06 Ocak 2014, Pazartesi 09:37:40

SARHOŞ YOLCULARIN KORKULU RÜYASI OLACAK!

Rusya’da bir hava yolu şirketi, uçaklarda huzur bozan sarhoş yolcuların korkulu rüyası olacak profesyonel bir dövüşçüyü kabin memuru olarak işe aldı.
  • Iphone uygulaması ogrenirsin kim olduğumu ve icraatlarimi ayrıca lisansı tabiki yanımda gezdiriyorum. Bilen bilir derken boş konuşanları kastetmemistim zaten bilgin olsun. Ayrıca niye bu kadar gerildin ve böyle bişi yazdın zoruna mı gitti??
  • karalisteye alınma esasları biran önce cıkartırmalı.artan yolcu karşısında yolcu tipleride değişti son yıllarda ama kabin güvenlik kanunları ne durumda .herkes doğrunun ne olduğunu bildiği halde onu kollayacak arkası olmadığı için ekmek parası için sineye ne kadar çekilecek bu maduriyetler.hadi yeni thy sendika yöneticileri bu konuya bir elin atın bakalım ne oalcak sonuç?
  • Giyotin kimsin haci bilmiyoruz seni biz? Bilen biliyor demissin de bosa konusmak olmaz..var mı icraatin? Lisansınla mı geziyorsun? Önüne gelen profesyonel önüne gelen kickboks ustası! Ayrica hocam Allah yazdıysa bozsun ama basina oyle bisiy geldiginde o yolcudan dayak yemek soyle dursun o noktada Allah ne verdiyse sunman gerek,zaten sirket seni satacak en iyisimi dayak yemez namın yürür gelecek nesillere ornek olursun icabında. Aşiret miş ,köpekler istedi diye atlar ölmez demiş ünlü düşünür..isten bu sebepten atılan arkadasa onurlu duruşu sebebiyle helal olsun diyorum en azından ekibindeki hostes kardeslerimizi satmamış uç bes şereften haysiyetten yoksun tplerine ...neyse
  • TK'da milli tekvandocu KA var ama gel gelelim yolcu personelden önemli. Dayak yersen ve yolcuyu şikayet edersen "kişisel dava" olur. Ama dayak atarsan işten atılman garanti. Her iki durum da yaşandı. IST-DIY uçuşunda 3 sarhoş yolcu havada hostesi taciz etti onları uyaran stw KA debording sırasında 3 kişiden dayak yedi. Karakolluk oldular DIY meydanda. Karakolun önüne aşiret toplandı şikayetçi olmamaları için. TK avukatının cevabı ise içler acısı "BİZ YOLCUMUZU DAVA ETMEYİZ. OLAY KİŞİSEL DAVA BİZİ İLGİLENDİRMEZ" oldu. Kişisel davalarını açtılar 21 ay süren hukuksal sürecin ardından kişiler 7-9 ay gibi paraya çevrilemeyen hapis cezası aldılar. Fakat yolcu ana avrat küfretti diye kafa atan stw KM ertesi gün işten atıldı olay kişisel kabul edilmedi. Saygılar.
  • bizimkiler hayatta buna el kaldırmaz...dayak yemek icin sıraya bile girerler hehehehe :)))))
  • eeee? napcak dövecek mi huzuru bozan yolcuyu?? Bende bir kabin memuruyum aynı zamanda profesyonel lisanslı kick boksçuyum şirkette beni taniyan biliyor zaten. Ayrıca bir kişi profesyonel bir sporcu olmuşsa, zaten herhangi bir sivile vuramaz cezası büyük bilginiz olsun..
  • Havayolu ilginç 'güvenlik önlemine' başvurmuş ve 1 adet kick-boksçu kızı hostes olarak işe almış. Eee.. Bu kick-boksçu hostes hangi uçakta sorun çıkarsa oraya mı gönderilecek yoksa firmanın zaten sadece 1 uçağı var ve her uçuşa bu hostes mi gönderilecek??? Şisket kick-boksçu kızı hostes olarak işe almış, bunun üzerine zorlama hikaye yazmaya çalışmanın ne faydası var?

Rusya’da bir hava yolu şirketi, uçaklarda sarhoş yolcuların neden oldukları tatsız olaylar nedeniyle ilginç bir “güvenlik önlemi”ne başvurdu. Saratov Hava Yolları, kick boksçu bir hostesi işe aldı. Komsomolskaya Pravda gazetesinin haberine göre, Saratov Hava Yolları, 23 yaşındaki profesyonel kick boksçu Nastya Garayeva’yı hostes olarak işe aldı.

Federasyon Konseyi Ekonomi Politikası Başkan Yardımcısı Sergey Şatirov, uçaklarda huzuru bozan yolcuların “terörizm” suçundan yargılanmasını teklif etmişti.

