10 Haziran 2010, Perşembe 15:14:27

AHL'DE HAP OPERASYONU

Atatürk Havalimanı Gümrük Muhafaza Müdürlüğü memurları yaptıkları operasyonlarla kaçakçılığa göz açtırmıyor.
  • çok bilmiş yorumcular siz ne yakaladınız da konulşuyorsunuz?
  • BU AYIN YAKALAMA İSTİHKAKI TAMAM TEMMUZA KADAR YATMAYA DEVAM.
  • borderline diye bir program var national geographic kanalinda. Australia'li gumruk muhafizlari nasil calisiyor bir gorsunler.bitkilerden yiyeceklere kadar herseyi, koruma altinda olan hayvan turlerinin derilerine kadar didik didik ediyorlar ve yasa disi olan nesleri de hem ozel cihazla teste dip buluyorlar hem de kopeklerden yardim alarak isin cozumune yaklasiyorlar. 2-3 canta bisey bulmakla denildigi gibi 40 yilin basinda birsey bulunmus goz actirmiyor olmuyor....
  • ayda yılda bir şeyler yakalıyorlar onun da adı göz açtırmamak oluyor.... Ya açın gözünüzü birazcık...
  • Yurt dışından getirilen ürünün cinsi ne olursa olsun miktarı bir insanın tüketeceğinden fazla ise ve amaç ticaret ise bunu gümrüğe bildirmek zorunluluktur. Bunun dışında içeri ne olduğu bilinmeyen sağlık bakanlığı tarafından içerik kontrolü yapılamayan hiç bir vitamin türü, zayıflatıcı, uçurucu, kaldırıcı, indirici hapların, tozların Türkiyeye girişine engel konmalı.. Buradan gümrük görevlilerine teşekkür etmek lazım görevlerini yerine getiriyorlar. Gerçekten bu gibi ilaç türleri faydlaı ise resmi thalat yoluyla getirin karşedin kontorllü şekilde..
Bugün saat 10.00’da Türk Hava Yolları’na ait Kırgızistan uçağı ile İstanbul’a gelen Türk uyruklu A.N (60) bagaj alım esnasında şüpheli tavırlarıyla dikkat çekti.
Şahısın 5 valizinde yapılan aramada Türkiye’ye girişi yasak olan 5000 adet 6’lı tabletler halinde Lida adındaki zayıflama hapı, 270 adet 6’lı tablet halinde cinsel gücü arttırıcı hap, 18 kilogram Ging – Seng adlı bitki yakalandı.
60 yaşındaki A.N, işinin lokman hekimlik olduğunu ve kuryelik yaptığını ilaçları yurda sokması halinde kendisine kurye ücreti olarak 1000 dolar ödeneceğini de ifade etti.
©AirportHaber
AHL'DE HAP OPERASYONU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 12 yıl önce
çok bilmiş yorumcular siz ne yakaladınız da konulşuyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
BU AYIN YAKALAMA İSTİHKAKI TAMAM TEMMUZA KADAR YATMAYA DEVAM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
borderline diye bir program var national geographic kanalinda. Australia'li gumruk muhafizlari nasil calisiyor bir gorsunler.bitkilerden yiyeceklere kadar herseyi, koruma altinda olan hayvan turlerinin derilerine kadar didik didik ediyorlar ve yasa disi olan nesleri de hem ozel cihazla teste dip buluyorlar hem de kopeklerden yardim alarak isin cozumune yaklasiyorlar. 2-3 canta bisey bulmakla denildigi gibi 40 yilin basinda birsey bulunmus goz actirmiyor olmuyor....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
ayda yılda bir şeyler yakalıyorlar onun da adı göz açtırmamak oluyor.... Ya açın gözünüzü birazcık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yurt dışından getirilen ürünün cinsi ne olursa olsun miktarı bir insanın tüketeceğinden fazla ise ve amaç ticaret ise bunu gümrüğe bildirmek zorunluluktur. Bunun dışında içeri ne olduğu bilinmeyen sağlık bakanlığı tarafından içerik kontrolü yapılamayan hiç bir vitamin türü, zayıflatıcı, uçurucu, kaldırıcı, indirici hapların, tozların Türkiyeye girişine engel konmalı.. Buradan gümrük görevlilerine teşekkür etmek lazım görevlerini yerine getiriyorlar. Gerçekten bu gibi ilaç türleri faydlaı ise resmi thalat yoluyla getirin karşedin kontorllü şekilde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000