09 Haziran 2015, Salı 15:20:46

Olay kadın konuştu: "Mesele kola değil"

Amerikan havayolu şirketi United Airlines uçağında, silah olarak kullanabileceği söylenerek kapalı bir kutu kola verilmeyen Tahera Ahmad, havayolu şirketinin hatayı kabul edip özür dilemesine rağmen ölüm tehditleri aldığını ve kendisine duyulan öfkenin bir türlü dinmediğini söyledi.
  • zulüm 1453de başladı zihniyetindekiler her başlık altında nefret kusuyor. memleket düşmanları
  • Hep merak ederdim cehennemi Allah neden yaratti diye cevabi buradaki din dusmani yorumcular icinmis...
  • Zavalli dinsizlere bakiyorumda yazdiklari yorumlari ile kinlerini kusmuslar. Toprak altina girince ne yapacaksiniz cok merak ediyorum. Bu yapilan bir zibidi hippi kilikliya yapilsa nasil iki yüzlü oldugunuz ortaya cikardi ama dunya imtahan dunyasi.
  • Utanmaz gel Türkiyeye milletvekili yapsın koyunlar seni.

Tahera Ahmad, Rossia Today'e (RT) verdiği röportajda, 'meselenin koladan ibaret olmadığını' ve 'sorunun çok daha derinlerde olduğunu' söyledi. Ahmad, ''Havayolu şirketi olayı inceleyip ayrımcılığa uğradığımı kabul etti ve benden özür diledi. Yine de bana yöneltilen çok büyük bir nefret var. Bu nefret neden kaynaklanıyor anlamıyorum. Olayın ardından ölüm tehditleri bile aldım'' dedi.

Öte yandan Ahmad bu yaşadıklarında, 'Amerika'nın İslamlaştırılmasını Durdurun' hareketinin kurucularından Pamela Geller'ın da payı olduğunu belirtiyor.

Nitekim geçen günlerde bir yazı kaleme alan Geller, Ahmad'i uçakta yaşadıkları hakkında yalan söylemekle suçlayıp, Müslüman Kardeşler ve 2013'te Boston Maratonu'nda yaşanan bombalı saldırıyla ilişkilendirmişti.

'İSTEDİĞİMİZ ABD BU DEĞİL'

Ahmad ise bu suçlamalara şu yanıtı verdi: 'Biz Müslümanlar IŞİD'in eylemlerini, nefreti ya da şiddeti desteklemiyoruz. Barış ve adalet istiyoruz. Geller gibi kişiler nefreti körüklüyor. Biz böyle bir ABD istemiyoruz.''

Olay kadın konuştu: "Mesele kola değil"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

vatan evladı ~ 3 yıl önce
zulüm 1453de başladı zihniyetindekiler her başlık altında nefret kusuyor. memleket düşmanları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mesele Odun ~ 3 yıl önce
Hep merak ederdim cehennemi Allah neden yaratti diye cevabi buradaki din dusmani yorumcular icinmis...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazik ~ 3 yıl önce
Zavalli dinsizlere bakiyorumda yazdiklari yorumlari ile kinlerini kusmuslar. Toprak altina girince ne yapacaksiniz cok merak ediyorum. Bu yapilan bir zibidi hippi kilikliya yapilsa nasil iki yüzlü oldugunuz ortaya cikardi ama dunya imtahan dunyasi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba ~ 3 yıl önce
kendisini kindar ve dindar olarak tanımlayıp kininin sahibi olanlar sebebiyle bu yorumlar yapılıyor olmasın... neyin kiniyse artık...rüzgar eken fırtına biçer diye boşa dememişler.kimin dinsiz olduğuna ancak Allah karar verir sizin gibiler değil.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Utanmaz gel Türkiyeye milletvekili yapsın koyunlar seni.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000