Rusya'da geçtiğimiz aylarda uçak yolculuğu sırasında sarhoş halde rezalet çıkaran bir kişiye yaklaşık 500 bin ruble (15 bin dolar) para cezası kesilmişti. Rus Hava Yolları Aeroflot'un Tayland seferi sırasında alkollü vaziyette düzeni bozduğu gerekçesiyle, işadamı Vyaçeslav İzmailov gözaltına alınmıştı. (TürkRus)

SARHOŞ YOLCULARIN KORKULU RÜYASI OLACAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

GİYOTİN ~ 9 yıl önce
Iphone uygulaması ogrenirsin kim olduğumu ve icraatlarimi ayrıca lisansı tabiki yanımda gezdiriyorum. Bilen bilir derken boş konuşanları kastetmemistim zaten bilgin olsun. Ayrıca niye bu kadar gerildin ve böyle bişi yazdın zoruna mı gitti??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
--- ~ 9 yıl önce
karalisteye alınma esasları biran önce cıkartırmalı.artan yolcu karşısında yolcu tipleride değişti son yıllarda ama kabin güvenlik kanunları ne durumda .herkes doğrunun ne olduğunu bildiği halde onu kollayacak arkası olmadığı için ekmek parası için sineye ne kadar çekilecek bu maduriyetler.hadi yeni thy sendika yöneticileri bu konuya bir elin atın bakalım ne oalcak sonuç?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Giyotin kimsin haci bilmiyoruz seni biz? Bilen biliyor demissin de bosa konusmak olmaz..var mı icraatin? Lisansınla mı geziyorsun? Önüne gelen profesyonel önüne gelen kickboks ustası! Ayrica hocam Allah yazdıysa bozsun ama basina oyle bisiy geldiginde o yolcudan dayak yemek soyle dursun o noktada Allah ne verdiyse sunman gerek,zaten sirket seni satacak en iyisimi dayak yemez namın yürür gelecek nesillere ornek olursun icabında. Aşiret miş ,köpekler istedi diye atlar ölmez demiş ünlü düşünür..isten bu sebepten atılan arkadasa onurlu duruşu sebebiyle helal olsun diyorum en azından ekibindeki hostes kardeslerimizi satmamış uç bes şereften haysiyetten yoksun tplerine ...neyse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabin ~ 9 yıl önce
Ezik seni...
TK ~ 9 yıl önce
TK'da milli tekvandocu KA var ama gel gelelim yolcu personelden önemli. Dayak yersen ve yolcuyu şikayet edersen "kişisel dava" olur. Ama dayak atarsan işten atılman garanti. Her iki durum da yaşandı. IST-DIY uçuşunda 3 sarhoş yolcu havada hostesi taciz etti onları uyaran stw KA debording sırasında 3 kişiden dayak yedi. Karakolluk oldular DIY meydanda. Karakolun önüne aşiret toplandı şikayetçi olmamaları için. TK avukatının cevabı ise içler acısı "BİZ YOLCUMUZU DAVA ETMEYİZ. OLAY KİŞİSEL DAVA BİZİ İLGİLENDİRMEZ" oldu. Kişisel davalarını açtılar 21 ay süren hukuksal sürecin ardından kişiler 7-9 ay gibi paraya çevrilemeyen hapis cezası aldılar. Fakat yolcu ana avrat küfretti diye kafa atan stw KM ertesi gün işten atıldı olay kişisel kabul edilmedi. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sebayat ~ 9 yıl önce
bizimkiler hayatta buna el kaldırmaz...dayak yemek icin sıraya bile girerler hehehehe :)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GİYOTİN ~ 9 yıl önce
eeee? napcak dövecek mi huzuru bozan yolcuyu?? Bende bir kabin memuruyum aynı zamanda profesyonel lisanslı kick boksçuyum şirkette beni taniyan biliyor zaten. Ayrıca bir kişi profesyonel bir sporcu olmuşsa, zaten herhangi bir sivile vuramaz cezası büyük bilginiz olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rusya ~ 9 yıl önce
Rusya'da serbest,ceza meza yok.Alkollu yolcuda serbest,dayak atmak ta serbest.Sen hic kafana takma :)
dovecek tabii ~ 9 yıl önce
simdiden ellerine saglik
Süper haber... ~ 9 yıl önce
Havayolu ilginç 'güvenlik önlemine' başvurmuş ve 1 adet kick-boksçu kızı hostes olarak işe almış. Eee.. Bu kick-boksçu hostes hangi uçakta sorun çıkarsa oraya mı gönderilecek yoksa firmanın zaten sadece 1 uçağı var ve her uçuşa bu hostes mi gönderilecek??? Şisket kick-boksçu kızı hostes olarak işe almış, bunun üzerine zorlama hikaye yazmaya çalışmanın ne faydası var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000