25 Nisan 2012, Çarşamba 18:48:02

UNITED AIRLINES İSTANBUL'A BAŞLIYOR

United Airlines, İstanbul-New York arasında 2 Temmuz 2012 tarihinden itibaren direkt uçuşlara başlayacak...
  • haberlerin altında çok bilmişlik, ukalalık, aşağılama yapılıyor da komiklik yapılınca mı yanlış oluyor CAPS?
  • ESPRI ANLAYIŞLARININ FARKLI OLABILECEGI DÜŞÜNCESİNİ SOSYAL HAYATTAN ÖĞRENMEK GEREK :) BIRDE HERYERDE YAPILMASIN BU TIP ESPRILER MAZALLAH DİYELİM :)HABERLERIN ALTINDA NEDEN KOMIKLIK(!) YAPILIRKİ?
  • elin oglu 4 saatte geliyor yorumuma coğrafya hocamı katan prof arkadaşım sanırım ince espriyi göremeyecek kadar sosyalleşememiş
  • 4 SAAT VE 17 SAAT BU İŞTE BİR İŞ VAR YORUMU YAPAN ARKADAŞLAR ARADAKİ SAAT FARKINI VE DÜNYANIN DÖNÜŞ YÖNÜNÜ HESABA KATMAYARAK COĞRAFYA HOCALARINIZA SAYGILARIMI SUNUYORUM
United'ın UA905 sefer sayılı uçağı İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan her gün yerel saatle 13.55'te havalanıp, yerel saatle 18.02'de New York'a varacak, UA904 sefer sayılı New York-İstanbul uçağı yerel saatle 19.27'de kalkıp, ertesi gün öğlen 12.20'de İstanbul'da olacak. 

United Airlines Avrupa Satış Direktörü Marcel Fuchs, düzenlediği basın toplantısında, şirketin uçuş ağına ve filosuna ilişkin bilgi verdi. 
 
Asya, Avrupa, Latin Amerika, Afrika, Ortadoğu ve Avusturalya'ya birinci sınıf uçuşlar gerçekleştiren United Airlines'ın ABD'nin hemen her noktasına aktarmasız veya tek aktarmalı hizmet verdiğini belirten Fuchs, New York, Los Angeles, Chicago ve Houston dahil olmak üzere 10 şehirde merkezi bulunduğunu ve yılda 144 milyon yolcuyu taşıyan 6 bine yakın günlük uçuş sayısına sahip olduğunu anlattı. 
 
Gelen yoğun talep üzerine 2 Temmuz 2012 tarihinden itibaren İstanbul'dan New York'taki merkezi Newark Liberty Havalimanı'na günlük aktarmasız uçuşlara başlanacağını bildiren Fuchs, İstanbul-Newyork/Newark uçuşlarının 13.55 kalkış, 18.02 varış, New York/Newark-İstanbul uçuşlarının kalkış 19.27 varış ertesi gün 12.20 varış şeklinde olacağını belirterek, uçuşların Boeing 767-300 uçaklarıyla gerçekleştirileceğini söyledi. 
UNITED AIRLINES İSTANBUL'A BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 6 yıl önce
haberlerin altında çok bilmişlik, ukalalık, aşağılama yapılıyor da komiklik yapılınca mı yanlış oluyor CAPS?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ESPRI ANLAYIŞLARININ FARKLI OLABILECEGI DÜŞÜNCESİNİ SOSYAL HAYATTAN ÖĞRENMEK GEREK :) BIRDE HERYERDE YAPILMASIN BU TIP ESPRILER MAZALLAH DİYELİM :)HABERLERIN ALTINDA NEDEN KOMIKLIK(!) YAPILIRKİ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
elin oglu 4 saatte geliyor yorumuma coğrafya hocamı katan prof arkadaşım sanırım ince espriyi göremeyecek kadar sosyalleşememiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
4 SAAT VE 17 SAAT BU İŞTE BİR İŞ VAR YORUMU YAPAN ARKADAŞLAR ARADAKİ SAAT FARKINI VE DÜNYANIN DÖNÜŞ YÖNÜNÜ HESABA KATMAYARAK COĞRAFYA HOCALARINIZA SAYGILARIMI SUNUYORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000