16 Temmuz 2013, Salı 14:33:28

UNITED AIRLINES UÇAĞINDA TEKNİK ARIZA

United Airlines'ın İstanbul'a gelecek olan yolcu uçağı, teknik bir arıza yapınca sefer iptal edildi...
  • Arkadaşlar yorum bölümünü her ne sebeple olursa olsun lütfen tartışma çıkarıcı ve tahrik edici sözlerden uzak tutalım kimsenin tercihi kimseyi ilgilendirmez.
  • Bu milletten ne koy olur ne kasaba
  • skyscannerdan değil direk united'ın kendi sitesinden aratıp yazdım.Evet 2bin değil 2500tl imiş.Baya arttı fiyat :) Ya kardeşim 4 5bine bilet yok.Hepsi 1000euro civarı.hatta iki gün sonra giden uçak bile 970 euro gidiş geliş.Aktarmalı giderseniz 900 euro civarı..velhasıl,abartmayın..
  • Skycanner adli ucus arama motorundan arayabilirsin on gun sonraya UNiteddan 2000liraya bioet bulabilcenmi bakalim muhalefet olma hemen

Amerikalı United Airlines'a ait Newark-İstanbul seferini yapacak UA904 sefer sayılı yolcu uçağının kokpit ekibi kalkışından kısa bir süre sonra teknik bir arıza fark etti. Durumu kuleye bildiren kaptan pilot Newark'a geri döndü.Sorunsuz bir iniş gerçekleştiren uçak bakıma alınırken, yolcular da terminale alındı.

Yapılan kontrollerde uçağının bakımının uzun süreceği anlaşılınca sefer iptal edildi. Saat 12:20'de İstanbul'a teker koyması planlanan uçağın yolcuları da otellere yerleştirildi. Uçağın arızasıyla ilgili bilgi edinilemedi.

Bu arada seferin yarın aynı saatte yapılacağı öğrenildi.

©AirportHaber

UNITED AIRLINES UÇAĞINDA TEKNİK ARIZA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar yorum bölümünü her ne sebeple olursa olsun lütfen tartışma çıkarıcı ve tahrik edici sözlerden uzak tutalım kimsenin tercihi kimseyi ilgilendirmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Bu milletten ne koy olur ne kasaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 5 yıl önce
skyscannerdan değil direk united'ın kendi sitesinden aratıp yazdım.Evet 2bin değil 2500tl imiş.Baya arttı fiyat :) Ya kardeşim 4 5bine bilet yok.Hepsi 1000euro civarı.hatta iki gün sonra giden uçak bile 970 euro gidiş geliş.Aktarmalı giderseniz 900 euro civarı..velhasıl,abartmayın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Skycanner adli ucus arama motorundan arayabilirsin on gun sonraya UNiteddan 2000liraya bioet bulabilcenmi bakalim muhalefet olma hemen

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000