bayagi bir yagcisi varmis !!!
  • yağmur yağıp da alanı su basınca da rekor kırar merak etmeyin !!

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, günlük yolcu sayısında bugüne kadarki en yüksek rakamına ulaştı. 11 Ağustos tarihinde  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan toplam 71.200 yolcu giriş ve çıkış yaptı. Aynı gün iniş kalkış yapan uçak sayısı ise 553 oldu.

Dünyanın ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen havalimanı unvanına sahip olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, günlük yolcu ve uçak sayısında yeni bir rekora imza attı. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 11 Ağustos tarihinde toplam 71.200 yolcu giriş ve çıkış yaptı. Aynı gün iniş ve kalkış yapan uçak sayısı ise 553 olarak gerçekleşti. Havalimanından bu yılın ilk 6 ayında toplam 8.1 milyon yolcu giriş-çıkış yapmış ve yolcu artışı geçen yılın ilk 6 ayına oranla yüzde 18 olarak gerçekleşmişti.

Ulaşılan rekorla ilgili İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı işletmecisi İSG’den yapılan açıklamada, Ramazan Bayramı nedeniyle yurtiçinde ve yurtdışında tatile gidenlerin dönüş yapması sonucu Sabiha Gökçen Havalimanı’nın kendine ait yolcu ve uçak sayısında rekora imza attığı vurgulanırken, “Havalimanımıza yönelik ilgi her geçen gün artıyor. Halen havalimanımızdan yurt dışında 90, yurt içinde ise 33 olmak üzere toplam 123 noktaya, 47 yerli ve yabancı havayoluyla uçuşlar gerçekleştiriliyor. Amacımız bizi tercih eden yolcularımıza en iyi hizmeti sunmak” ifadelerine yer verildi.

AHL'DEN SONRA İSG DE REKOR KIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

forever pegasus ~ 9 yıl önce
yatsınlar kalksınlar pegasus'a dua etsinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs saw ~ 9 yıl önce
İsg de tgs rekora koşuyor.tebrikler başarılarının devamını diliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yagcilara... ~ 9 yıl önce
vay bee..isg'nin bayagi bir yagcisi varmis !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 9 yıl önce
yağmur yağıp da alanı su basınca da rekor kırar merak etmeyin !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
At Gözlügü ~ 9 yıl önce
ESB ile karıştırdın herhalde.
airman69 ~ 9 yıl önce
Sabiha Gökçen hatay ya da esenboğa mı sandın
yagmur ~ 9 yıl önce
isin sonuna bak sen
eğer ~ 9 yıl önce
yarın güzel bir yağmur yağar da ahl ve ankara'da olduğu gibi orayı da su basarsa ne yazacaksınız ?? burada amaç ileride olabilecek böyle bir sorunu gözler önüne sermek, göz ardı ettirmemek..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000