09 Kasım 2012, Cuma 12:05:20

NAMAZ KILAN YOLCU KELEPÇELENDİ!

Washington'a gitmekte olan uçakta namaz kılmak isteyen yolcu, uçaktan elleri kelepçelenerek çıkarıldı.
  • Zeka kitlenmesi denen şey herhalde bu . Uçak koridorunda namaz kılmak için ya çok bencil olmak ya da kötü niyetle kasten yapmak lazım. Yolcular ihtiyacı olduğunda veya kabin ekibi servis yapmak için,birine yardım etmek için vs nasıl geçecek. Ayrıca uçakta zaruri haller dışında muhakkak emniyet kemerini bağlamak gerek. Gerçek müslüman başkalarına rahatsızlık vermez ve bulunduğu yerin kanunlarına , kaidelerine uyar.
  • sorsan hayatında kaç kitap okudun , hangi köşe yazarlarını takip edersin , sinemeya tiyatroya gider misin , hobilerin nelerdir... TIK YOK ! yat kalk namaz kıl.. OTsunuz OT.. Şu dünyada boş yaşıyorsununz.
  • O zaten orada namaza niyetlenirken hele de amerikan ucaginda bunun boyle sonuclanacagini biliyordu.
  • herkes bildiği konuda yorum yapsınki cahilliği ortaya çıkmasın arkadaşlar

Denver’dan Washington’a gitmekte olan United Airlines uçağı Dulles Washington Uluslar arası Havaalanına Salı günü acil iniş yaptı. Yetkililer, acil inişin sebebinin, erkek bir yolcunun uçağın koridorunda namaz kılmaya başlaması olduğunu belirtti.

UA662 sefer sayılı uçak, böylece havaalanına öngörülenden 13 dakika erken inmiş oldu. Boeing 757 tipi uçağın inişi askeri eskortla gerçekleştirdi. Koridorda ibadet eden yolcu dışında herkesin inmesine izin verilirken, bu yolcu dışarı polis eşliğinde, elleri kelepçelenerek çıkartıldı.

United şirketinden yapılan açıklamada, acil inişin sebebi, namaz kılan yolcunun kabin görevlisinin talimatlarına uymaması olarak bildirildi.

NAMAZ KILAN YOLCU KELEPÇELENDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Zeka kitlenmesi denen şey herhalde bu . Uçak koridorunda namaz kılmak için ya çok bencil olmak ya da kötü niyetle kasten yapmak lazım. Yolcular ihtiyacı olduğunda veya kabin ekibi servis yapmak için,birine yardım etmek için vs nasıl geçecek. Ayrıca uçakta zaruri haller dışında muhakkak emniyet kemerini bağlamak gerek. Gerçek müslüman başkalarına rahatsızlık vermez ve bulunduğu yerin kanunlarına , kaidelerine uyar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne yobaz bir millet olduk ~ 6 yıl önce
sorsan hayatında kaç kitap okudun , hangi köşe yazarlarını takip edersin , sinemeya tiyatroya gider misin , hobilerin nelerdir... TIK YOK ! yat kalk namaz kıl.. OTsunuz OT.. Şu dünyada boş yaşıyorsununz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kerim ~ 2 yıl önce
Biz bu dünya da Allah için Ot da oluruz Robot da oluruz ama biz o dünya da yeşeren meyvelerimizi yerken sen de "keşke toprak olsaydım diye bagirirsan " o zaman derler ... olursun
O simdi ünlü! ~ 6 yıl önce
O zaten orada namaza niyetlenirken hele de amerikan ucaginda bunun boyle sonuclanacagini biliyordu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilot ~ 6 yıl önce
herkes bildiği konuda yorum yapsınki cahilliği ortaya çıkmasın arkadaşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000