20 Mart 2009, Cuma 15:05:24

AHL’nin en eski Meydan Müdürü emekli oldu

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nden emekli olan Atatürk Havalimanı Nöbetçi Meydan Müdürü İsmail Kapu için veda yemeği verilecek.
  • işini bilen delikanlı dürüstlük abidesiydi A.H.L,nında üstüne adam yoktur örnek bir kişiliği vardı ve tek kelimeyle bu terminale böyle bir insan birdaha gelmez ondan her anlamda çok şey öğrendik emkliliğinde mutluluklar sayın ismail kapu seni hep saygıyla sevgiyle anacağız
  • TÜRK HAVA YOLLARI ANONİM ORTAKLIĞINDA ÇALIŞTIĞIM YILLARDA DEVLET HAVA MEYDANLARI NÖBETÇİ MÜDÜRLERİ İLE HER ZAMAN İYİ İLİŞKİLER İÇİNDE OLDUK ZATEN İYİ İLİŞKİLER İÇİNDE OLMAK ZORUNDAYDIK ÇÜNKİ KARŞINIZDA İŞİNİ BİLEN OTORİTENİN YANINDA HOŞ GÖRÜLÜ DAVRANIŞLARIYLA KARŞIMIZDA EĞİTİMLİ BİLGİLİ NÖBETÇİ MÜDÜRLERİ BULDUK HER ZAMAN BİZLERE YOL GÖSTEREN DAVRANIŞLARIDA OLAN BU AĞABEYLERİMİZ BİZLERE İŞİMİZDE VE BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ KİŞİLERE NASIL DAVRANACAĞIMIZA ÖRNEK KİŞİLERDİ DEĞERLİ İNSANLARIN BİRER BİRER EMEKLİ OLMALARI SEKTÖRDE BOŞALAN BU YERLERİN EN AZ AĞABEYLERİMİZ KADAR EĞİTİMLİ KİŞİLER TARAFINDAN DOLDURULMASINI CANI YÜREKTEN İSTİYORUM DEĞERLİ AĞABEYİMİZE BUNDAN SONRAKİ YAŞAMINDA SAĞLIK SIHHAT VE BAŞARILAR DİLERİM SAYGILARIMLA SATHOŞAHTAPOT
  • BÖYLE ÇINAR LAR PEK NADİR BULUNUR VE YETİŞİR. ÇOK SAYGIDEGER BIRI OLDUĞUNU SÖYLEMEDEN GEÇEMEYİZ. EMEKLİLİK HAYATINDA KENDİSİNE HUZURLU VE SAĞLIKLI NİCE YILLAR DİLERİZ. DİLERİZ Kİ BÖYLE ÇINARLAR HEP BİZİMLE OLSUN.
  • adam gibi adam...
  • KENDISINI 20 SENEDIR TANIRIM UZUN YILLAR MEYDANDA GOREV YAPTIGIMDA HEP VARDI 1 GUN BILE NE KENDIMI NEDE BASKASINI INCITMEDI.ADALETINE HAYRANDIM.KENDISINI SAYGI VE SEVGIYLE SELAMLAR BUNDAN SONRAKI HAYATININDA AYNI SEKILDE DEVAM ETMESINI DILERIM.
  • Kısa bir süre çalışma ortamı bulduk kendisiyle ama tanıdığım mert insanlardan ve haksızlığa asla tahammül edemeyen biriydi. Yeni yaşantısında başarılar diliyorum.
  • Havacılık duaye ni seni özliyiceğiz

Uzun yıllar Atatürk Havalimanı’nda Nöbetçi Meydan Müdürü olarak görev yapan İsmail Kapu, geçtiğimiz günlerde emekli olmuştu.

Kapu için 27 Mart Cuma akşamı Eğitim Tesisleri Lokalinde bir gece organize edilecek. Geceye katılmak isteyenlerin Atatürk Havalimanı Meydan Müdürlüğü’nü araması gerektiği belirtildi.


Müdür

AHL’nin en eski Meydan Müdürü emekli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 13 yıl önce
işini bilen delikanlı dürüstlük abidesiydi A.H.L,nında üstüne adam yoktur örnek bir kişiliği vardı ve tek kelimeyle bu terminale böyle bir insan birdaha gelmez ondan her anlamda çok şey öğrendik emkliliğinde mutluluklar sayın ismail kapu seni hep saygıyla sevgiyle anacağız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
TÜRK HAVA YOLLARI ANONİM ORTAKLIĞINDA ÇALIŞTIĞIM YILLARDA DEVLET HAVA MEYDANLARI NÖBETÇİ MÜDÜRLERİ İLE HER ZAMAN İYİ İLİŞKİLER İÇİNDE OLDUK ZATEN İYİ İLİŞKİLER İÇİNDE OLMAK ZORUNDAYDIK ÇÜNKİ KARŞINIZDA İŞİNİ BİLEN OTORİTENİN YANINDA HOŞ GÖRÜLÜ DAVRANIŞLARIYLA KARŞIMIZDA EĞİTİMLİ BİLGİLİ NÖBETÇİ MÜDÜRLERİ BULDUK HER ZAMAN BİZLERE YOL GÖSTEREN DAVRANIŞLARIDA OLAN BU AĞABEYLERİMİZ BİZLERE İŞİMİZDE VE BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ KİŞİLERE NASIL DAVRANACAĞIMIZA ÖRNEK KİŞİLERDİ DEĞERLİ İNSANLARIN BİRER BİRER EMEKLİ OLMALARI SEKTÖRDE BOŞALAN BU YERLERİN EN AZ AĞABEYLERİMİZ KADAR EĞİTİMLİ KİŞİLER TARAFINDAN DOLDURULMASINI CANI YÜREKTEN İSTİYORUM DEĞERLİ AĞABEYİMİZE BUNDAN SONRAKİ YAŞAMINDA SAĞLIK SIHHAT VE BAŞARILAR DİLERİM SAYGILARIMLA SATHOŞAHTAPOT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BÖYLE ÇINAR LAR PEK NADİR BULUNUR VE YETİŞİR. ÇOK SAYGIDEGER BIRI OLDUĞUNU SÖYLEMEDEN GEÇEMEYİZ. EMEKLİLİK HAYATINDA KENDİSİNE HUZURLU VE SAĞLIKLI NİCE YILLAR DİLERİZ. DİLERİZ Kİ BÖYLE ÇINARLAR HEP BİZİMLE OLSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
adam gibi adam...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
KENDISINI 20 SENEDIR TANIRIM UZUN YILLAR MEYDANDA GOREV YAPTIGIMDA HEP VARDI 1 GUN BILE NE KENDIMI NEDE BASKASINI INCITMEDI.ADALETINE HAYRANDIM.KENDISINI SAYGI VE SEVGIYLE SELAMLAR BUNDAN SONRAKI HAYATININDA AYNI SEKILDE DEVAM ETMESINI DILERIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Kısa bir süre çalışma ortamı bulduk kendisiyle ama tanıdığım mert insanlardan ve haksızlığa asla tahammül edemeyen biriydi. Yeni yaşantısında başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Havacılık duaye ni seni özliyiceğiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000